Найбільша зарплата — 25 тисяч: список вільних вакансій в Хмельницькому

Найбільша зарплата — 25 тисяч: список вільних вакансій в Хмельницькому
  • В обласному центрі оновили список актуальних вакансій. 

  • Дізнавайтеся де є робочі місця та куди можна подати резюме.

В обласному центрі вкотре оновили перелік вакансій на підприємствах та в установах. Вільних є 159 вакансій на більш, ніж 200 посад. На деякі потрібно одразу кілька працівників. Актуальний список оновив міський центр зайнятості сьогодні, 25 січня. 

Кого шукають

Роботодавці шукають барменів, бібліографів, вантажників, викладачів та вихователя, газозварника, двірників, касирів, кондитерів та кухарів, лікарів та машиністів, операторів та пошту, мийку, верстати та АЗС, теслярів, токарів та, навіть, хореографа. І це далеко не повний список вакансій. 

Найбільш затребуваними є водії, вчителі, електриків та електромонтерів на різні посади, інженерів, інспекторів у СІЗО, охоронців, продавців, слюсарів на різні види робіт. Але найбільше потрібні швачки. Для них аж 73 вакансії. 

Відео дня

Працівники потрібні в комунальні установи і в приватні фірми. Є вакансії від місцевих шкіл, перевізників, філармонії, маслосирбази, кейтерингів, ринків, медзакладів, в аптеки, водоканалу, “Новатора”, макаронної фабрики тощо. 

Що пропонують

Заробітна плата коливається від 6 700 до 25 тисяч гривень. Проте, на зарплату в 25 тисяч є лише 1 вакансія, та й посад на 20-18 тисяч не так вже й багато. Натомість вистачає вільних місць на зарплати до 10 тисяч гривень. 

Всюди зазначено роботодавця, назву посади, зарплату, завдання та обов’язки, телефон для довідок та кількість вакантних місць. 

За довідками та з питань працевлаштування радять звертатися до Хмельницького міського центру зайнятості за телефонами: 

Нагадаємо, нещодавно водоканалівці розмістили нову цікаву вакансію для хмельничан. Вони шукають таємного покупця. Таку вакансію відкрили, аби підприємство було сучасною компанією. Щодо обов’язків майбутнього працівника, то він має бути таким собі шпигуном. Адже має звернутися до водоканалу під виглядом звичайного споживача зі своєю проблемою. Як подати резюме читайте за посиланням. 

До слова, в Україні нещодавно запустили єдиний портал вакансій. На ньому представлені вакансії від державної служби зайнятості та українських сайтів з пошуку роботи (Work.uarobota.uanovarobota.uaPidBirgrc.uaJooble). Як ним скористатися — читайте за посиланням

Читайте також:

Коментарі (2)
  • Sveta Bypka

    Какие специальности
  • Читач23

    Подивився список - все логічно. Більш складна робота краще оплачується. Добре, що вакансії є, зараз аби до перемоги дотянути)

keyboard_arrow_up