Фото дня

photo_camera

Червоні, жовті і рожеві тюльпани розквітли поблизу кінотеатру Шевченка.  Хмельничани можуть полюбуватись квітами та...

photo_camera

У центрі Хмельницького рух транспорту проблематичний. На найдовшій вулиці міста латають дорогу

У центрі Хмельницького відкриється "рожева фотозона". Скоро світлини із сакурою заполонять стрічки соцмереж.

Вранці на початку стометрівки в центрі поставили величезне світлодіодне яйце.  Його безкоштовно встановила тернопільська...

З 2 квітня майданчик перед кінотеатром Шевченка перетворють на великоднє містечко.  Там вже поставили 22 величезні писанки, які розмалювали художні школи.  А по обидва боки від центральних лавочок облаштувати пасхальні деревця і почепили на них маленькі яєчка. 

Температура надворі щодня "повзе" вгору, а хмельничани не бояться гуляти по річці.  На Південному Бузі можна побачити десяток рибалок, які без остраху годинами сидять на льоду.

Ще у листопаді в центрі Хмельницького з'явилось величезне червоне "палаюче" серце.  До 8 березня його прикрасили штучними квітами. 

У весняний день погода на вулиці зустріла хмельничан пронизливим морозяним вітром.  Першого березня температура опустилась до -19 градусів нижче нуля.  Зранку люди кутались у зимовий одяг і поспішали на роботу. 

Зранку, 23 січня, взялись розбирати головну новорічну красуню. Комунальники зігнали на Проскурівську спецтехніку, щоб забрати штучну ялинку.   

Нову цікаву зону розмістили неподалік від головної ялинки міста на Проскурівській.  Туди привезли декілька овечок та кізочок. Біля них вже зібралось чимало хмельничан з дітками. 

Вже за три дні головна ялинка Хмельницького засяє. На неї вже чіпляють 3D-гірлянду.  А на Проскурівській комунальники встановлюють "живу" арку з гілок. 

Біля кінотеатру Шевченка вже красується головна ялинка міста.  Комунальники ставили 18-метрове штучне дерево у вихідні.  Його мають прикрасити 3D-ілюмінацією. 

Зима у місті не лише на календарі, а й на вулиці. Другий день падає сніг. Місто вкриває лапатим зимовим покривалом.

До головної площі звезли техніку. Комунальники замінюють старі лавочки на нові. 

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up