Здоров'я

В минулу п'ятницю, 17 березня, у райлікарні в Деражні презентували новенький флюорографічний апарат.  Його...

Благодійний фонд «Допомагати просто!» спільно із ПриватБанком закупили для дитячої лікарні обладнання, яке допомагає...

Епідеміологічний поріг в області нижче критичного рівня на 30,6%. Більше чотирьох тисяч хворих - діти.  Медики...

Зараз хмельничани, які хворіють на ниркову недостатність, обслуговують в обласній лікарні. Для них мають створити центр...

Продавати, зберігати та приймати "Темпалгін" заборонила Держлікслужба України. Відповідне розпорядження підписали ще у четвер, 16 лютого. 

В.о міністра охорони здоров’я побувала у кількох поліклініках і зустрілась з сімейними лікарями. Уляна Супрун розповіла медикам про декларації з пацієнтами, доступні ліки та «швидку допомогу» в телефонному режимі.

До Хмельницького з робочим візитом завітає в.о. міністра охорони здоров'я. Уляна Супрун відвідає місто сьогодні, 13 лютого.  Вона поспілкується з сімейними лікарями та студентами медичного коледжу. 

Обладнання подарували волонтери благодійного фонду. Нову ультрафіолетову камеру та сухожарову шафу використовуватимуть для стерилізації інструментів. Його встановили в операційному блоці. 

Третього лютого у міському травмпункті зафіксували рекордну кількість пацієнтів. З переломами кінцівок звернулось 170 людей. Причиною стала льодова кірка на дорогах і тротуарах міста.

Епідеміологічний поріг у Хмельницькій області нижче критичного на 20%. Лікарі переконують, що пандемії немає.  Найбільше хворих - серед школярів.  

Епідеміологічний поріг на Хмельниччині вже не перевищений.  Ще більше 5000 людей хворіють на гострі респіраторні захворювання.  Лікарі кажуть, небезпеки немає, адже це лише сезонний вірус. 

20 лютого у місті стартує всеукраїнська акція донорства "Допомогти може кожен". Кров для діток з гематологічного відділення Хмельницької обласної дитячої лікарні збиратимуть вже вшосте.  Хмельничани матимуть 5 днів, аби допомогти маленьким пацієнтам.   

З доріг та тротуарів Хмельницького не сходить льодова кірка.  За останні п'ять днів на вулиці травмувалось 120 хмельничан.  Містяни здебільшого ламають руки. 

На Хмельниччині поступово спадає рівень захворюваності на грип та ГРВІ  Епідпоріг нижче порогового рівня Найчастіше госпіталізують старших людей.