Гроші

photo_camera

Велосезону у Хмельницькому офіційно стартував. На відкриття хмельничан приїхали на різних роверах. Журналіст vsim.ua...

Сайт vsim.ua пілготував тридиційну підбірку пропозицій із працевлаштування для хмельничан. Цього тижня читайте про те,...

Вартість виробів “Хмельницькхлібу” знову збільшилася. Виробник каже назвав причини чергового здорожчання.

Готівка замість безкоштовного проїзду. 14 березня уряд ухвалив постанову, яка дає право місцевим бюджетам компенсувати...

На сайті rabota.ua можна знайти сотні вакансій у Хмельницькому.  Пропонують зарплати від мінімальної і навіть до 50 тисяч гривень.  Журналісти vsim.ua обрали пропозиції, в яких готові платити від 15 000. 

Найбільший український мобільний оператор "Київстар" підвищить тарифи на 30-50% через запуск 4G.  Зміни торкнуться контрактних та корпоративних абонентів. І навіть тих, хто 4G не використовує. 

Нацбанк встановив офіційний курс гривні по відношенню до іноземних валют. Долар зріс на 8 копійок. Євро подорожчав на 9 копійок.

У міністерстві підготували новий законопроект. Відповідно до нього, кошти боржників планують арештовувати. Також їм буде заборонено обіймати держпосади. А ще, боржників можуть ув'язнити на декілька років.

Голова правління Ощадбанку Андрій Пишний посів І місце в номінації «Банкір року» рейтингу «Фінансовий Оскар 2017» від ділового тижневика «Бізнес».

Нацбанк встановив офіційний курс гривні по відношенню до іноземних валют. Долар зріс на 6 копійок. Євро подорожчав на 7 копійок. 

Дівчина купила "iPhone", вартістю майже 9 тисяч гривень. Однак через чотири місяці пристрій почав давати збої.  Та відремонтувати його за гарантією не змогли.

Нацбанк встановив офіційний курс гривні по відношенню до іноземних валют. Курс долара не змінився. Євро подорожчав на 5 копійок. 

Нацбанк встановив офіційний курс гривні по відношенню до іноземних валют. Долар "полегшав" на 4 копійки. Євро подорожчав на 10, а злотий на 5 копійок. 

Нацбанк встановив офіційний курс гривні по відношенню до іноземних валют. Долар додав 20 копійок. Євро подорожчав на 15, а злотий на 5 копійок.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up