Міськрада може попросити приватних перевізників безкоштовно возити хмельничан у День міста

Міськрада може попросити приватних перевізників безкоштовно возити хмельничан у День міста
Цього року безоплатно проїхатись обласним центром можна буде не лише комунальним транспортом, як це було в минулі роки.
Це стосується й автобусів та маршруток. Однак влада не в змозі примусити приватників перевозити пасажирів безкоштовно. Тому на засіданні виконкому цю ідею вирішили зробити рекомендаційною. 
-Якщо рішення буде прийняте, то ми проінформуємо про це перевізників. Надіємось, що вони прислухаються і захочуть долучитися до нашої ініціативи, - розповіли "ВСІМ" в управлінні транспорту і зв'язку Хмельницької міської ради.

 

Додайте Всім.юа до вибраних джерел у Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
12:50 На Старокостянтинівщині 19-річний мотоцикліст з’їхав у кювет 12:02 До 35-ї річниці Незалежності України в Хмельницькому відбулися урочисті заходи 11:04 Хмельницькі патрульні оформили трьох водіїв під наркотиками 10:33 На Хмельниччині водій «Honda» збив велосипедистку. Жінка в лікарні Від читача 14:41 Longeva публікує незалежний COA на кожну партію дослідницьких пептидів 10:11 «Так, підтверджую»: як хмельничани обирали незалежність у 1991 році photo_camera 10:00 Ціни на пальне у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 24 серпня (ІНФОГРАФІКА) 17:30 Мінлива хмарність і до +25: прогноз погоди для Хмельницького на тиждень 16:26 Потрійна ДТП біля Скаржинець: судили водія мікроавтобуса 15:16 Де у Хмельницькому не буде світла 24 серпня (АДРЕСИ) 14:35 «Найперший обов’язок – дякувати військовим»: Іван Гончар вітає із Днем Незалежності (пресслужба І.Гончара) 14:11 Кіно просто неба: у Хмельницькому покажуть фільм про ветеранів
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up