Культурний відпочинок

Культурний відпочинок

Меджибіж відомий на всю Україну своєю славнозвісною фортецею. Щороку його також відвідують тисячі хасидів, адже там знаходиться єврейський некрополь.  Та поруч із цими пам’ятками є ще багато цікавого та незнаного.  Хмельницький веломандрівник Сергій толстіхін розповів, що слід відвідати.

Зеленський продовжив заборону на російські соцмережі Відповідний указ вступає в силу з 14 травня. 

Шашличок без пікнічку. Як приготувати м’ясо, не гірше ніж на природі Журналісти vsim.ua підготували для вас кілька рецептів для натхнення.

Концерт  «Подих часу» можна послухати в режимі Оnline. Своєю творчістю буде ділитись композиторка Ірина Алексійчук

Сьогодні українці відзначають одне з головних православних свят — Великдень. Ми підготували для вас тест, яким ви зможете перевірити свої знання про цей день. Проходьте його та діліться результатами у коментарях.

Підготували програму із семи вистав. Перша з них буде сьогодні, 27 березня, о 19:00.

Попереду вихідні. Аби провести їх цікаво й весело, журналісти vsim.ua традиційно підготували підбірку заходів. Гортайте далі й дізнавайтесь про них детальніше.

Попереду три дні вихідних. Аби провести їх цікаво й весело, журналісти vsim.ua традиційно підготували підбірку заходів. Гортайте далі й дізнавайтесь про них детальніше.

Запальний Melovin, гурт "Без обмежень", Бумбокс, шалений "O.Torvald" та чарівна Ірина Білик — усе це і не лише чекає хмельничан уже цього місяця. Ці концерти просто не можна проґавити!  

Попереду вихідні. Аби провести їх цікаво й весело, журналісти vsim.ua традиційно підготували підбірку заходів. Гортайте далі й читайте про них детальніше.

keyboard_arrow_up