На Хмельниччині нерозкритими залишаються три вбивства – Семенишин

На Хмельниччині нерозкритими залишаються три вбивства – Семенишин
Як запевняють в обласному управлінні МВС, Хмельниччина займає третє місце по Україні за розкриттям тяжких та особливо тяжких злочинів. За минулий рік правоохоронці розкрили 10 умисних вбивств. Нерозкритими досі залишається три. Про найбільш резонансні випадки та роботу правоохоронців за рік прозвітував головний поліцейський області Микола Семенишин.
- Це рік був знаковий і насичений подіями. Пріоритетними напрямками у роботі наших правоохоронців минулого року були: дотримання обліково-реєстраційної дисципліни, виявлення осіб, які причетні до незаконного обігу зброї, протидія економічній злочинності, протидія наркоманії, а також забезпечення безпеки дорожнього руху. За звітний період до органів внутрішніх справ надійшло 145 460 заяв про злочини і пригоди. У 2014 році ця цифра складала близько 125 тисяч. Це означає, що люди почали нам довіряти і частіше звертатись, - говорить очільник Нацполіції у Хмельницькій області Микола Семенишин. 
 
Із загальної кількості злочинів 12 240 внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Основних фігурантів встановили у близько п’яти тисяч кримінальних порушеннях.
 
На сьогодні нерозкритими залишається три умисних вбивства, серед яких і резонансна смерть журналістки Ольги Мороз. 
Окрім цього, за минулий рік правоохоронці розкрили 10 вбивств, 13 тяжких тілесних ушкоджень, 5 з яких – зі смертельними наслідками, 15 розбійних нападів, 45 грабежів і 13 незаконних заволодінь транспортними засобами. 
 
Згадав керівник поліції і про чи не один з найбільш помітних злочинів цього року – затримання Романа Гадзіни, який організував втечу під час етапування. 
 
- Для нас було викликом і перевіркою на професіоналізм – затримати осіб, які скоїли напад на конвоїрів і втечу. Під час операції «Сирена» нам вдалося залучити всі необхідні відомства. В цей час відчували неабияку підтримку громадськості, яка своєчасно інформувала нас про всі факти, які були пов’язані з втечею. Основний екзамен – затримання головна фігуранта Романа Гадзіни, - каже Семенишин. 
Окрім цього, у стінах головного управління поліції вручали нагороди. Відзнаки за героїзм отримали як ветерани органів внутрішніх справ, так і люди, які допомогли правоохоронцям у розкритті злочинів.

 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
17:19 Кого призначив та звільнив Симчишин: нові розпорядження міського голови 16:28 У Хмельницькому затримали групу наркодилерів: вилучили наркотиків на 3,3 мільйона 15:46 «Виключав з розшуку ТЦК за 10 тисяч доларів»: судитимуть хмельничанина 15:08 У Хмельницькому зростуть тарифи на воду: коли і наскільки Від читача 16:39 Кіберполіцейські Києва викрили шахрайський кол-центр 14:29 У Хмельницькому попрощалися із 33-річним захисником Сергієм Залізком 13:45 Ауріка і Кларк: 9 рідкісних імен, якими хмельничани назвали дітей у червні 13:07 Поліцейські «замітали сліди» аварії на Хмельниччині, в якій загинув неповнолітній: буде суд 12:28 Погода зміниться: на Хмельниччину насувається похолодання з дощами та грозами 11:49 На Хмельниччині розшукують 61-річного чоловіка: зник тиждень тому 11:11 Вкрав у знайомого 24 тисячі гривень: судитимуть хмельничанина 10:32 1,21 проміле в крові: на Кам’янеччині п’яний мотоцикліст їздив без прав 10:10 Ціни на пальне у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 09:39 Викрав «BMW», а потім «Suzuki»: судитимуть 18-річного жителя Старокостянтинова 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 2 липня (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 21:10 Погода у Хмельницькому: прогноз на тиждень 20:03 Смертельна аварія на коліях у Хмельницькому: дізналися про стан 18-річного Микити, який вижив 19:19 «На щиті» повертаються 6 захисників з Хмельниччини (ІМЕНА) 18:42 Бензин Е10, надбавки до пенсій та старт вступної кампанії: головні новації липня 18:01 Назавжди 31: у Хмельницькому попрощалися з Георгієм Даменією
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up