Новини компаній

Найбільша національна мережа магазинів-дискаунтерів «АТБ» не допустила до реалізації партію небезпечної продукції румунського виробника. Невідповідна партія вилучена компанією з обігу та не потрапила на полиці магазинів.

Ще на самому початку пандемії коронавірусу у Всесвітній організації охорони здоров'я заявили, що необґрунтована недовіра населення до вакцинації входить до першої десятки основних проблем сучасної медицини. Саме поява так званого набутого імунітету після щеплення допомогло людству побороти смертельно небезпечні хвороби, які раніше робили безлюдними цілі міста і навіть регіони. Завдяки вакцинації викорінені такі хвороби, як віспа, чорна чума, поліомієліт, на порядок обмежене поширення кору, правця… Коронавірусна інфекція, яка загрожує небезпекою в наші дні, не виняток. Розуміння цього підштовхнуло багато розвинених країн світу проводити масштабні вакцинальні кампанії, робити щеплення обов'язковим для окремих категорій громадян, закуповувати колосальні обсяги препаратів.

До дня автомобіліста слухачі радіостанції отримають можливість виграти подарунки.

14 жовтня - день, коли всі згадують тих, хто поклав життя за наше сьогодення і майбутнє. Цього дня зі сльозами на очах та болем в серці матері загиблих воїнів споглядають на світлини синів. А кожен українець схиляє голову перед тими, хто пішов у вічність заради інших. 

Річні контракти з фіксованою ціною захищають побутових клієнтів ТОВ «Хмельницькгаз Збут», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», від здорожчання блакитного палива під час холодів і наслідків світової енергетичної кризи. Однак, аби в оселях було тепло й комфортно без надвитрат, за газ потрібно вчасно розраховуватися.

Стартувала нова акція від радіостанції Хмельницького. Наш партнер - мережа самообслуговування АЗС "Smart". Він дарує по 15 літрів кожному переможцю акції.

Як добре, коли в людини є хобі. І нереально круто, коли захоплення перетворюється на справу життя. З цим пощастило Альоні Шибунько з Хмельницького, яка мріяла про равликову ферму, і взявши участь у проєкті від Епіцентру, виграла необхідну суму на реалізацію власного бізнес-проєкту — 500 000 грн.

В цікавій та простій грі більше 40 учасників виграють смачну піцу та суші. 

У «Woodmall Cinema» відбувся допрем'єрний показ кінофільму «Бурштинові копи». На нього завітали актори стрічки Євгеній Янович та Олег Маслюк.

ТОВ «Хмельницькгаз Збут», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», уклало договір на купівлю природного газу з НАК «Нафтогаз України».

keyboard_arrow_up