Новини компаній

Завдяки акції «Твоя енергонезалежність» 2530 подолян замовили блакитне паливо на зиму за літніми цінами.

Кількість підтверджених випадків зараження в нашій країні за час пандемії перевалила за мільйон. Інфекцію вже побороли майже 800 тис. громадян, але небезпека ще не минула – щодня фіксують близько 5–8 тисяч нових випадків зараження.

Труна, хрест, ритуальна атрибутика, копка ями і катафалк. Ці та інші ритуальні послуги входять до організації поховання.  Міська ритуальна служба “Mеmento morі” порахувала в скільки приблизно хмельничанам обійдеться поховання Детальніше дивіться в інфографіці.

11 січня на Окей ФМ знову звучатиме кулінарний проєкт «Смачні мрії збуваються».

1 січня 2021 року втратять чинність договори на розподіл природного газу з низкою виконавчих органів місцевих рад. Їх правонаступники досі не уклали відповідні договори з Оператором ГРМ («Хмельницькгазом»). Це ставить під загрозу постачання газу до бюджетних установ у 2021  році.

На кладовищі у Шаровечці розпочали будівництво колумбарію. Він призначений для зберігання праху померлих після кремації. Керівник похоронного бюро Олег Мілінський розповів, чому найчастіше обирають кремацію та як ця процедура відбувається.

Багато молодих матусь часто задаються питанням «Де придбати дитячий одяг? Так щоб і стильно, якісно, і ціна вигідна?» Запрошуємо вас у магазини дитячого та підліткового одягу ЮНІОР, що на вул. Зарічанській 3/1. 

Уже традиційний проєкт від ОКЕЙ ФМ зробив трішки щасливішими хмельницьких дітлахів. Малеча отримала подарунки за те, що привітала Святого Миколая.

Європейські тренди в обслуговуванні пропонує готельно-ресторанний комплекс “Колізей”. Йдеться про послугу кейтеринг, що стала особливо популярною в умовах карантину.

keyboard_arrow_up