Новини компаній

Фізичні особи та підприємці в Україні мають можливість отримувати перекази особистих коштів або оплату, якщо йдеться про підприємництво, у євро. Аби запобігти подвійній конвертації, спеціалісти пропонують відкривати картковий та/або підприємницький рахунок у валюті.

Оформлення пенсії часто асоціюється з тривалим процесом подачі документів та багаторазовим відвідуванням управління Пенсійного фонду. Тож, коли виникає бажання оформити переадресацію пенсії з Укрпошти або іншого банку на новий банк, клієнтові здається, що це проблематично.

А моно поповнити картку mono без комісії? В EasyPay моно все! Миттєве поповнення картки Monobank без комісії в мережі терміналів EasyPay вже доступне для користувачів по всій Україні.

Переважна більшість населених пунктів України, які певний час перебували під окупацією, зазнали значних руйнувань і опинилися на межі гуманітарної катастрофи. Йдеться не тільки про знищені об'єкти енергетичної інфраструктури та комунікації – подекуди є проблема навіть із безперебійним постачанням свіжих продуктів харчування.

Під час війни особливо важливо дбати про своїх рідних та підтримувати одне одного. Адже події сьогодення часто сприяють загостренню тривожних станів. У таких випадках люди, як ніколи, потребують надійного плеча поруч.

Унікальна подія відбулась на Хмельниччині - одночасний візит одразу 8 керівників дипломатичних установ. Сталося це на форумі, який було організовано Почесним консулом Республіки Молдова Миколою Скрипковським. 

Які причини болю в спині зустрічаються найчастіше, коли варто робити МРТ, як на біль в спині може повиливати малорухливий спосіб життя, при яких симптомах не можна займатися самолікуванням.

Смерть людини - завжди удар для її рідних. Усвідомити це важко, а біль втрати не згасає протягом всього життя. Нерідко українці стикаються з втратою близького в іншій країні. У таких випадках чимало людей хочуть поховати родича на рідній землі, в Україні. Саме тоді виникає ряд запитань, відповіді на які важко знайти навіть в Google.

З 2010 року Вінницька ІТ-Академія займається підготовкою айтішників із супроводом до працевлаштування кожного.

Зведення житла в Україні продовжується навіть під час війни. Одним із комплексів, де триває будівництво, є «Dream Park». Експерти вважають, що зведення будинків під час війни є важливим важелем не лише для майбутнього людей, а й для економіки країни.

keyboard_arrow_up