Юрій МАМАЛИГА

0382-78-98-38
Юрій МАМАЛИГА - Всі Статті (41)

Хмельницький приймав відбірковий турнір Української Стрітбольної Ліги 3х3 «Illichivske Streetball Cup». Переможець змагань візьме участь у всеукраїнському фіналі у Києві.

26 липня у Хмельницькому вчетверте відбудеться щорічний етап Української стрітбольної ліги. Організатори просять долучатися до проведення волонтерів.

На Чемпіонаті Європи з веслування та каное, який проводився у Бранденбурзі (Німеччина), спортсмен виборов бронзову медаль.

Останній матч у груповому етапі Чемпіонату України з футболу серед аматорських команд "Поділля" програло, поступившись діючому чемпіону змагань "ОДЕК" з Рівненщини.

У заключному турі чемпіонату України з футболу серед аматорських команд НФК «Поділля» у середу, 9 липня, зіграє на виїзді проти «ОДЕК» з Рівненщини.

12 липня відбудеться відкритий міський турнір з стрітбаскетболу, а 26 липня - відбірковий етап Української стрітбольної ліги 3х3.

Павло Алтухов та Дмитро Янчук повертаються з чемпіонату Європи з веслування на каное і байдарках серед юніорів і молоді (до 23 років) у Мант-ла-Жолі (Франція) з нагородами.

У неділю, 29 червня, відбулись заключні поєдинки ВСІМ Бізнес-ліги, - півфінали, матч за третє місце та фінал. Переможцем турніру став "Новатор", який у фінальній грі переконливо обіграв "Фаворит". У матчі за бронзу перемогу одержав "ЛП"

В суботу відбулись 3 чвертьфінальних матчі ВСІМ Бізнес-ліги, за підсумками яких далі проходять "Фаворит", "ЛП" та "Aegon Life". Отже, у півфіналах зустрінуться "Новатор" - "Aegon Life", та "Фаворит" - "ЛП".

У виносному матчі "Новатор" впевнено оформив собі вихід у півфінал, перегравши команду "Еко-Альт Адрія".