Кримінал

Кримінал

Серед ночі помітили двох чоловіків, що вивозили ліс. Один зумів утекти, а іншого затримали. Останній кілька разів вдарив дільничного по голові та тулубу.

Маючи дозвіл полювати на косулю, мисливці застрелили червонокнижного лося. Один із підозрюваних запропонував слідчому 50 тисяч гривень.

Злочинці розпилили сльозогінний газ в авто потерпілих. З нього забрали  3,5 кілограми ювелірних виробів, гроші та ноутбук.  Згодом втекли на автомобілі “Ford” і спалили його.

Заклад був без вивісок, а відвідувачів приймав за попереднім дзвінком.

26-річний мешканець Кам'янця-Подільського крав пакети з кавою у продуктових маркетах. Цікаво, що каву завжди обирав однієї і тієї ж марки та однакової ваги. Пояснити копам навіщо це робив, він не зміг.

Три роки отримала жінка, яка залишила своє новонароджене немовля на смітнику біля місцевого залізничного вокзалу в Полонному.  Однак, такий вирок суду здався для неї занадто жорстоким і вона подала апеляцію. Адвокат просив відпустити свою клієнтку на волю на "умовний термін". Чи змінилось рішення суду, читайте далі.

Якщо на "дзвінки з банку" та "неочікувані виграші" ми уже не ведемося, то на цей вид шахрайства цілком можемо "клюнути", адже спосіб досить новий.  

35-річний хмельничанин напав на дівчину неподалік від її будинку. Чоловік намагався її зґвалтувати. Врятував хмельничанку випадковий перехожий. Нападнику загрожує 5 років в'язниці.  

17-річний юнак пошматував ножем власну родину. Дядьку практично відрізав вухо, а бабусю бив ножем і ногами по ребрах та обличчі. Потерпілих ледь живими доставили до лікарні.  Сусіди шоковані поведінкою юнака, який завжди був тихий.

За даними поліції, 35-річний хмельничанин намагався зґвалтувати молоду дівчину.  На жертву напав неподалік від її будинку. Повалив на землю та пригрозив, що заріже.

keyboard_arrow_up