5 причин проголосувати «За Майбутнє» (пресслужба партії «За Майбутнє»)

5 причин проголосувати «За Майбутнє» (пресслужба партії «За Майбутнє»)

25 жовтня в Україні відбудуться місцеві вибори. Мешканці Хмельниччини зможуть реалізувати своє конституційне право та обрати депутатів рад всіх рівнів: обласної, районних, міських, сільських і селищних, а також міських голів та голів об’єднаних територіальних громад.

Хмельницька обласна організація партії «ЗА МАЙБУТНЄ» на чолі з Сергієм Лабазюком називає 5 причин, чому варто проголосувати саме за партію «ЗА МАЙБУТНЄ» та її кандидатів у всіх списках:

1. Команда «ЗА МАЙБУТНЄ» - найкраща на Хмельниччині. В її  складі - справжні професіонали, які не словами, а справами заслужили довіру земляків. Ми не обіцяємо, а робимо! Не шукаємо причини, а пропонуємо рішення! Наші знання і досвід працюють на інтереси громад. Ми вміємо тримати слово і завжди доводимо справи до кінця. Саме такі цінності об’єднали нас в команду «ЗА МАЙБУТНЄ».

2. Ми всі – свої, а Хмельниччина – наша мала Батьківщина. Наші кандидати – люди, яких знають всі. Ми народилися й виросли на Хмельниччині. Тут живуть наші родини, сусіди, друзі. Тут ми справляли весілля й народжували дітей. Ми завжди поруч і завжди готові допомогти.

3. Партія «ЗА МАЙБУТНЄ» - єдина в Україні політична сила, яка працює на єднання країни. Ми не ділимо людей за мовою, вірою чи національністю. Тільки об’єднавшись, українці зможуть побудувати успішну країну.

4. «ЗА МАЙБУТНЄ» - єдина в Україні партія, яка побудована знизу догори. У нас немає культу вождя і партійної диктатури. У нас немає колишніх президентів та прем’єрів. Наш кістяк – потужні регіональні лідери та лідери громад.

5. Місцеві вибори для нас – перший важливий крок на шляху зміни України на краще. Наступний крок – парламентські вибори: входження у Верховну Раду, формування більшості та створення нового Уряду, який зможе забезпечити стійке економічне зростання та покращення життя людей.

Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up