Фото дня

photo_camera

Біля кінотеатру Шевченка вже красується головна ялинка міста.  Комунальники ставили 18-метрове штучне дерево у вихідні.  Його...

photo_camera

Зима у місті не лише на календарі, а й на вулиці. Другий день падає сніг. Місто вкриває лапатим зимовим покривалом.

До головної площі звезли техніку. Комунальники замінюють старі лавочки на нові. 

Куля з водограєм знову закрутилась. Через недосконалу систему фонтан постійно виходив з ладу.  

Через обірвану лінію електротранспорт зупинився на перехресті проспекту і вулиці Панаса Мирного.

Полотно довжиною в 14 метрів розмальовували учні художніх шкіл ще на День міста. На відкриття театрального сезону картину виставили для показу хмельничанам. 

Незважаючи на холодну погоду і ранкові заморозки у місті щодня розцвітають нові квіти. Стоять в цвіту вишні та абрикоси.  А на майдані хмельничани щомиті фотографуються біля рожевої сакури. 

Обіцяна вбиральня мала запрацювати ще наприкінці минулого року.  Приміщення місяцями простоювало. Після свят робітники знов взялись за будівництво громадського туалету.  

Розфарбовані писанки розмістили навпроти кінотеатру Шевченка. Композицію власноруч розписували учні, студенти та викладачі.  

На гілках вже з’явились пишні білі та ніжно-рожеві квітки. Дерева зацвіли на території Хмельницького національного університету.  

Ремонтні роботи тривають на Кам’янецькій, біля зупинки «Філармонія» Комунальники латають ями на дорозі.  

Ремонтні роботи тривають на провулку Військоматному. Комунальники проводять планову заміну тепломережі. Рух транспорту буде перекрито близько двох тижнів.

На вулиці працює техніка. Комунальники обрізають дерева. Через це рух автомобілів перекрили. Вони змушені їхати в об'їзд. 

На вулиці Озерній встановили зупинку, яка раніше була на «Думці». Стоїть вона на вулиці, де не їздить громадський транспорт.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up