У збитому на Донеччині літаку загинули спікер Всесвітньої організації охорони здоров'я та голландський сенатор

У збитому на Донеччині літаку загинули спікер Всесвітньої організації охорони здоров'я та голландський сенатор
Серед 280 загиблих пасажирів «Боінгу-777», збитому 17 липня, ймовірно перебували 108 делегатів Всесвітнього конгресу боротьби зі СНІДом.

Серед них був речник Всесвітньої організації охорони здоров'я Гленн Томас та група вчених, які прямували до Австралії на міжнародний конгрес, присвячений проблемам боротьби зі СНІДом. Також у літаку знаходився всесвітньовідомий дослідник ВІЛ/СНІД, нідерландець Йоп Ланге. Вчені прямували на конференцію до Мельбурна, повідомляє інформагенція dpa з посиланням на міжнародне співтовариство боротьби зі СНІД (International AIDS Society), повідомляє dw.de.

Пізніше цю інформацію підтвердили у фонді PharmAccess, який опікується питанням полегшення доступу хворих на СНІД до необхідних медпрепаратів і засновником якого був Ланге. Речник фонду Отто Шеллекенс, зокрема, назвав загибель нідерландського вченого великою втратою, цитує інформагенція AFP.

Також на борту збитого малайзійського літака, що виконував рейс із Амстердама до Куала-Лумпура, знаходився член Першої палати парламенту Нідерландів Віллем Віттевеен.
Про це повідомляє сайт Сенату, передає кореспондент Укрінформу.

Літак авіакомпанії Malaysia Airlines з 298 пасажирами та членами екіпажу на борту, що слідував рейсом MH17 за маршрутом Амстердам - Куала-Лумпур, розбився 17 липня неподалік від Шахтарська Донецької області.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (2)
  • PAL
    Ох и не простят кому то, за этих людей.
  • PAL
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
20:12 Антициклон Frieda змінить погоду: прогноз для Хмельниччини на 16 грудня 19:04 Планові відключення світла у Хмельницькому на 16 грудня (АДРЕСИ) 18:08 Хмельниччина — регіон із найнижчим зростанням цін, — Держастат 17:17 На щиті — військові з Хмельниччини: Сергій Кірюхов, Юрій Пиптюк, Володимир Тарасюк Від читача 13:25 До уваги кореспондентів, які надсилають листи на офіційну електронну поштову скриньку Хмельницької митниці та митних постів Хмельницької митниці 16:30 Майже пів тисячі жителів Хмельниччини захворіли на туберкульоз з початку року 15:49 «Переживав за Україну». У Хмельницькій громаді попрощались з Віталієм Куржиєм 15:05 Побив водія та поїхав на його авто: на Хмельниччині затримали чоловіка 14:24 Микола Макарчук та Юрій Онищук: не стало двох військових з Хмельниччини 13:51 Мільйонні збитки та нові власники: кому зараз належать колишні заводи-гіганти Хмельницького 13:25 Понад 6 тисяч мешканців Хмельниччини за тиждень підхопили грип та ГРВІ 12:48 Були зниклими безвісти: загинули четверо військових з Хмельниччини 12:05 «Коли побачила відео – проплакала годину»: хмельничанки про новий флешмоб у TikTok 11:05 Вони кращі серед кращих: у Хмельницькому нагородили переможців конкурсу «Народний бренд-2025» 10:43 У Полонному 15-річний мотоцикліст вʼїхав в автівку: підлітка госпіталізували 10:11 Бізнес згортається: на Хмельниччині за рік закрилися понад 400 компаній 09:30 Пожежа у будинку в Славуті: постраждав 69-річний чоловік 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 15 грудня (ІНФОГРАФІКА)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up