Культурний відпочинок

Культурний відпочинок

В Ізяс­ла­ві на міський пляж завезли 70 тонн «золотого» піску Офі­цій­но пляж­ний се­зон пла­ну­єть­ся роз­по­ча­ти із 1-го чер­вня.     

  Колекціонерка Світлана  Делікатна представила на широкий загал автентичні  сорочки Поділля. Де і коли можна ознайомитись з виставкою?

У місті зупинилося чимало переселенців, які прибули з інших регіонів. Пропонуємо познайомитися з Хмельницьким ближче за допомогою відео.  Зібрали 5 відеороликів в одному матеріалі.

  Фольклорне свято гаївок «Ладовиці» відбудеться 20 травня.

На Південному Бузі працює 40 катамаранів. Скільки коштує на них прокататися та який графік роботи?

Хмельницький письменник та автор детективних романів Юрій Даценко чекає на охочих вдосконалити свою українську в безкоштовному мовному клубі. Як записатися?

У Центральній публічній бібліотеці відбудеться майстер-клас  «Ікона на склі «Пречиста з вишеньками».

З 11 квітня на більшості водойм Хмельниччини введено обмеження для вилову риби. Дізнайтесь, де і коли заборонено ловити рибу. За яких умов і де дозволене любительське рибальство?

20 квітня всі охочі зможуть навчитись створювати сувеніри до Великодня. Майстер-класи організують у п'ятьох локаціях міста.

Вдруге театр ім. Старицього проводить благодійні вистави зі збором коштів на амуніцію для ЗСУ За минулі благодійні вихідні театр зібрав 113 тисяч гривень

keyboard_arrow_up