Новини компаній

В Україні вже четвертий місяць триває війна, але комунальні послуги для жителів Хмельниччини продовжують справно надаватися. І хоч багатьом українцям через російську агресію нині не до комірного, адже є чимало інших важливих питань, однак див не буває – світло, вода та газ самі собою в домівках подолян не з’являються.

Седація чи медикаментозний сон набирає популярності серед пацієнтів. Послугу надають і дорослим, і дітям. Як лікують зуби уві сні, розповіли в стоматології “ДентХаус”.

Найбільший національний ритейлер «АТБ» яскраво та масштабно відзначив День вишиванки, який цьогоріч має особливий сенс і цінність як прояв унікальної української ідентичності та стійкості.

Відкриття 21 травня Крокодили, змії, черепахи, мавпочки – чекають на відвідувачів.

Будь-який лікар підтвердить, що найкращим способом знизити ризик будь-якого захворювання є профілактичне обстеження. І проводити такі обстеження потрібно регулярно. Щорічний CHECK-UP (чекап) дозволить вашому лікарю скласти максимально об'єктивну та актуальну картину, а також своєчасно розпізнати найменші відхилення.

SMAS-ліфтинг — омолоджувальна, безопераційна косметологічна процедура. Більше 8000 результативних процедур!

Медичний центр «МедМіл» пропонує кожному послугу «Безкоштовний консультативно-профілактичний прийом у лікаря-кардіолога», який проходитиме кожного другого та четвертого вівторка щомісяця.

ІТ компанія ЕРАМ Україна продовжує розвивати бізнес в Україні. Восени 2021 року її представництво з'явилося у Хмельницькому в форматі коворкінгу, сьогодні компанія відкриває власний офіс. Кількість спеціалістів ЕРАМ в регіоні збільшилась у десятки раз, зокрема і за рахунок вимушених переселенців з інших міст країни.

Що є важливим складником перемоги? У кожного знайдеться своя відповідь. Проте історія показує, що отримати перевагу в будь-якому бою допомагає єдність. Ворогу фізично та морально важко, коли ми працюємо як злагоджений механізм. І поки армія захищає нас, ми робимо нашу армію міцнішою.

Наближається світле свято Великодня. Ще кілька місяців тому українці не знали в яких умовах опиняться у цей день. Усі будували плани на майбутнє та мріяли про різні блага. Війна перевернула життя кожного. Цілі відійшли на задній план, а в когось і зовсім змінилися пріорітети. Напередодні Великодня хочеться сказати важливі слова. Саме ті, про які кожен думає мовчки.

keyboard_arrow_up