Віталій Діденко: Брудні технології на нас вже в процесі друку (прес служба Віталія Діденка)

Віталій Діденко: Брудні технології на нас вже в процесі друку (прес служба Віталія Діденка)

«З внутрішніх першоджерел відомо, що на нашу команду, команду Симчишина, й на мене безпосередньо, політичні опоненти вже друкують неправдиві, замовні матеріали, щоб дискредитувати нас на останньому тижні передвиборчих перегонів.

Ми пам’ятаємо, як такі брудні технології: газети, листівки, ролики застосовували проти нашої команди у 2015 році. Тоді конкуренти, розуміючи, що не можуть виграти чесно, друкували матеріали, які мали підірвати наш авторитет. Але це не завадило нам, завдяки підтримці хмельничан, перемогти й четвертий рік поспіль показувати як можна змінювати місто, якщо працювати задля інтересів громади.

Закликаємо усіх політичних опонентів чесно вести виборчу компанію, бо, як показує досвід, прихильність та довіру виборців можна заслужити лише своїми справами, а не обіцянками чи за допомогою чорного піару. Хмельничан, які знають про застосування проти нас таких брудних матеріалів, просимо повідомляти про це у будь-який зручний для вас спосіб», - зазначає кандидат у народні депутати по 187 виборчому окрузі з команди Симчишина Віталій Діденко на своїй фейсбук сторінці.

Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up