Новини компаній

Спалах коронавірусу змусив багатьох відкласти подорожі на інший план. Однак деякі країни вже відновили прийом туристів. Де можна відпочити і за яких умов, розповіла власниця туристичної агенції “Серце Європи” Олена Рибчинська. 

Слухай музику та лови смачну прохолоду від торгової марки “Рудь”. Гортай далі та дізнавайся деталі акції.

Мрієте, щоб ваша квартира точно відображала ваші смаки і захоплення, але досі не можете зрозуміти, який інтер'єр вам більше подобається: розкіш та багатство стилю бароко або лаконічність стилю хай-тек?

Якщо морозиво, то тільки у Майстерні Карамелі Хмельницький. Два абсолютно різних десерти, але такі однаково смачні. Морозиво Ice Roll та морозиво Mini Melts.

Як ти вдосконалюєш свій рівень володіння іноземної? Читаєш  літературу в оригіналі, слухаєш подкасти на різну тематику, слідкуєш за нейтів спікерами в соцмережах, дивишся новини англійською? Кожен варіант по-своєму дієвий, але для ефективного засвоєння англійської мови відмінно коли можна ще запрактикувати отриману інформацію.

21 липня в  АТ «Хмельницькгаз» відбулась пресконференція для ЗМІ на тему: «Як змінились з 1 липня платіжки за доставку газу для споживачів Хмельницької області»

Яким має бути прогресивне навчання: нудні лекції, зарозумілі терміни, зазубрювання? Звісно - ні! Вінницька ІТ-Академія ламає стереотипи і перетворює навчання на змістовний фан. Як це? Читай далі.

Вінницька ІТ-Академія, заклад з гарантованим працевлаштуванням. Чому так сталось?.. Все просто - всі наші випускники працюють за обраною спеціалізацією та повністю змінили своє життя. Часто ми робимо вибір майбутньої професії під тиском батьків, рідних, суспільства або просто йдемо навчатись “за компанію”.

Розкішне, блискуче й доглянуте волосся - мрія багатьох. Та часто зовнішні фактори забезпечують протилежне. Як зберегти його красу влітку, розповіла засновниця салону краси “Геометрія” Каріна Поліщук.

keyboard_arrow_up