ТОП-5 подій тижня у Хмельницькому, які ви могли пропустити

ТОП-5 подій тижня у Хмельницькому, які ви могли пропустити

Цей тиждень виявився насиченим і багатим на події. Були і погані звістки, радісні новини й скандали. Про п'ять подій тижня у Хмельницькому, які варті уваги, читайте у підбірці від vsim.ua.  

Журналісти "ВСІМ" підготували для читачів ТОП-5 новин тижня, які ви могли оминути увагою. Пропонуємо пригадати. 

ТОП-5 подій тижня у Хмельницькому, які ви могли пропустити, фото №1 на сайті vsim.ua1. У вівторок, 20 вересня, до Хмельницького завітав досвідчений мандрівник Дмитро Кропотов з Харкова. Він мандрує Україною автостопом. У нас було лише кілька годин, аби «галопом» показати туристу все, що маємо. Що здивувало, налякало і сподобалось гостю в нашому місті, він розповів журналістам "ВСІМ". 

ТОП-5 подій тижня у Хмельницькому, які ви могли пропустити, фото №2 на сайті vsim.ua2. Наступного дня під міською радою футболісти хмельницького "Поділля" влаштували тренування. Вони хочуть показати владі і місту те, що команді немає де тренуватися і проводити матчі. Футболісти влаштували гру під стінами ради в день, коли там засідають депутати. 

Відео дня

ТОП-5 подій тижня у Хмельницькому, які ви могли пропустити, фото №3 на сайті vsim.ua3. Жителі багатоповерхівки по вулиці Бандери, 9 утеплили фасад будинку. Зробили це за допомогою програми співфінансування, коли міський бюджет надає 70% коштів, а 30% вартості робіт оплачують мешканці. На утеплення дев’ятиповерхівки пішло 4,5 місяці. Презентували будинок у четвер, 22 вересня.

ТОП-5 подій тижня у Хмельницькому, які ви могли пропустити, фото №4 на сайті vsim.ua4. Того ж дня відбувся суд над бізнесменом Дьяченком, якого підозрюють у вимаганні 10 тисяч доларів. Суддя Хмельницького міськрайонного суду Світлана Дручкова вирішила, що потрібно продовжити тримання під вартою підприємця, який сидить ще з липня. При рішенні було враховано побоювання поліції про можливу втечу підозрюваного і тиску ним на свідків і потерпілого.

ТОП-5 подій тижня у Хмельницькому, які ви могли пропустити, фото №5 на сайті vsim.ua5. Цими вихідними Хмельницький святкує 585-ту річницю. Весь день на майдані, в парках та на вулицях Хмельницького проводяться святкові заходи для дітей і дорослих. Цього року на святкування Дня міста витратили близько 350 тисяч гривень. Навіть фонтан-куля закрутилась спеціально до цього ювілею. Де і які розваги можна було побачити у Хмельницькому, дивіться у нашому репортажі. 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up