Культурний відпочинок

Культурний відпочинок

Партнер рубрики Культурний відпочинок

Унікальний фестиваль оркестрових шоу-програм у Хмельницькому прогримить вперше. Він триватиме з 9 по 11 травня у біля...

Захід відбудеться 20 квітня у художньому музеї. Гості майстерні будуть створювати власні аплікації-колажі з паперу-картону-фольги.

Усіх охочих запрошують надихнутися красою вишитих сорочок та писанок з приватної колекції хмельничанки відомої народної...

Учасники відомого гумористичного шоу завітають до нашого міста у травні. Виступ відбудеться в театрі Старицького. 

Оскільки вихідні вже не за горами, ми підготували традиційну підбірку пропозицій як їх провести. Відкриття  мотосезону і велосезону, арт-тренінг, ВСІМ бізнес-ліга та багато іншого - найближчі дні у Хмельницькому обіцяють бути драйвовими.

Тематичні майстер-класи, вистави для дітей та драйвовий концерт. Все це чекає на хмельничан цими вихідними. Як ціаво провести час, дивіться у традиційній підбірці від vsim.ua. 

Ще не маєте планів на суботу, 13 квітня, та не знаєте чим зайняти свою малечу, тоді ловіть цікаву можливість.

16 квітня в органній залі філармонії пройде концерт хору дитячої музичної школи №2. Усіх запрошують приєднатися.

14 квітня хмельничани зможуть провести вечір цікаво за спільним переглядом пригодницького фільму Террі Гілліама.

Концерт «Юні дарування – 2019» відбудеться 18 квітня у міському будинку культури.

У ювілейному сезоні "Ліги сміху" виступає команда з Кам'янця "Наш формат".  У черговому випуску хлопці жартували про Джекі Чана, який нібито приїхав в Україну.  Як виступили та чи пройшли далі у шоу?

Майстер-класи для дітей, вистави та концерти. Все це чекає на хмельничан вже цими вихідними.  Дивіться, куди можна піти 6 і 7 квітня у традиційній підбірці від vsim.ua. 

Роботи фотографів з багатьох міст України об'єднали на виставці у Хмельницькому.  Триватиме вона рівно місяць. 

Унікальний фестиваль ART MAJOR SHOW відбуватиметься у нашому місті 10 та 11 травня. Його учасниками стануть десятки колективів з різних куточків країни. 

keyboard_arrow_up