Кримінал

Кримінал

“Схиляв до вступу з ним в статевий акт без моєї згоди”. “Почав просити, щоб я розповіла, як я його люблю і який він гарний”.  “Казав, що буде приходити й міряти довжину і ширину моїх труб”. Жінки зізналися правоохоронцям у домаганнях полковника Віктора Іваніва. 

Чоловіки у балаклавах залізли у будинок до місцевих фермерів. Розбійники зв’язали власників, знущались над ними і вимагали гроші. 

В поліції отримали чергове повідомлення про замінування. Цього разу перевіряють два супермаркети на вулиці Інститутській.

За словами Віктора Вікарчука, Служба безпеки України це російська ФСБ. А порушене проти нього кримінальне провадження - злочинне замовлення. Справа створеної “міської ради” в комплексі “СВ” набирає обертів. 

Доведення підлеглого до спроби самогубства і отримання хабаря. За цими статтями судитимуть одного з екс-керівників військомату.

Чоловік попався п'яним за кермом. Заплатити штраф він, напевно, не захотів. Тож, спробував "домовитися" з патрульними. Натомість чоловік отримав ще один штраф.

Лише за останній тиждень у Хмельницькому «мінували» три будівлі. До пошуку вибухівки щоразу на кілька годин залучаються різні екстрені служби. Закон передбачає, що «мінувальника» мають ув’язнити щонайменше на два роки.

Під час сварки чоловік вдарив свою знайому по обличчі. За це йому довелося відповісти у суді.

Хлопець разом із товаришем влаштували тест-драйв чужої автівки та навіть спробували втекти від полісменів, які намагалися їх зупинити.   

Хмельницькі кіберполіцейські викрили ряд підпільних цехів, які виготовляли фальсифіковане взуття під логотипами світових брендів.  

keyboard_arrow_up