Змінити ситуацію в Україні просто (прес-служба Віталія Гордієнко)

Змінити ситуацію в Україні просто (прес-служба Віталія Гордієнко)

Є три слони, опираючись на спини яких, можна принципово змінити ситуацію в країні.

По-перше, модернізуємо енергетику, перезапускаючи в такий спосіб промисловість України. Я енергетик і тому точно знаю, що саме ця галузь здатна стати локомотивом, який виведе економіку країни із кризи. А Хмельницька АЕС займає в цьому плані дуже важливе місце.

Якщо ми займемося реальною енергетикою, а не мутними торговельними схемами, за які платять кров'ю наш хлопці на сході, то ми створимо робочі місця та забезпечимо людям нормальні доходи. Як на самих енергетичних підприємствах, так і на суміжних виробництвах. А ще ми зможемо на рівні говорити й з Росією, і з Європою. Тому що самі багато чого будемо робити.

По-друге, даємо сільським жителям можливість працювати на своїй землі. Я вірю в людей і тому знаю, якщо дати нашим землякам справжню можливість самим працювати на своїй землі, то вони зроблять це.

Для цього треба не так багато. Для початку не допустити, щоб цю землю скупили олігархи й перепродали її за рубіж. Вона повинна залишитися в людей. А потім — створити нормальні умови селянам для життя й роботи.

І, по-третє, міняємо систему державного керування. Автоматизуємо його, скорочуємо чиновників, реформуємо податки та забезпечуємо чесний суд.

Так, це буде дуже важко. Система буде чинити опір. Але я думаю, що це те, заради цього варто працювати 24 години на добу. Адже, якщо ми переможемо, то через чотири роки одержимо нову Україну. Країну, у якій ми прагнемо жити.

Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up