Культурний відпочинок

Культурний відпочинок

Партнер рубрики Культурний відпочинок

Хмельничан запрошують долучатись до мистецького літа.  Цього місяця на містян чекають фестивалі, музичні вечори та виставки. 

Замість уже традиційного "Green Fest" на день молоді у Хмельницькому проведуть екофестиваль "My Fest". Змінилася не...

22 червня відбудеться концерт естрадного відділу Хмельницької дитячої музичної школи. Захід пройде у мистецькому дворику на...

Sean Nicholas Savage виступить у нашому місті 23 та 24 червня.  Концерти пройдуть у мистецькому дворику на Проскурівській.

У книгарні "Є"  пройде суботня зустріч присвячена творчості Роалда Даля. Захід буде цікавий дітям від 4 до 8 років.

На цілий місяць майданчик біля кінотеатру перетвориться на танцювальну арену. Тут щонеділі відбуватиметься міський фестиваль-конкурс з соціальних та вуличних танців "Нестримний потік". До участі запрошують вихованців танцювальних клубів та колективів міста.

У місті пройде виставка хмельницького фотографа. Відкриють її 21 червня у студії на Проскурівській.

Вихідні для відпочинку можна влаштувати собі уже в суботу та неділю. Хмельничан запрошують на вистави, майстер-класи і концерти.  Для малечі також підготували кілька заходів.

З 16 червня на Проскурівській для дітвори проводитимуть різноманітні цікаві заходи. Програма розрахована на дошкільнят та учнів початкових класів.  

Наприкінці першого тижня липня хмельничани гулятимуть на Святі Купала. Визначили програму заходів. Вона розрахована на два дні.

Виставку пастелей "Метаморфози" відкриють 14 червня. Побачити роботи художника хмельничани зможуть до 15 липня.   

У Хмельницького влаштують акцію "Вільні обійми". Захід пройде 16 червня біля "Рукавички". Учасники повинні бути у піжамах. А ви готові обійматися з незнайомцями та ще й у піжамах?

21 червня Наталії Матолінець проведе творчу зустріч у книгарні "Є". Авторка представить свій твір "Гессі", за який отримала премію "Коронація слова 2017".  

Вихідні для відпочинку можна влаштувати собі уже в суботу та неділю. Хмельничан запрошують на вистави, майстер-класи і концерти.  Для малечі також підготували кілька заходів.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up