Гроші

Гроші

Міські служби таксі не підвищували вартість посадки, натомість підняли ціну за кілометр. Замість 4-5 гривень тепер доведеться...

Сайт vsim.ua продовжує аналізувати пропозиції з працевлаштування для хмельничан. Цього тижня читайте про вакансії, у...

У Хмельницькому з’явилися спеціальні тумби для оголошень. Заробляє на них підприємець, який є помічником депутата міськради...

В міській раді заговорили про підняття тарифів на проїзд. Якими ж вони мають бути? Голосуйте і коментуйте.

Хочеш працювати, але немає досвіду? Сайт vsim.ua підбірку вакансій для тих, хто шукає свою першу роботу.

Нацбанк встановив офіційний курс гривні по відношенню до іноземних валют. Долар додав 17 копійок, а євро 13.

Нацбанк встановив офіційний курс гривні по відношенню до іноземних валют. Долар додав 8 копійок. Євро втратив 15, а злотий 5 копійок. 

Нацбанк встановив офіційний курс гривні по відношенню до іноземних валют. Долар додав кілька копійок. Євро втратив 3, а злотий 1 копійку. 

Дизайн 20 гривень осучаснили. Сьогодні нову купюру презентували. Як повідомили у НБУ, гроші нового зразка запустять в обіг з осені 2018 року.

Нацбанк встановив офіційний курс гривні по відношенню до іноземних валют. Долар втратив кілька копійок. Євро здорожчав на 17, а злотий на 8 копійок. 

Нацбанк встановив офіційний курс гривні по відношенню до іноземних валют. Долар зріс на копійку. Євро знову здешевшав.

Встановлювати смітники для собачого фекалію у Хмельницькому почали з парку імені Михайла Чекмана. Поки що один єдиний на усе місто. В зоомагазинах з‘явились спеціальні пакетики для собачих екскрементів. Але прибирають за домашніми тваринами лише одиниці. Жаліються, що обіцяного місця для вигулу у місті так і не облаштували. Чому ж у Хмельницькому не вирішують цю проблему?

Нацбанк встановив офіційний курс гривні по відношенню до іноземних валют. Курс долара не змінився. Злотий та євро здешевшали.

Чоловіка звільнили з меблевої фабрики після того як він пішов служити до війська за контрактом. Однак, екс-працівник подав скаргу про незаконне звільнення. Тепер роботодавець заплатить штраф. 

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up