Фото дня

На вулиці Озерній встановили зупинку, яка раніше була на «Думці». Стоїть вона на вулиці, де не їздить...

Градусник показує плюс 6 за вікном. Погода примхлива. То яскраво світить сонце, за кілька хвилин вже моросить весняний дощ. 

Погода у перший березневий день похмура та вітряна. На вулицях людей небагато, зранку у парках пусто.  Хмельничани...

Шестеро комунальників взялись до роботи. Прибирають Староміську. Від зупинки "Юність" і до парку Чекмана вони...

Бетонна стіна, що розділяє територію академії та житловий будинок, зірвалась з петель. Декілька плит муру похилилися в сторону дитячого майданчика, який розташований поруч.  Вирівняти стіну пообіцяли прикордонники. Адже паркан належить військовим.

Спеціальний додаток для Android та iOS робить зі звичайних зображень витвори мистецтва.  Стилі відомих художників, орнаментів та візерунків передаються через 43 фільтри.  Журналісти vsim.ua обробили найвідоміші вулиці, місця та будівлі Хмельницького у Prisma. 

Хмельницька шафа-бібліотека майже спорожніла. У ній залишилось лише чотири книжки. Організатори кажуть, що збираються її поповнити, та не знають коли.

Біля будинку по Володимирській гуде техніка та працює екскаватор. З десятої ранку тут латають тепломережу. Жителям п'ятиповерхівки на кілька годин відключать опалення. 

Зранку сьогодні, 23 січня, комунальники взялись розбирати лісову красуню на головній площі міста. 

Біля майдану зі сторони Володимирської ні пройти, ні проїхати. Комунальники з самого ранку омолоджують дерева. 

Два вертепи красуються в мерії на першому поверсі. Робили їх дітки з музичної і мистецької шкіл.

Дві святкові красуні уже ввібрані у яскраві шарики, гірлянди і сніжинки. Урочисте засвічення новорічних вогнів головної ялинки міста відбудеться уже наступного тижня.

На майданчику біля кінотеатру Шевченка комунальники змонтували новорічну ялинку. В металевий каркас вони вставили майже двісті хвойних. Почали складати ялинку і на майдані Незалежності. 

Через аварію за участю «Renault» та «Citroën» на Кам’янецькі утворилися затори.