«ЗА МАЙБУТНЄ» закликала владу забезпечити умови для голосування літнім людям та людям з інвалідністю (пресслужба партії "За Майбутнє")

«ЗА МАЙБУТНЄ» закликала владу забезпечити умови для голосування літнім людям та людям з інвалідністю (пресслужба партії "За Майбутнє")

Влада всіх рівнів має забезпечити літнім людям та людям з інвалідністю необхідні умови для того, щоб 25 жовтня вони змогли проголосувати на місцевих виборах. Про це заявив лідер Хмельницької обласної організації партії «ЗА МАЙБУТНЄ» Сергій Лабазюк.

«Наразі маємо численні випадки на Хмельниччині, коли виборчі дільниці знаходяться на відстані 5-7 км від сіл, де проживають здебільшого літні люди. Як вони мають дістатися до виборчих дільниць? – коментує ситуацію Лабазюк. – Вочевидь, ті, хто бездумно робили адмінреформу та писали новий закон про вибори, про це не подумали. Не можна допустити, щоб конституційні права цих людей були порушені».

Хмельницька обласна організація партії «ЗА МАЙБУТНЄ» звертається до керівників центральних та місцевих органів влади із закликом забезпечити доставку літніх людей та людей з інвалідністю з віддалених сіл та селищ області на відповідні виборчі дільниці, а також забезпечити їхню доставку додому після голосування. Крім того, «ЗА МАЙБУТНЄ» вкотре наголошує на відповідальності центральних та місцевих органів влади за дотримання на виборчих дільницях усіх необхідних норм безпеки щодо карантинних обмежень. 

«Закликаємо також активістів, громадських діячів, всіх небайдужих громадян! Не залишайтеся осторонь, допоможіть дідусям та бабусям, які не можуть самостійно дістатися до віддалених виборчих дільниць, реалізувати їхнє право голосу. Кожен голос важливий!», - наголосив Сергій Лабазюк.   

Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up