Культурний відпочинок
Партнер рубрики Культурний відпочинок

Любителі ганяти «з вітерцем» зможуть взяти участь у змаганнях. Учасники повинні мати справну автівку і всі необхідні...

Порошенко підписав Указ, що 2017 рік оголошено роком Японії в Україні.  Через це у Хмельницькому організовують дні японської...

Юрій Даценко та його дружина Катерина мотоциклом об’їхали усю Хмельниччину і побували у неймовірних місцях. Про те,...

Юрій Даценко та його дружина Катерина мотоциклом об’їхали усю Хмельниччину і побували у неймовірних місцях. Про те,...

Хмельницька універсальна наукова бібліотека облаштувала “сквер літературного читання” просто неба. Кожного вівторка та четверга у сквері Шевченка можна безкоштовно почитати нову книгу. Для діток проводять майстер класи, а матусь навчають новим рецептам.

Юрій Даценко та його дружина Катерина мотоциклом об’їхали усю Хмельниччину і побували у неймовірних місцях. Про те, що знаходиться зовсім поруч і що варте вашої уваги вони розповідатимуть на vsim.ua. Історія мандрівників про неймовірні куточки Хмельницького району.  

У Гречанах було мокро. «Водяний Бум» на стадіоні «Локомотив» зібрав сотні дітлахів. Обливалки, волейбол, естафети та багато позитиву очікували на маленьких учасників. Як хлюпалися водою та розважалися, бачили журналісти vsim.ua.

Афіша подій на 22-23 липня. Хмельничан запрошують на вечірки, виставки та концерти. Не прогавте найцікавіше!

Літо у самому розпалі, тому час погуляти на славу під запальну музику.  У серпні відбудеться 5 цікавих фестивалів. Крім музики, буде спорт та поезія.  Де хмельничани можуть відірватись до кінця літа?

На майданчику перед кінотеатром влаштують "Crossfit Battle". Боротимуться не за медалі, а за те, аби зібрати гроші на лікування хворій дівчинці. 

Юрій Даценко та його дружина Катерина мотоциклом об’їхали усю Хмельниччину і побували у неймовірних місцях. Про те, що знаходиться зовсім поруч і що варте вашої уваги вони розповідатимуть на vsim.ua. Четверта історія мандрівників про Ярмолинецький район.

Афіша подій на 15-16 липня. Хмельничан запрошують на вечірки, виставки та концерти. Не прогавте найцікавіше!

Афіша подій на 8-9 липня. Хмельничан запрошують на вечірки, виставки та концерти. Не прогавте найцікавіше!

Персональна виставка львівського фотохудожника Олега Огородника відкриється у Хмельницькому.  Його роботи присвячені оголеній жіночий натурі. 

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook