Новини компаній

ПриватБанк з 25 травня знижує ставки за всіма кредитними програмами фінансування малого бізнесу та підприємців, щоб допомогти українському бізнесу подолати наслідки карантину. Антикризові умови фінансування підприємців діятимуть до кінця 2020 року. 

Про кейси, які приносять прибуток під час карантину, та про те, як що допомагає магазинам техніки працювати зараз, розкажуть експерти у цій сфері під час круглого столу від RIA. Участь у відеоконференції безкоштовна за умови попередньої реєстрації.

Пандемія коронавірусу ускладнила перетин кордонів не тільки туристам - вона стала викликом для родин українських трудових мігрантів, які померли за кордоном.

Міфи минулих років “переслідують” ІТ-сферу, незважаючи на те, що вона стрімко розвивається, відповідно змінюються вимоги і до Manual QA (ручного тестувальника). 

10, 14 і навіть 16 тисяч гривень. Інтернет-магазин Kasta.ua дарує грант для студентів. Щоб його отримати, варто взяти участь в конкурсі. Гортайте далі й знайомтесь із деталями.

В сучасних умовах пандемії, ми маємо швидко приймати рішення для того, аби забезпечити успішне майбутнє в реаліях кризи і не лише. Адже потім буде важко виправити помилки.

Логістика на тлі останніх подій у світі виходить на перший план. Попит на гарантовано якісні послуги транспортування та забезпечення споживчих ринків необхідними, а головне безпечними товарами, у зв’язку з поширенням коронавірусу буде лише зростати. Пропонуємо звернути увагу на сервіс та склади компанії  «Рабен Україна». Група Рабен, частиною якої є «Рабен Україна» і яка працює майже 90 років у 13 країнах Європи, на практиці знає, як швидко та надійно організувати комплекс логістичних послуг, незважаючи на всі природні чи штучні катаклізми.

Новий проєкт для радіослухачів вже стартував. В цікавій та простій грі можна швидко виграти смачну піцу та суші. Що для цього потрібно зробити?

Лінія магазинів EVA спільно з «Нова пошта» та Благодійним фондом «Коло» організували адресну доставку засобів дезінфекції в 242 опорні лікарні.

Про те, як надавати медичні послуги і при цьому отримувати довіру від клієнтів в умовах карантину, розкажуть лікарі приватних клінік, яким вдалось ефективно налагодити свою роботу, під час круглого столу від RIA.  Участь у відеоконференції безкоштовна за умови попередньої реєстрації.

keyboard_arrow_up