Новини компаній

Історія зародження штучного інтелекту

Якщо говорити про домашній комфортний одяг, то нічна сорочка, напевно, знайдеться в гардеробі кожної жінки незалежно від...

Тепловий насос "повітря-вода" використовує повітря навколишнього середовища як основне джерело тепла. Він дуже дорогий, проте...

Гори, свіже повітря та неймовірні краєвиди. Прекрасна альтернатива морю  - Закарпаття. Це чудовий край для літнього відпочинку....

Зручне положення під час годування малюка - це запорука гарного апетиту, правильного збільшення у вазі, позитивних емоцій для мами і активного процесу лактації.

Красивий і натуральний оздоблювальний матеріал, завжди цінувався на ринку будівельних товарів. Коркові шпалери - це досить новий продукт на прилавках, але він вже встиг вразити унікальними і екологічно чистими властивостями, завдяки чому є ідеальним рішенням для внутрішньої обробки приміщень.

· На нього чекали дуже довго та з неймовірним трепетом… І ось, нарешті, вчора, 26 травня, в ТРЦ «Оазис» відбулася, така бажана для хмельничанок, фешен-подія – зустріч з гуру краси та стилю, єдиним та неповторним маестро Андре Таном. · Як вітали іменитого дизайнера в Хмельницькому та які сюрпризи чекали на відвідувачів модного магазину, на власні очі бачили журналісти vsim.ua.

Якщо вам не виходить поїхати на море чи на відпочинок за кордон, то не варто засмучуватися. Поплавати, засмагнути і половити рибку можна і зовсім поруч. Ми підготували для вас огляд місць для відпочинку на Дністрі і Збручі.

До холодної зими краще готуватися влітку. Вовняним шкарпеткам і двом ковдрам на ліжку довгими холодними вечорами є більш практичні та сучасні альтернативи. Адже своє житло можна зробити енергозберігаючим. Давайте розберемося, які ж бувають методи і технології при утепленні.

Кредитування: від 50 000 до 1 000 000 гривень, ставка 2% в місяць, строк - 1 рік.

Стремительное развитие науки и техники принесло в нашу жизнь множество оригинальных девайсов, которые делают ее лучше, интереснее и красочнее. В том числе смарт-часы, впервые разработанные компанией Seiko еще в 1982 году. Так что это относительно не новое изобретение, как может показаться на первый взгляд, а поэтому сейчас на рынке существует огромное количество не похожих друг на друга моделей с различным функционалом. Хорошо было бы ориентироваться в этом всем разнообразии, особенно тем, кто желает прикупить для себя новые, оригинальные, стильные и полезные «умные» часы.

Настало довгоочікуване літо, а разом з ним і болюче для батьків питання: чим зайняти дитину, якщо немає можливості виїхати на дачу або до бабусі в село? Багато сімей відпочивають пару тижнів на море і у вихідні на природі, але як розважити малюка в інші дні у «кам'яних джунглях»?

А Ви вже знаєте, як Ваша дитина проводитиме літні канікули? Перші Київські курси іноземних мов організовують МОВНИЙ ДЕННИЙ ТАБІР для усіх бажаючих.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up