Новини компаній

Упродовж місяця серед клієнтів всеукраїнської служби «ТАКСІ 579» розігрували подарунки. Щоб узяти участь в...

В опалювальний період основним фактором ризику отруєння чадним газом є використання газових плит для обігріву приміщень....

День святого Валентина - свято, яке з нетерпінням чекає кожна закохана пара. Романтична вечеря, яскраві листівки і приємні...

Уже понад 85 тисяч споживачів газу Хмельницької області з домашнього комп’ютера або мобільного телефона повністю керують...

Каталізатор (каталітичний нейтралізатор) — фільтр у вихлопній системі двигуна внутрішнього згоряння, що призначений для зменшення токсичності відпрацьованих газів.

ПриватБанк оновив спеціалізований сайт planetestate.com.ua, який відтепер доступний також за адресою ipoteka.pb.ua.

ПриватБанк оголосив переможців першого етапу акції для дітей - “Вирушайте в подорож до LEGOLAND® у Німеччині”. Подарунки отримають і восьмеро подільських школярів.

Розпочати Новий рік з вірою у диво, а відтак і в перемогу над хворобами маленьким пацієнтам Хмельницької обласної дитячої лікарні допомогли небайдужі українці. До обласної дитячої лікарні завітали з подарунками Дід Мороз та Снігуронька. Від імені клієнтів ПриватБанку, які долучилися до акції “Звичайне диво”, вони привітали діток з новорічно-різдвяними святами, створивши у лікарняних палатах атмосферу справжнього свята.

Серед закладів громадського харчування у великих містах все популярнішими стають тематичні - такі, що декоруються та мають інтер’єр чітко визначеного напрямку. Це дає можливість відвідувачам не просто смачно поїсти, але й отримати естетичне задоволення, подумки перенестися та відчути на собі атмосферу іншу від буденної.

«Автоексперт. Краща СТО» - всеукраїнський конкурс з багаторічною історією, метою якого є визначення найкращих автосервісів України.

У мікрорайоні «Виставка» почав підключення абонентів новий оператор кабельного телебачення і високошвидкісного інтернету. Що цікавого зможе запропонувати ЕВЕРЕСТ ТМ хмельничанам, нашому виданню розповів президент компанії Микола Леонідович Спектор.

ТОПовий Український експерт, Олександр Канцлер, проведе свій фірмовий майстер клас — Як продавати через facebook на рівні ПРОФІ.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up