Бізнесмен Дьяченко день народження святкуватиме в СІЗО

Бізнесмен Дьяченко день народження святкуватиме в СІЗО

Суддя Хмельницького міськрайонного суду Світлана Дручкова вирішила, що потрібно продовжити тримання під вартою Валерія Дьяченка, який сидить ще з липня. При рішенні було враховано побоювання поліції про можливу втечу підозрюваного і тиску ним на свідків і потерпілого.

Валерія Дьяченка затримали наприкінці липня. Чоловіка підозрюють у вимаганні грошей. Тоді суд вирішив, що бізнесмена слід тримати під вартою до 25 вересня. В поліції і прокуратурі за цей час не завершили розслідування. Тому подали клопотання про продовження терміну перебування Дьяченка в СІЗО ще на місяць. Засідання суду по даній справі відбулося сьогодні, 22 вересня.

В обґрунтуваннях своєї позиції слідчий і прокурор зазначили про небезпечність перебування підозрюваного за межами СІЗО. Мовляв, той може тиснути на свідків і підозрюваного й вплинути на хід слідства. Також поліція зазначила, що бізнесмен може скористатися ситуацією на Сході і втекти на окуповані території чи навіть за кордон.

Захист бізнесмена з такою позицією не погодився. Новий адвокат підсудного Оксана Каденко зауважила, що слідчі не дуже якісно виконують свою роботу і могли скоріше завершити усі необхідні для цього дії. Також вона зазначила, що усі свідки і потерпілий вже допитані. Тому ніякого тиску на них бути не може. Згадала Каденко і про стан здоров’я підзахисного.

Відео дня

 - Валерій Дьяченко потребує негайного лікування. Це підтвердили лікарі, які приїжджали до нього в СІЗО. Але в тих умовах медики йому допомогти як слід не можуть. Навіть коли він прийматиме ліки, він змушений буде лежати в кайданках. Усе це може просто вбити 60-річного чоловіка, - говорить Оксана Каденко. – Валерій Дьяченко жодного разу за своє життя не притягався до адміністративної чи кримінальної відповідальності. Він не то що буде заважати слідству, а навпаки. Мій підзахисний готовий до тісної співпраці, аби скоріше це все завершилося.

Сам Валерій Дьяченко ще раз повторив представникам Феміди позицію про свою невинуватість. Каже, що ніяких грошей у потерпілого не вимагав. Запевняє, що той сам запропонував йому 10 тисяч доларів США, аби не мати справу з поліцією. Ставлення до останніх у бізнесмена досить неоднозначне.

 - Ви тут говорите, що я погрожував слідчому і прокурору. Я цього не робив. Просто подаватиму до суду на них через порушення, які вони чинять при розслідуванні справи. Це не погроза. У них навіть керівництво таке. Недаром їх звинувачують в розкраданнях, - заявив Валерій Дьяченко.

Суддя Світлана Дручкова вислухала усі сторони і задала декілька уточнюючих питань підозрюваному. Після цього відправилася у нарадчу кімнату для прийняття рішення. На його формування у неї пішло більше години. За цей час вона все-таки вирішила, що Дьяченка слід тримати під вартою до 29 жовтня. Зауважила, що в СІЗО є усі умови для лікування Дьяченка.

Відзначимо, що 24 жовтня у Валерія Дьяченка день народження. Він святкуватиме своє 60-річчя. Вітатимуть його у стінах хмельницького СІЗО.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (1)
  • Сергій Ващук
    бідненький. а пресувати людей на ринку і відбивати у них чесно зароблені гроші йому совісті і здоровля вистачало.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
20:24 У Хмельницькому з Кудрянки дістали тіло чоловіка 19:41 Графік відключень світла у Хмельницькому на 18 вересня 18:42 На новий корпус обласної дитячої лікарні потрібно ще 591 тисяча гривень photo_camera 17:51 Рятувальникам Хмельниччини вручили сертифікати на житло Від читача 17:04 КНП "ХОССЦ" | Продовжуємо цілодобово надавати невідкладну кардіологічну та кардіохірургічну допомогу 17:06 3 роки тюрми дали чоловіку, який вдарив ножем знайомого в Ізяславі 16:52 Посмертно вручили відзнаки рятувальникам, які загинули через атаку «шахедів» у Хмельницькому photo_camera 16:24 У Хмельницькому склали протокол на чоловіка, який переходив дорогу у невстановленому місці play_circle_filled 15:54 Посмертно нагородили воїна з Хмельницького району – Віталія Рудя photo_camera 15:15 У Хмельницькому провели сесію облради. Які рішення ухвалювали? 14:40 Ветеран з Хмельниччини представлятиме Україну на міжнародних змаганнях 13:33 Викрав авто і поїхав у сусідню область. Судитимуть жителя Хмельниччини 13:03 У хмельницькому «Електротрансі» є вільні посади: які саме 12:26 З початку року на Хмельниччині сплатили майже 4 мільйона туристичного збору: деталі 11:31 У Волочиській громаді сталася потрійна ДТП: є травмовані 10:41 Через ворожу атаку затримуються потяги, які курсують через Хмельниччину 09:55 Відмовився підтверджувати інвалідність: звільнили прокурора Хмельницької окружної прокуратури 09:02 На Бандери п’яний водій порушував ПДР: його оштрафували play_circle_filled 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні (ІНФОГРАФІКА)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up