Гроші

Гроші

Продовжуємо моніторити ціни на продукти у Хмельницькому.  Порахували, у скільки обійдеться салат олів’є. Підготували інфографіку.

2000 року приміщення непрацюючого кінотеатру «Сілістра» взяла в оренду фірма «Браво» Віктора Вікарчука. Після численних добудов утворився теперішній «СВ-клуб». Бізнесмен більше не є його власником.

Продовжуємо розповідати вам про вартість платних послуг в медзакладах міста. Цього разу - огляд поліклінік. Переглядайте інфографіку.

Гроші отримали 14 компаній. Лідер рейтингу — фірма нардепа Лабазюка.

Студента-медика після закінчення університету відправили працювати хірургом у Шепетівську лікарню.  Він мав відпрацювати 3 роки за направленням. Але через місяць звільнився.  Медуніверситет подав до суду. 

Хостели - це бюджетний варіант ночівлі й тимчасового проживання.  Дізнавалися, скільки коштує зупинитись у хостелах Хмельницького.   

Підприємство намагалася купити фірма, яку вважають учасницею схеми з розкраданням у ЗСУ. Слідчі вважають, що через неї «відмивали» гроші, незаконно отримані з закупівель продуктів для військових.

У парку Франку працює традиційна ковзанка.  Минулого року вона діяла із 3 грудня і до 8 березня. Дізнавалися, як змінились ціни. 

У Хмельницькому працює більше десятка різних готелів, де окрім проживання пропонують й додаткові послуги.  Дізнавалися, за скільки можна оселитись у популярних готелях міста.

Людям яких професій найважче винаймати квартиру в Хмельницькому? Журналістка vsim.ua підготувала інфографіку за зарплатами та середньою вартістю оренди.

keyboard_arrow_up