На Хмельниччині у будинку знайшли мертвими двох жінок

На Хмельниччині у будинку знайшли мертвими двох жінок
Трапилось це у селі Користова Волочиського району. Там у житловому будинку виявили тіла двох жінок.
Про це вчора, 26 березня, близько 20:30 сповістив черговий Теофіпольського відділу поліції. Ознак насильницької смерті не було. Тіла загиблих направили на судово-медичну експертизу у Волочиськ. Про це повідомили у Державній службі з надзвичайних ситуацій.  Наразі тривають слідчі дії і з’ясовуються усі обставини. 
Як повідомляє УНН, жінки могли отруїтись чадним газом. Серед загиблих – 46-річна  жінка та її 83-річна мати. Попередня причина - експлуатація несправної печі. 

Додайте Всім.юа до вибраних джерел у Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
19:33 Погода у Хмельницькому: прогноз на тиждень 18:32 У Хмельницькому та області погіршиться погода: град, грози та шквали 17:36 Депутатку Славутської міськради засудили за недостовірне декларування 16:41 Крупі знову продовжили запобіжний захід Від читача 11:32 Хмельницька митниця інформує 15:44 «Далі буде»: український центр далекобійних дронів анонсував продовження ударів по цілях у РФ (соціальна реклама) 15:28 12 тролейбусів змінять маршрут 8 серпня, ще три скасують 14:57 Ректора ХНУ призначили на новий термін 14:19 Частина Виставки майже добу буде без води 13:24 Визначили 20 кращих працівників Хмельницького (ІМЕНА) 12:37 6 серпня зафіксували температурний рекорд 11:11 «Helpix-Adrenalin» зіграє в першій футзальній лізі України 10:40 Наслідки негоди на Хмельниччині: 50 населених пунктів без світла 09:30 «Шахтар» у Камʼянці і «подільське дербі»: що і коли дивитися хмельницьким вболівальникам
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up