В Україні змінили систему виплат для переселенців

В Україні змінили систему виплат для переселенців
Уряд вдосконалив систему виплат соціальної допомоги для вимушених переселенців із зони АТО.
Про це повідомляється на сайті Урядового порталу.
«Мінфін працює над уникненням фінансових ризиків при виплаті адресної грошової допомоги. Так, 22 червня на засіданні уряду було внесено зміни до постанов Кабінету Міністрів України від 1 жовтня 2014 року №509 та №505. Відтепер усі нові виплати грошової допомоги тимчасово переміщеним особам та ті, дію яких продовжено, будуть здійснюватись через "Ощадбанк", - йдеться у  повідомленні. 
На думку заступника міністра фінансів Романа Качура, це дозволить уникнути будь-яких ризиків в управлінні фінансами, а сама процедура буде відбуватись за спрощеною системою.
Усі документи будуть прийматись в установах "Ощадбанку" через "єдине вікно".  Для цього спеціально організували понад дві тисячі установ для приймання документів. Допомогу можна буде отримати у більш 4 тисячах відділеннях та 2 тисячах банкоматів. Попередня реєстрація одержувачів виплат буде здійснюватись через Контакт-центр або Інтернет-сторінку "Ощадбанку».
 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:01 На Хмельниччині оголосили штормове попередження через заморозки та сильний вітер 20:26 Чоловік викрав авто Укрпошти: суд пом'якшив йому вирок 19:34 Радником Тюріна став ветеран-рекордсмен Одайник 18:49 Загинув 22-річний військовий з Хмельниччини Вадим Дроздов. Його історія Від читача 13:37 Це серьозно підписує і читає начальник облостного ТЦК Хмельницького областного центру комплектування В.Жураковський? 18:11 Як записати дитину до першого класу у Хмельницькому: пояснення міськради 17:48 У Хмельницькому попрощалися з двома захисниками: Андрієм Семенюком та Віталієм П’ятаком 17:17 «Хмельницькобленерго» оновило графіки погодинних відключень: що зміниться 16:48 П’яний 20-річний син до смерті побив матір на Хмельниччині: як його покарали 16:04 На Хмельниччині чоловікові з інтернату хотіли змінити опікуна на директора: що вирішив суд 15:30 У Хмельницькому змінили маршрут тролейбусів №7 та №11 через падіння дерева 15:11 Герасимчук, Птащук, Чубенко, Шкіндюк: що мають та скільки отримують керівники поліції (ОГЛЯД) photo_camera 14:44 Порушив ПДР і був напідпитку: у Хмельницькому зупинили водія ЗАЗ 14:22 У Хмельницькому на майдані Незалежності облаштовують Алею надії 13:03 Їм було 22 та 33 роки. Із двома воїнами попрощаються у Хмельницькому 12:18 Різке похолодання і мокрий сніг у Хмельницькому: синоптикиня попередила про зміну погоди 11:42 У Хмельницькому нотаріуску підозрюють у незаконному переоформленні нерухомості на понад мільйон гривень 11:03 На Хмельниччині побільшало хворих на грип та ГРВІ: за тиждень — 5 565 випадків 10:25 Четверо воїнів повертаються на щиті на Хмельниччину. Хто ці Герої 09:46 На Хмельниччині під час пожежі в багатоповерхівці врятували трьох людей
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up