Гроші

Гроші

Національний банк встановив офіційний курс валют на четвер, 21 січня.

Будуть ліквідовані 17 районних державних адміністрацій. Їхні працівники будуть шукати нову роботу.

Цінові пропозиції компаній на природний газ для населення в середньому перевищували ціни їх конкурентів на ринку до 40%.

У Хмельницькому завершують будівництво першого колумбарію. Прах померлих можна буде зберігати на кладовищі в Шаровечці. Замовити послугу кремації можна в інших містах. Де це зробити і які ціни?

За лікування госпіталізованих пацієнтів Національна служба здоров’я України протягом квітня-грудня 2020 року виплатила 11,4 мільярда гривень.

До 150-річчя Лесі Українки Національний банк випустить сувенірну срібну банкноту номіналом 200 гривень. Якою вона буде.

Реальний курс валют завжди відрізняється від встановленого НБУ.  Пропонуємо вашій увазі курси долара, євро і злотого на сьогодні.

Ціна газу від «Хмельницькгаз збуту» на січень є однією з найвищих в Україні. Закон дозволяє змінити постачальника та обрати компанію з вигіднішим тарифом. Розповідаємо, як обрати постачальника та якою є процедура приєднання до нової компанії.

Лідерами за здорожчанням минулого року стали цукор, яйця та олія. 

Стали відомі заробітні плати голів ОДА за грудень.  Найбільше грошей минулого місяця отримав голова Луганської обладміністрації, а ось найменша зарплата була у голови Івано-Франківської ОДА. Скільки ж заробив новий очільник Хмельниччини, дізнавайтеся на нашому сайті.

keyboard_arrow_up