Культурний відпочинок

Афіша подій на 27-28 травня. Хмельничан запрошують на вечірки, вистави та рок-фестиваль. Не прогавте найцікавіше!

Аби популяризувати серед населення сучасну українську літературу до міста приїде одна з відомих письменниць Дара Корній. Авторка...

Афіша подій на 20-21 травня. Хмельничан запрошують на вечірки, вистави та відзначення Дня Європи. Не прогавте найцікавіше!

Концерт співачки відбудеться в рамках всеукраїнського туру під назвою "Тіна". Він проходитиме в березні 2018...

Концерт заплановано на 15 жовтня.  Він пройде в приміщенні обласної філармонії.  Ціна квитка коливається від 150 до 380 гривень.

У місті стартує міжмузейний проект "Венеція - Україна: мистецький погляд крізь час". Хмельничан запрошують відвідати фотовиставки українських фотографів. Свою виставу продемонструють і актори театру ляльок "Дивень".

У Хмельницькому планують організувати наймасштабніший перегляд фільму у вишиванках. Усіх охочих запрошують подивитися стрічку "Гіркі жнива". Захід організовує Хмельницький молодіжний клуб розвитку. 

Відзначити День Європи запланували проведенням виставок, фестивалю та концерту. Заходи відбуватимуться 20 травня.  Основні локації - вулиця Проскурівська та сквер імені Шевченка. 

Афіша подій на 13-14 травня. Хмельничан запрошують на вечірки, вистави та акустичні концерти. Не прогавте найцікавіше!

Афіша подій на 6-7 травня. Хмельничан запрошують на вечірки, вистави та акустичні концерти. Не прогавте найцікавіше!

В інтернеті з'явилось відеозапрошення на новий фестиваль. Він відбудеться наприкінці травня. Вхід безкоштовний, а для відвідувачів співатимуть відомі українські рок-гурти. 

Перший екскурсійний автобус курсуватиме центральними вулицями міста Стартуватиме від кінотеатру Шевченка. Екскурсі у півтори години коштуватиме 45 гривень. 

Афіша подій на 29-30 квітня. Хмельничан запрошують на вечірки, вистави та акустичні концерти. Не прогавте найцікавіше!  

Вже завтра, 28 квітня, відбудеться вікдриття туристичного сезону. Хмельничанам обіцяють прокатати на першому екскурсійному автобусі та показати найбільшу живописну картину "Романтичний Хмельницький".