Новини компанії: Роковий відпочинок в Грузії. Враження хмельничан

Хочете яскравого відпочинку, багато моря, мальовничих гір і смачних вражень? Тоді мерщій до Грузії! Саме це радить компанія молодих хмельничан, які нещодавно повернулися з подорожі до цієї сонячної країни. Своїми враженнями і порадами досвідчених вони вирішили поділитися з нами.
Новини компанії: Роковий відпочинок в Грузії. Враження хмельничан

Хочете яскравого відпочинку, багато моря, мальовничих гір і смачних вражень? Тоді мерщій до Грузії! Саме це радить компанія молодих хмельничан, які нещодавно повернулися з подорожі до цієї сонячної країни. Своїми враженнями і порадами досвідчених вони вирішили поділитися з нами.

Чому і  почому

В Грузії наша компанія мандрівників бувала не вперше. Подорожувати туди вигідно і зручно. Візи не потрібно, що спрощує багато нюансів. Переліт триває всього дві години, коштує при ранньому бронюванні близько 2000 гривень в один бік з людини. Якщо добиратися поромом, вийде майже в 2 рази дешевше, правда в дорозі - 2 доби. До того ж російську мову там розуміють скрізь, що знову таки мінімізує поточні побутові проблеми.

Хоч Грузія невелика територіально, проте для кожного можна знайти відпочинок до душі - чи то море, чи гірськолижні курорти, чи екскурсії по старовинних пам’ятках культури, чи різноманітні тематичні тури - винні, паломницькі, гастрономічні, в тому числі по екосадибах.Заодно можна і здоров’я поправити - грузинські лікувальні курорти відомі по всьому світі.

Проживання порівняно недороге, звісно, при умові розумного підходу до вибору його місця. Ми найчастіше зупиняємося в Батумі і вже звідти плануємо подальші подорожі, благо що добиратися з цього міста - столиці автономного округу Аджарія, вельми зручно у будь-якому напрямі.

Батумі саме по собі надзвичайно гарне місто – там тобі і залишки фортеці ще давньоримських часів, і музичні танцюючі фонтани і надсучасна набережна моря, довжиною кілька кілометрів і модні нічні клуби з відомими діджеями з усього світу.

Останнього разу ми зупинялися в «RockHotelFirstLine», це апартаменти, розташованіна першій лінії, в 50-ти метрах від моря, всі номери з балконами і видом на набережну, готель з чудовим сервісом і своїм особливим, роковим стилем. Ми, наприклад, жили в номері  під назвою “BonJovi” і перейнялися відповідним  настроєм по повній. Але головною родзинкою відпочинку в Rock Hotel стала вартість  проживання – без сумніву, найкращий варіант розміщення у співвідношенні ціна/якість серед готелів в Батумі!

Родзинки і смаколики

Дуже важко визначитися, чим саме приваблює Сакартвело (так грузини любовно називають свій край): відчайдушною гостинністю, запашними винами, могутньою красою гірських храмів чи вузькими вуличками старовинного Тбілісі.

В який регіон ви б не мандрували - будьте певні, що вас вразять історичні  пам'ятки часів раннього християнства. Masthave для відвідин - Мцхета, стародавня  столиця цієї країни і найбільш відома її пам'ятка - храм Светіцховеллі. Легенда розказує, що архітектору, що його збудував, відрубали праву руку  аби він не зміг повторити подібний шедевр. Рука замуровано в стіні храму і донині.

Відпочинок в Грузії неодмінно залишить вам ще й смачні враження. Гастрономічний туризм вельми популярний напрям, адже окрім дегустації, ви зможете побачити зсередини автентичний процес виготовлення різноманітних продуктів і предметів. В Шуахеві, наприклад,  вам покажуть як виготовити волинку, в Хелвачаурі покуштуєте меду, а про винні тури зайве й розказувати - біле кедськеЦолікаурі, Хванчкара, рожеве Чхавері… від одних тільки назв хміль вдаряє в голову.

Побут і традиції

Головне правило відпочинку в Грузії - не змішувати вино і чачу. А якщо серйозно, в цій сонячній країні ви відчуватимете себе бажаним гостем. Ніякого хамства, на будь-яке прохання вам допоможуть, причому не чекаючи матеріальної допомоги.

Вимог до чайових як таких немає - якщо вам сподобалося, як про вас обслуговують в ресторані, віддячте сумою в 5-10% від послуги. Гроші краще віддати прямо в руки. В готелі чайові для обслуги не обов'язкові, за винятком носильника. В таксі суму просто округліть.

І на завершення. Той, хто спробував відпочинок в Грузії, відпочинок в Батумі - назавжди запишеться в їх фан клуб. Перевірено!

 

на правах реклами