Гроші

Гроші

Чоловіка обдурили шахраї під час оренди житла. Зловмисники ошукали його на 11 тисяч гривень.

Національний банк встановив офіційний курс валют на четвер, 15 квітня.

На сторінці медзакладу у Facebook просили допомоги з постачанням кисню. Тоді його знайшли, але загалом проблема нікуди не зникла. Все ускладнюється тим, що НЗСУ забрала в медзакладу один пакет фінансування, залишивши лише три.

Серед загалом 64 депутатів виділення грошей підтримали 49. Хто саме та як проголосував?

Планувалося, що роботи в парку на березі Південного Бугу виконають за 18,8 мільйона. Тепер же ціна є значно нижчою. Що саме вплинуло на вартість оновлення «Молодіжного»?

Якщо ви досі не потрапляли на гачок шахраїв в Інтернеті, то це не означає, що цього ніколи не станеться. Аферисти стають дедалі вигадливішими і хитрішими. Вони знаходять безліч нових способів заволодіти вашими особистими даними і грішми.

Реальний курс валют завжди відрізняється від встановленого НБУ.  Пропонуємо вашій увазі курси долара, євро і злотого на сьогодні.

Реконструкція комунального приміщення в центрі міста триває з 2017 року. Ми дізналися, коли там нарешті відкриють філію ЦНАПу.

В Уряді затвердили перелік програм і проєктів, які будуть реалізовуватися за кошти Державного фонду регіонального розвитку. На що виділять кошти у Хмельницькому.  

Зведення Палацу на Прибузькій почалося у січні 2019 року. Відтоді воно триває відносно швидкими темпами. Як там все виглядає зараз та коли може бути відкриття?

keyboard_arrow_up