Новини компаній

Дізнавайтесь, які робітники потрібні на атомній станції.

У різних куточках нашої країни є чимала кількість локальних підприємців, які мають сучасне обладнання, кваліфікований персонал, виробничі потужності. Вони здатні випускати якісні продукти харчування та товари першої необхідності, проте їхній асортимент і досі є невідомим широкому загалу. Потрібні колосальні інвестиції в розкрутку бренда, рекламу, просування товару на ринку, а також логістику.

Завершується будівництво олійноекстракційного заводу.  Щороку він зможе переробляти 1 млн тонн соняшнику.

Сьогодні мало хто з українців може уявити своє життя без смартфона, який дає доступ майже до будь-яких сервісів: від державних послуг і мобільних банкінгів до зручних покупок найнеобхіднішого в мережі «АТБ». Багаторічний лідер і драйвер вітчизняного ритейлу активно бере участь у диджиталізації нашого суспільства.

SMAS-ліфтинг — омолоджувальна, безопераційна косметологічна процедура. Лише до 14 лютого діє знижка 25% на SMAS-ліфтинг у медичному центрі "Намисто".

Українські компанії, які продовжують роботу під час воєнного стану, несуть важливу місію. Окрім надання якісної продукції населенню, вони є платниками податків. Що, безумовно, має вплив на перебіг подій в країні.

Жорстока війна, котра майже два роки триває в Україні, не змінила свідомого ставлення громадян до власної країни, рідної землі, екології та, відповідно, здоров'я майбутніх поколінь. Це вчергове доводять екологічні ініціативи, які реалізує патріотичний бізнес і які активно підтримує суспільство.

Все частіше у інтернеті помічаємо такі запити як наприклад: «Скільки коштує перевезти тіло померлого з Польщі в Україну?», «Скільки коштує кремація в Польщі», «Перевезення померлих з Німеччини? або «Номер міжнародного похоронного бюро», це пояснюється тим, що міжнародні перевезення померлих це необхідність сьогодення.

Газорозподільна компанія області - Хмельницька філія ТОВ «Газорозподільні мережі України»,  дякує усім сумлінним споживачам за вчасні розрахунки.

keyboard_arrow_up