Чи потрібен військовий квиток для отримання водійських прав: відповідь від посадовця

Чи потрібен військовий квиток для отримання водійських прав: відповідь від посадовця
Фото ілюстративне
  • Начальник сервісного центру МВС на Хмельниччині розповів, як надаються послуги водіям після введення в дію закону про мобілізацію.

Сервісні центри МВС надають послуги у звичному режимі після того, як набрав чинності новий закон про мобілізацію з 18 травня.

Про це повідомив  начальник Регіонального сервісного центру МВС в Хмельницькій області Микола Іщенко.

Так, посадовець нагадав, що з 18 травня 2024 року набрав чинності закон про мобілізацію. Проте, за його словами, сервісні центри не вимагають пред’явлення військового квитка. Та і пакет документів для обміну посвідчення водія залишився незмінним.

Відео дня

"Офіційно повідомляємо, що сервісні центри МВС Хмельниччини надають послуги у звичному режимі. Пакет документів залишається незмінним і чоловіки призовного віку отримують послуги без пред’явлення військово-облікового документа". 

Також посадовець акцентував увагу на тому, що в сервісних центрах МВС Хмельниччини збільшився попит на проведення реєстраційних операцій із автівками.

"Ми проаналізували статистику, яка засвідчила, що у березні поточного року таких операцій було здійснено – 5 802, у квітні – 6 750, а станом на зараз – 7 100, — при умові, що попереду ще повноцінних чотири робочих дні, тому кількість реєстраційних операцій зросте ще», — зазначив Микола Іщенко.

Начальник Регіонального сервісного центру коротко зупинився і на переліку потрібних документів для перереєстрації авто.

Так, під час перереєстрації транспорту або оформлення договору купівлі-продажу, до сервісного центру МВС подаються документи:

  • паспорт з відміткою про місце реєстрації або ID-картка;
  • реєстраційний номер облікової картки платника податків (ІПН);
  • свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу;
  • довіреність на іншу особу (за потреби).

Для отримання послуг потрібно попередньо записатись: онлайн або в терміналі, який розташований у приміщенні сервісного центру МВС.

Читайте також: На Хмельниччині солістка відомого гурту зареєструвала авто

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up