Фото дня

Обіцяна вбиральня мала запрацювати ще наприкінці минулого року.  Приміщення місяцями простоювало. Після свят...

Розфарбовані писанки розмістили навпроти кінотеатру Шевченка. Композицію власноруч розписували учні, студенти та викладачі.  

На гілках вже з’явились пишні білі та ніжно-рожеві квітки. Дерева зацвіли на території Хмельницького національного...

Ремонтні роботи тривають на Кам’янецькій, біля зупинки «Філармонія» Комунальники латають ями на дорозі.  

Ремонтні роботи тривають на провулку Військоматному. Комунальники проводять планову заміну тепломережі. Рух транспорту буде перекрито близько двох тижнів.

На вулиці працює техніка. Комунальники обрізають дерева. Через це рух автомобілів перекрили. Вони змушені їхати в об'їзд. 

На вулиці Озерній встановили зупинку, яка раніше була на «Думці». Стоїть вона на вулиці, де не їздить громадський транспорт.

Градусник показує плюс 6 за вікном. Погода примхлива. То яскраво світить сонце, за кілька хвилин вже моросить весняний дощ. 

Погода у перший березневий день похмура та вітряна. На вулицях людей небагато, зранку у парках пусто.  Хмельничани поспішають на роботу та навчання.

Шестеро комунальників взялись до роботи. Прибирають Староміську. Від зупинки "Юність" і до парку Чекмана вони прибирають сміття та сніг.  За комунальниками їздить техніка, на яку і викидають непотріб. 

Бетонна стіна, що розділяє територію академії та житловий будинок, зірвалась з петель. Декілька плит муру похилилися в сторону дитячого майданчика, який розташований поруч.  Вирівняти стіну пообіцяли прикордонники. Адже паркан належить військовим.

Спеціальний додаток для Android та iOS робить зі звичайних зображень витвори мистецтва.  Стилі відомих художників, орнаментів та візерунків передаються через 43 фільтри.  Журналісти vsim.ua обробили найвідоміші вулиці, місця та будівлі Хмельницького у Prisma. 

Хмельницька шафа-бібліотека майже спорожніла. У ній залишилось лише чотири книжки. Організатори кажуть, що збираються її поповнити, та не знають коли.

Біля будинку по Володимирській гуде техніка та працює екскаватор. З десятої ранку тут латають тепломережу. Жителям п'ятиповерхівки на кілька годин відключать опалення.