Платитимемо більше податків на нерухомість - новий закон

Платитимемо більше податків на нерухомість - новий закон
З 1 квітня ставка податку на нерухомість розраховуватимуть не від житлової, а від загальної площі нерухомості, як було раніше. Такі зміни до Податкового кодексу пов’язані з набуттям чинності закону України «Про запобігання фінансовій катастрофі й створення умов для подальшого економічного зростання України».

Зокрема зміна стосується 265-ї статті Податкового кодексу. У ній слова «житлова площа» замінюють на «загальна площа».
Самі ж ставки податків не змінилися. Вони складають 1% від мінімальної зарплати за кожен квадратний метр для квартир житловою площею від 120 до 240 квадратних метрів і 2,7% - для квартир площею понад 240 квадратних метрів. Для будинків площею 250-500 квадратних метрів потрібно платити 1% від мінімальної зарплати, а для будинків понад 500 кадратних метрів - 2,7% від мінімальної зарплати.
Якщо одна людина володіє кількома об'єктами житлової нерухомості, сумарна площа яких становить 370-740 квадратних метрів, ставка податку становить 1% від мінімальної зарплати. Якщо нерухомості більше, ніж 740 квадратних метрів - 2,7% від мінімальної зарплати.
Не торкнулися зміни пільг з податку на нерухомість. Так стосовно квартир площею до 120 квадратних метрів, не залежно від кількості квартир у одного власника, і житлових будинків площею до 250 квадратних метрів, не залежно від кількості будинків у одного власника, застосовують нульову ставку податку. Якщо один власник володіє квартирою і будинком, то сумарна площа, що підлягає пільговому оподаткуванню, не може перевищувати 370 квадратних метрів.
Нагадаємо, законопроект Кабміну № 4576 «Про запобігання фінансовій катастрофі й створення умов для подальшого економічного зростання України» Верховна Рада підтримала 27 березня.
 

Додайте Всім.юа до вибраних джерел у Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
17:10 У Хмельницькому погасили поштові марки, випущені до 35-ї річниці Незалежності photo_camera 16:41 Мільйон гривень на електроенергії: судитимуть посадовця Кам’янець-Подільської міської ради 16:16 Симчишин вручив відзнаки поліцейським, які служать на передовій photo_camera 15:52 Водій електровелосипеда наїхав на жінку в Ізяславі Від читача 14:41 Longeva публікує незалежний COA на кожну партію дослідницьких пептидів 15:24 Зеленський нагородив чотирьох жителів Хмельниччини 14:52 Кам’янець-Подільська фортеця увійде до переліку 23 національних святинь 14:15 Сповідь мами військового: як Антоніна з Хмельниччини бореться за життя паралізованого сина 13:41 На Старокостянтинівському шосе п’яний водій в’їхав у припаркований MAN 12:50 На Старокостянтинівщині 19-річний мотоцикліст з’їхав у кювет 12:02 До 35-ї річниці Незалежності України в Хмельницькому відбулися урочисті заходи 11:04 Хмельницькі патрульні оформили трьох водіїв під наркотиками 10:33 На Хмельниччині водій «Honda» збив велосипедистку. Жінка в лікарні 10:11 «Так, підтверджую»: як хмельничани обирали незалежність у 1991 році photo_camera 10:00 Ціни на пальне у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 24 серпня (ІНФОГРАФІКА) 17:30 Мінлива хмарність і до +25: прогноз погоди для Хмельницького на тиждень
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up