Здоров'я

В.о міністра охорони здоров’я побувала у кількох поліклініках і зустрілась з сімейними лікарями. Уляна Супрун...

До Хмельницького з робочим візитом завітає в.о. міністра охорони здоров'я. Уляна Супрун відвідає місто сьогодні,...

Обладнання подарували волонтери благодійного фонду. Нову ультрафіолетову камеру та сухожарову шафу використовуватимуть...

Третього лютого у міському травмпункті зафіксували рекордну кількість пацієнтів. З переломами кінцівок звернулось...

На Хмельниччині загроза епідемії минула. На грип та ГРВІ ще хворіє 5,5 тисяч осіб

Епідеміологічний поріг у Хмельницькій області нижче критичного на 20%. Лікарі переконують, що пандемії немає.  Найбільше хворих - серед школярів.  

Хмельницьку область оминула епідемія грипу. На ГРВІ хворіє ще 5000 людей

Епідеміологічний поріг на Хмельниччині вже не перевищений.  Ще більше 5000 людей хворіють на гострі респіраторні захворювання.  Лікарі кажуть, небезпеки немає, адже це лише сезонний вірус. 

Хмельничан просять здати кров для онкохворих діток

20 лютого у місті стартує всеукраїнська акція донорства "Допомогти може кожен". Кров для діток з гематологічного відділення Хмельницької обласної дитячої лікарні збиратимуть вже вшосте.  Хмельничани матимуть 5 днів, аби допомогти маленьким пацієнтам.   

За 5 днів на дорогах і тротуарах Хмельницького травмувалось 120 людей

З доріг та тротуарів Хмельницького не сходить льодова кірка.  За останні п'ять днів на вулиці травмувалось 120 хмельничан.  Містяни здебільшого ламають руки. 

На Хмельниччині ще хворіє на грип і ГРВІ майже дві тисячі дітей

На Хмельниччині поступово спадає рівень захворюваності на грип та ГРВІ  Епідпоріг нижче порогового рівня Найчастіше госпіталізують старших людей.

Новини компаній: Метод «Слов’янська клініка» ТМ - оздоровче схуднення

Метод «Слов’янська клініка» - це комплексна програма оздоровчої корекції ваги.

Медична реформа: коли хмельничан прийматимуть в амбулаторіях та де вони будуть (КАРТА)

У Хмельницькому запрацювали центри первинної медико-санітарної допомоги. При них за два роки відкриють 20 нових амбулаторій.  З пошуком сімейного лікаря можна не поспішати. Терапевти і педіатри ще прийматимуть у поліклініках.  Де планують відкрити амбулаторії сімейної медицини та як обиратимуть лікаря, дізнавались журналісти vsim.ua.

На Хмельниччині на грип та ГРВІ хворіють більше 6 тисяч людей

Епідпоріг по області перевищений на 9%. Кількість хворих зменшилася майже вдвічі. Лабораторні дослідження підтвердили більше 100 випадків грипу.

На Хмельниччині епідпоріг перевищений на 30%. Хворіють на сезонний грип

На Хмельниччині перевищено норми епідеміологічного порогу в 14 районах. На грип та ГРВІ захворіло більше 11 тисяч людей. Медики кажуть, що по області грип зафіксували у 160 людей. Проте хворіють здебільшого на сезонний грип. 

За тиждень в Україні від грипу померло 6 осіб - МОЗ

На минулому тижні зареєстровано 3 летальних випадків від грипу в Львівській та по одному у Полтавській, Миколаївській і Запорізькій областях.