У Хмельницькому дорогу ремонтували п’яні робітники

У Хмельницькому дорогу ремонтували п’яні робітники

Під час роботи вони пошкодили чуже авто. Власник викликав поліцію.

Виклик про пошкодження авто поступив на лінію «102». На місце до вулиці Гоголя виїхали патрульні. Вони зафіксували незначні подряпини лаково-фарбового покриття автівки. Також вони помітили ознаки сп’яніння в робітників. Тест на «Драгері» підтвердив, що троє чоловіків були п’яні. На них складено адмінпротоколи. Чоловікам загрожують грошові штрафи від 51 до 85 гривень. Сталося все сьогодні, 3 липня. Про це повідомляє прес-служба управління патрульної поліції Хмельницького.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (2)
  • Анонім
    Вигнати з роботи геть. На фото точно не Хмельницький
    Анонім reply Анонім
    вигнати алкашів чи журналіста за фото не з Хмельницького?:)
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up