Новини компаній

Трагічні випадки за кордоном, з якими стикаються українці - не рідкість. У випадку смерті близького, рідні губляться й не знають, як діяти.  Фахівці з міжнародного ритуального бюро “Funeralia” відповіли на популярні запитання.

Мотивація у спорті - важлива річ. Без неї важко здобувати перемоги, бити рекорди й вигравати нагороди. Це прекрасно розуміють в SK GROUP. Надійний хмельницький забудовник вирішив підтримати наших спортсменів на шляху до медалей на Олімпіаді, яка зараз триває в Японії.

Менш ніж за місяць Україна відсвяткує 30-річчя  незалежності. За цей час нам з вами довелося зіштовхнутися з безліччю серйозних випробувань: економічні потрясіння, лихоліття безгрошів’я та гіперінфляції, окупація Криму, війна за цілісність країни та її суверенітет…Витримати, вистояти, не скотитися у дефолт, не звернути з єдино правильного шляху розвитку, реформ і євроінтеграції допомагає патріотичний і відповідальний бізнес. Від чесної сплати податків і зборів багато в чому залежить рівень життя мільйонів українців.

Вченими доведено, що людина може прожити без води та їжі від декількох днів і навіть до декількох тижнів, а брак кисню не в змозі перенести й більше двох хвилин. Цінність кисню на сьогодні є надзвичайно актуальною. Його необхідність виявляється під час перебігу багатьох захворювань, в тому числі й при Covid-19 (мова йде й про постковідну реабілітацію). Тож де можна отримати насиченість киснем, коли всюди його так бракує?

На Олімпіаді виступить троє хмельничан. Й вони можуть отримати не лише медаль, а й власне житло від надійного забудовника. Хто ж претендуватиме на це?

Для багатьох із нас літо — це довгоочікувана пора відпусток, свіжих фруктів, відпочинку, пляжів, туристичних походів у Карпати та повного душевного релаксу. Для працівників сфери роздрібної торгівлі – це також і час підведення підсумків першого півріччя роботи, висновків і, якщо виникне така потреба, певного коригування планів.

Клієнти ТОВ «Хмельницькгаз Збут», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», наразі боргують майже 413 млн грн. За місяць неплатежі зменшилися на 24 млн грн, однак ситуація залишається серйозною.

Літо неможливо уявити без відпочинку на пляжі біля моря чи океану: купання, запливи, пірнання, феєричні прогулянки, вечірки та селфі на фоні неймовірних краєвидів на згадку. Найприємнішою новиною цього літа є те, що попри виклики пандемії COVID-19, більшість популярних серед наших громадян курортів радо чекають гостей з України.

Першим рейсом до сонячного Криту та на Халкідіки (Греція). Саме так! «Дельфін тур» завжди за новизну та сучасність!

Аби зменшити платіжки за блакитне паливо під час опалювального сезону, понад 2500 клієнтів ТОВ «Хмельницькгаз Збут» наразі обрали тариф «Твій газ Рівномірний платіж». Майже тисяча з них зробила це у липні.

keyboard_arrow_up