Фото дня

photo_camera

Ще у листопаді в центрі Хмельницького з'явилось величезне червоне "палаюче" серце.  До 8 березня його прикрасили штучними...

photo_camera

У весняний день погода на вулиці зустріла хмельничан пронизливим морозяним вітром.  Першого березня температура опустилась...

Зранку, 23 січня, взялись розбирати головну новорічну красуню. Комунальники зігнали на Проскурівську спецтехніку, щоб...

Нову цікаву зону розмістили неподалік від головної ялинки міста на Проскурівській.  Туди привезли декілька овечок та...

Вже за три дні головна ялинка Хмельницького засяє. На неї вже чіпляють 3D-гірлянду.  А на Проскурівській комунальники встановлюють "живу" арку з гілок. 

Біля кінотеатру Шевченка вже красується головна ялинка міста.  Комунальники ставили 18-метрове штучне дерево у вихідні.  Його мають прикрасити 3D-ілюмінацією. 

Зима у місті не лише на календарі, а й на вулиці. Другий день падає сніг. Місто вкриває лапатим зимовим покривалом.

До головної площі звезли техніку. Комунальники замінюють старі лавочки на нові. 

Куля з водограєм знову закрутилась. Через недосконалу систему фонтан постійно виходив з ладу.  

Через обірвану лінію електротранспорт зупинився на перехресті проспекту і вулиці Панаса Мирного.

Полотно довжиною в 14 метрів розмальовували учні художніх шкіл ще на День міста. На відкриття театрального сезону картину виставили для показу хмельничанам. 

Незважаючи на холодну погоду і ранкові заморозки у місті щодня розцвітають нові квіти. Стоять в цвіту вишні та абрикоси.  А на майдані хмельничани щомиті фотографуються біля рожевої сакури. 

Обіцяна вбиральня мала запрацювати ще наприкінці минулого року.  Приміщення місяцями простоювало. Після свят робітники знов взялись за будівництво громадського туалету.  

Розфарбовані писанки розмістили навпроти кінотеатру Шевченка. Композицію власноруч розписували учні, студенти та викладачі.  

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up