Як підприємцям Хмельницького заробляти в рази більше? (Новини компаній)

Як підприємцям Хмельницького заробляти в рази більше? (Новини компаній)

Хмельницькі підприємці майже не використовують CRM, та не автоматизують свій бізнес, від чого недоотримують значні прибутки! Для всіх бажаючих заробляти більше у місті скоро пройде безкоштовний семінар з дієвими та доступними рішеннями.

За нашим містом, навіть на Всеукраїнському рівні, міцно закріпилося амплуа потужного торгового центру. Дійсно, оптова та роздрібна торгівля, яку підсилює власне виробництво, здебільшого легкої промисловості, займають чільне місце у житті хмельницького, забезпечують тисячі робочих місць та приносять значні прибутки. За таких умов, здавалося б, в нашому місті автоматизація бізнесу мала б бути звичним явищем. Однак, насправді показник автоматизації власної справи, використання технологій CRM у Хмельницькому — один з найнижчих у країні! Не кажучи вже про Євросоюз, де без CRM не працює майже жоден приватний підприємець. Натомість у нас найпопулярнішими винаходами цивілізації для обліку та планування бізнесу лишаються блокнот та олівець!

Чому це необхідно?

Аби просто й доступно пояснити суть та важливість автоматизації бізнесу, ми звернулися до компанії Авіві — хмельницьких “айтішників”, які ще з 2011 року інтегрують CRM та впроваджують бізнес-процеси, без перебільшення, по всьому світові (за час розмови хлопці нарахували 18 різних країн, де у них були замовники, серед яких США, Канада, Німеччина, Ізраїль, Польща та навіть Ямайка). Основна спеціалізація компанії — впровадження системи Бітрікс24.

Отже, під словосполученням “автоматизація бізнесу” не ховається таємного змісту — це комплекс дій з використанням сучасних цифрових технологій, спрямований на зменшення людського фактору в організації робочого процесу підприємства та підвищення ступеня контролю.

В першу чергу це стосується роботи менеджерів, на яких, власне, і тримається будь-який бізнес: пошук нових клієнтів та привернення їхньої уваги саме до ваших товарів та послуг, спілкування з потенційними клієнтами та обробка замовлень, розподіл завдань між співробітниками та багато іншого. Вся ця рутинна робота займає безліч часу та потребує людських ресурсів, однак будь-які із цих завдань можуть бути частково, або повністю, доручені комп’ютерним системам. У Сполучених Штатах Америки та країнах Євросоюзу курс на автоматизацію було взято ще з 70-х років минулого століття й тепер це невід’ємний елемент культури підприємництва. І не дарма: економія витрат на оплату праці від автоматизації відчутна вже за перших півроку, а темпи виконання обсягів роботи зростають ще швидше. Це є однією з причин, чому малий бізнес у зарубіжних країнах зростає швидше, а великий — почувається набагато стабільніше.

В Україні питаннями автоматизації переймалися не особливо, однак зараз це починає бути на слуху в багатьох підприємців. І причина, якраз, у конкуренції: навіть невеликі підприємства, що впроваджують ці процеси, суттєво йдуть у відрив в порівнянні з прихильниками “старої школи”. В Авіві впевнені, що за кілька років ті, хто автоматизував свій бізнес зараз, вже забудуть про своїх сьогоднішніх “неавтоматизованих” конкурентів по ніші ринку. Принаймні, про це говорять спостереження на основі багаторічного досвіду.

Для чого потрібна CRM?

Дедалі частіше ці три іноземні літери з’являються у рекламних повідомленнях різних соцмереж, а значить, питання набирає популярності. Насправді це абривіатура від Customer Relationship Management, а українською — система керування взаємовідносинами з клієнтами. Це, якраз, і є той набір інструментів автоматизації, що дозволяє знайти нових клієнтів, утримати вже існуючих, забезпечити підвищення рівень повторних продажів і нічого-нічого не випускати з поля зору. Для прикладу, якщо ви керівник з налаштовано для бізнесу CRM, то вся ваша справа, разом з клієнтською базою, усією документацією, статистикою, завданнями для співробітників та станом їх виконання буде доступною прямо з мобільного телефону в будь-якому куточку світу (за наявності Інтернет-з’єднання). Звучить неймовірно? Насправді це вже давно стало реальністю для багатьох передових підприємств.

Сучасний ринок продовжує насичуватися різними CRM і тут наші співрозмовники акцентують увагу: головне, аби система відповідала саме вашому бізнесу! Лише за таких умов все буде працювати, як годинник. Придбання просто дорогої CRM зовсім не означає, що програма сама виконуватиме за вас усю роботу. Так само, як і дешеве (чи взагалі безкоштовне) програмне забезпечення не буде спроможне працювати коректно.

Для прикладу, Бітрікс24, з яким працюють наші місцеві інтегратори, ідеально підходить для всіх підприємців Хмельницького. Система може обслуговувати як кав’ярню, так і мережу кіосків на “Золотій Алеї”, чи пошивний цех, чи салон краси — настроїти програму можна будь для чого.

Автоматизація по-Хмельницькому

Попри всі переваги автоматизації, місцеві підприємці не поспішають впроваджувати високі технології. Хлопці з Авіві пов’язують це з упередженим ставленням багатьох людей до інновацій та надії на щасливий випадок, мовляв: “Обійдемося і без роботів на фірмі”. Однак у Хмельницькому вже є ряд підприємств, що поставили CRM на комерційні рейки і темпи їхнього розвитку просто вражають.

