Гроші

З 1 листопада стипендії для студентів зростуть в середньому на 18%.  Найменшу виплату отримуватимуть ті, хто навчається...

Верховна Рада ухвалила закон про житлово-комунальні послуги. Він передбачає, що мешканці, які мають борг за комунальні...

Начальник відділу продажу, регіональний представник, начальник виробництва. Професіоналам готові платити мінімальну...

З жовтня пенсіонерам перерахували розмір пенсії. Поки одні не тямлять себе від щастя, що будуть отримувати ледь не вдвічі...

Аналітики підрахували кількість грошей, які задекларували чиновники у регіонах та склали рейтинг. Хмельницька область посіла 12 місце у рейтингу багатих місцевих чиновників.  Керівники області задекларували понад 500 мільйонів гривень.

Коливання курсу валют продовжуються.  Долар подорожчав на 15 копійок. Євро додав 26 копійок.       

24 листопада буде день масових розпродажів. Деякі магазини обіцяють знижки до 90%. Однак, багато хто скептично оцінює такі пропозиції.  Читайте поради, як витратити гроші з розумом.    

Коливання курсів валют продовжується. Долар подорожчав на копійку. Євро втратив одразу 14 копійок.  

Коливання курсів валют продовжується. Долар подешевшав на 2 копійки. Євро втратив 6 копійок.       

"Укрзалізниця" планує підвищити вартість квитків в наступному році.  

Одну дитину в садочку міста годують за 17 гривень на день. З наступного року норму хочуть підняти на 9 гривень. Чому хочуть збільшити витрати на харчування, дізнавалося vsim.ua.

  Влада зобов'язана звітувати в інтернеті про те, як і на що витрачає гроші - це закон. Норму закону виконує тільки половина тих, хто повинен. За відкритими даними сформована п’ятірка лідерів-міст, влада яких найбільш відкрита для громадськості. Серед них є Нетішин. 

Коливання курсу валют продовжуються.  Долар подорожчав на 2 копійки. Євро додав 9 копійок.     

Журналісти vsim.ua проаналізували вакансії, які запропонували хмельничанам за минулий тиждень. Серед пропозицій відібрали ті, в яких досвід роботи не потрібний. Про ці та інші вакансії читайте в нашому огляді.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up