Новини компаній

Хочеш працювати в IT, але не знаєш з чого розпочати? Тоді конференція «Старт в ІТ» від Комп’ютерної Академії «ШАГ» саме для тебе!

Українці віком від 40 років все частіше замислюються про те, як житимуть після закінчення трудової кар'єри й виходу на пенсію. Відсторонитися від цієї думки навіть у молодому віці (а молодими ВООЗ вважає людей до 44 років) майже неможливо, адже у новиних випусках періодично з'являється інформація про зміни у пенсійному законодавстві, а всюдисуща реклама впливає на нашу підсвідомість більше, ніж здається.

Контакти відділення в м. Хмельницький

Затребуваність мікрофінансових компаній продовжує бити рекорди. Існує ряд причин, які пояснюють чому українці масово звертаються в МФО для отримання мікропозик.

АТ "Хмельницькгаз" запрошує до співпраці підрядні організації для виконання будівельно-монтажних робіт.

Для того, щоб сплачувати лише за використаний  газ -  необхідно фіксувати показання свого лічильника газу станом на 01 число та передавати їх АТ "Хмельницькгаз» з 1 по 5 щомісяця.

Зручність розташування, якісне будівництво, стильний дизайн, розумні ціни, розширений вибір квартир - все це про житловий комплекс в центрі Хмельницького.

Незабаром розпочнеться новий опалювальний сезон, період, коли  багаторазово зростає навантаження на газові прилади та систему газопостачання в цілому. Тож варто звернутися у Центри обслуговування клієнтів вашої газової компанії (у м. Хмельницькому – по вул.Свободи,22),- щоб кваліфіковано перевірити безпечніть та готовність внутрішньобудинкової газової системи і приладів, а також   згадати та дотримуватися основних правил безпеки користування газом в побуті.

Незабаром відбудеться довогоочікуване відкриття ТРЦ «Монблан».

Швидко та легко оформити депозит під вигідні відсоткові ставки відтепер можна і в Хмельницькому. По вулиці Свободи,55  відкрилася 10-та в Україні філія фінансової компанії “Express Credit Union”. Тут надають широкий спектр послуг. Клієнти можуть в лічені хвилини відкрити депозитний рахунок чи оформити споживче кредитування. Відсотки по кредиту завжди сталі. Та й погасити його можна достроково без штрафних санкцій і додаткових комісій. На депозити дарують бонуси. Є у компанії і популярні програми лояльності, якими охоче користуються клієнти.

keyboard_arrow_up