До прикладу, одні з місцевих виробників легкої промисловості, вдало розподілили бізнес-процеси серед менеджерів. Тепер, коли хтось робить замовлення на їхньому сайті, роздрібне замовлення потрапляє безпосередньо до менеджера, який відповідає за реалізацію окремих одиниць товарів. Оптові замовлення рівномірно розподіляються вже між двох менеджерів, які відповідають за цей сегмент діяльності. У всіх співробітників налаштовані зв’язки зі складом продукції, завдяки чому вони бачать, як просувається процес збору та відправки замовлення. Такі нехитрі впровадження підвищили об’єми продажів мало не вдвічі. І це далеко не межа можливостей для розвитку.

Багатьох гальмує грошове питання. В уявлені більшості людей все, що пов’язано з IT, комп’ютерами та роботизованими процесами коштує силу-силенну грошей. Однак, насправді, це зовсім не так. Слід розуміти, що CRM створені для допомоги в розвитку, саме тому витрати на їх утримання цілком виправдані капіталовкладеннями. А користування Бітрікс24 після всіх необхідних налаштувань можливе всього від 1200 гривень на місяць! Для порівняння, на жаль, згубна звичка паління за сьогоднішніх цін, обходиться середньостатистичному українцю приблизно у стільки ж. Тож тут справа більше не у коштах, а у простій калькуляції та бажанні розвинути власну справу.

Ще одна негативна тенденція, пов’язана з довірливістю самих підприємців. Ті, хто прагне автоматизації та шукають бізнес-інтеграторів в Інтернеті, нерідко стають клієнтами так званих “продаванів”. Так в ІТ-колах називають компанії, які продають ліцензійне програмне забезпечення, але не надають підтримку клієнтам. Це не заборонено законом, однак користі від такої діяльності мало: люди купують програми, якими не вміють користуватися і тому втрачають кошти, час та довіру до CRM загалом.

В Авіві, компанії що надає повний спектр послуг з інтеграції СRM, багато разів стикалися з подібними випадками. Тож закликають бути пильними, аби заощадити гроші та нерви.

На допомогу підприємництву

Аби підвищити обізнаність та розкрити нові перспективи, для всіх бажаючих, компанія Авіві запланувала особливий семінар. 4 червня 2019 року хмельницькі підприємці матимуть нагоду відвідати семінар “Анатомія Бізнесу: Сучасні техніки збільшення продажів” — захід з питань автоматизації, нетворкінгу та використання інших сучасних технологій.

“Анатомія Бізнесу” вже стала звичною в інших містах України, однак в Хмельницькому проводитиметься вперше. Оскільки семінар має піти на користь хмельничан, участь буде безкоштовною для всіх зареєстрованих слухачів. Дізнатися програму та зареєструватися можна за посиланням: https://anatomy.bitrix.ua/spring2019/hmelnicki/

Впродовж дня у відвідувачів буде нагода почути дев’ять корисних виступів успішних експертів з різних тем та напрямків: від, власне, автоматизації до маркетингу та SЕО. На додачу будь-кого з виступаючих можна буде зустріти для особистого спілкування під час перерви чи після офіційної частини.

Як показує практика, такі заходи дійсно благодатно впливають на розвиток бізнесу. Отримані знання, свіжі ідеї чи приклад інших стимулюють людей, як кажуть маркетологи, “запакувати” свою справу таким чином, аби вона приносила набагато більше вигоди, вимагала менше витрат й користувалася попитом у інших. У компанії Авіві переконані, що в наших підприємців для цього є усе необхідне: і хист, і креативне мислення, і бажання. Лишається додати лише трохи автоматизації.

 

 

на правах реклами

Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Хмельницького за сьогодні

19:00 Рвучкий вітер і багато сонця: про погоду у Хмельницькому 6 грудня 18:30 Пропонують змінити назву Південного Бугу. Ви за чи проти? 18:00 Книгарня "Є" кличе маленьких хмельничан на "Зимові забавки" 17:39 У Хмельницькому відбудеться флешмоб проти домашнього насильства Від читача 16:00 “Чорна археологія”: закривавлені старожитності 17:20 Сергій Мандзій став нардепом. Чи залишиться він у виконкомі міськради 16:46 39 вулиць у Хмельницькому залишаться без світла 6-го грудня 16:04 У Хмельницькому автомобіль збив жінку на пішохідному переході 15:25 У Хмельницькій обласній лікарні буде новий керівник. Що відомо 15:00 Трагедія на Хмельниччині: вантажний потяг збив 52-річного чоловіка 14:40 Екс-кандидат у мери Хмельницького став новим "слугою" в Раді 14:15 Як живуть 300 собак у притулку в Дубовому (ФОТО, ВІДЕО) play_circle_filled photo_camera 13:50 Відновлення водійських прав онлайн. У МВС назвали вартість нової послуги 13:19 На примусове лікування відправили мешканця Хмельниччини, який поліном забив коханця матері 12:47 15 мільйонів на військові частини Хмельницького. Куди їх поділи? (ФОТО, ВІДЕО) play_circle_filled photo_camera 12:21 На Хмельниччині комунальники "завищили" ціну пального купленого за бюджетні кошти 11:55 Хмельничанин Валерій пропонує встановити захисні стовпчики на міських зупинках 11:15 У Кам'янці безслідно зник 27-річний Костянтин. Його розшукують 10:55 9 людей захворіло на ботулізм на Хмельниччині: що слід знати про хворобу та як вберегтися 10:24 На Хмельниччині з будинку викрали ювелірних виробів на майже 180 тисяч гривень
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Афіша та квитки на Moemisto.ua Афіша:
keyboard_arrow_up