Здоров'я

Здоров'я

Маленьке цуценя раптово стало агресивним та напало на свою власницю та сусідку.  

За рік від ботулізму в Україні померло 5 людей. Як не стати її жертвою, читайте далі.  

Зміни чекають на хірургію Хмельницької міської лікарні в цілому.  Два відділення зведуть в одне.  Що буде з персоналом та хто займе приміщення?

Жінка написала у Facebook про жахливі умови та некваліфікований персонал у інфекційній лікарні.  Світлини з її допису викликали обурення у користувачів соцмережі. Ми перевірили умови, в яких перебувають пацієнти медзакладу. 

У середньому близько сорока хмельничан на день здають аналіз на ВІЛ-інфекцію. Процедура є безкоштовною. Де її роблять і як діяти, якщо результат позитивний?

Традиційна зубна щітка не завжди може повністю очистити поверхню зубів, особливо в важкодоступних місцях. Для більш ефективного очищення ротової порожнини та відчуття чистоти застосовуються сучасні прилади — стоматологічні іригатори.

За останній рік у міському перинатальному центрі сотні разів знеболювали пологи сучасними методами.  Як це роблять?

За місяць у  інфекційній лікарні на лікуванні знаходиться 15 хворих з підозрою на гострий менінгіт. Майже половина хворих це діти шкільного віку.

Запрацював він у самому центрі міста, на Подільській, 38. Тут будуть проводити попередні та періодичні обстеження для спортсменів. Клієнтам видаватимуть широкий спектр медичних послуг та заключень відповідних форм.

На харчування пацієнток, вагітних і новоспечених мам щорічно виділяють більше мільйона гривень. Заглянемо в меню і дізнаємося, як годують в міському перинатальному центрі.

keyboard_arrow_up