Здоров'я

З початку року по Хмельницькій області зафіксували 7 випадків захворювання на ботулізм. Тиждень тому з ботулізмом потрапила...

За останній місяць по області зафіксували шість випадків зараження. Віруси хворі привезли з Івано-Франківської та Одеської...

Метод «Слов’янська клініка» - це комплексна програма оздоровчої корекції ваги.

Майже місяць, як на хмельницьких прилавках з’явились сонячні дині. Журналісти vsim.ua вирішили провести закупи і перевірити...

Медики б’ють на сполох, бо цьогоріч спостерігають черговий підйом захворювання на кір. Дістався вірус і до Хмельниччини. Лише за минулий місяць по області зафіксували п’ять випадків зараження.  

Кількість хворих на ботулізм в області збільшилася до 7 осіб.   Люди підхоплюють збудник хвороби через м’ясні консерви домашнього приготування, оселедець та в’ялену рибу. Сировотка вже з’явилася в Україні вперше з 2014 року. В область її поки ще не передали.

Перед кінотеатром імені Шевченка відбулися показові виступи з різних видів спорту. Участь в них взяли хмельничани та спортсмени з Польщі. Таким чином у місті відзначили День здоров'я. 

Усім байдуже! У санлабораторії не мають норм для перевірки дитячих майданчиків. Пісочниці в дворах перетворилися в смітники і лотки для тварин. Медики кажуть, що діти в таких умовах можуть підхопити будь-які інфекції. А за перевірку пісочниць не відповідає жодна установа.

В області підтвердили 5 випадків захворювання, яке переносять кліщі. Воно вражає серце, нервову систему і опорно-руховий апарат. Фахівці розповіли про те, як вберегтися від кліщів і що робити при укусах.

В Україні зафіксували смертельні випадки від ботулізму. Своєї сироватки від отруєння немає. Сотню доз сироватки до кінця тижня може надати програма розвитку ООН.

В Україні зафіксували спалах кору. Двоє хворих є в Теофіполі. Епідеміологи розповіли кому можна зробити щеплення та куди звертатися за вакциною. 

Інспектору ДПІ Юрію Слободенюку 55 років. За систематичне відвідування станції переливання крові його удостоїли звання Заслуженого донора України.  Це поки єдиний податківець з таким званням в органах ДФС. 

Бійці спецроти здали більше 5 літрів крові.  Таким чином вони відзначили 3 роки з дня створення свого підрозділу.

Хворобу на Хмельниччину привіз студент з Івано-Франківська. Там він заразився від свого товариша по кімнаті.  Вже вдома від хлопця інфекція перейшла до його рідних. 

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook