Кримінал

Чоловік продав товар військового призначення через інтернет росіянину.  Хмельничанин збирався завезти деталі до...

Посадовця затримали під час отримання 25 тисяч гривень. За грошову винагороду він мав посприяти виділенню земельної...

Товариство мало облаштувати пандуси в місті енергетиків та не виконало усіх робіт.

Чоловік вимагав 4000 гривень у попереднього керівника. Його затримали «на гарячому». Посадовцю загрожує...

Невідомий повідомив про те, що в відділі на Пушкіна є вибухівка. Повідомлення не підтвердилося. Поліція шукає винного.

71-річна жінка приїхала у Копистин, щоб провідати могили родичів.  Коли стояла на зупинці і чекала електричку, до неї підійшло двоє чоловіків.  Вони забрали у пенсіонерки 180 гривень. 

У мешканця Красилова правоохоронці вилучили прекурсори, які використовуються при виробництві наркотиків.  Також у нього було два паперові згортки з канабісом.  Загальна вартість за цінами "чорного ринку" становила близько 30 тисяч гривень. 

Жителька Кам’янець-Подільського району 33 рази вдарила свою маму сокирою і намагалася приховати сліди насильницької смерті.

26-річного хлопця вже тричі "ловили" на крадіжках. Він орудував у Волочиську та прилеглих до міста селах.  За серійні крадіжки його можуть посадити на строк до 6 років. 

Мешканець Хмельницького торгував пальним без дозвільних документів. Він реалізовував продукцію просто на АЗС.  Пальне у "підприємця" конфіскували митники, а чоловіку загрожує штраф від 340 до 680 гривень. 

Крадіжка трапилась 19 квітня. Злодії проникли до помешкання і винесли чимало цінностей. Крадіїв поки не розшукали. 

Хлопці поцупили з волонтерського складу харчів на дві тисячі гривень. Про крадіжку поліцейським повідомила голова благодійної організації.  

У будинку знаходилася також і 32-річна мати дітей.  Вночі вона почула тріск і побачила дим на горищі. Діти не постраждали, а от палієві загрожує до 10 років ув'язнення. 

Боєприпас був прикріплений до дна автомобіля за допомогою скотча.  Чоловік побачив його, коли приїхав на Великдень до сестри у Старокостянтинів.