Розхвильований чоловік просив допомоги в поліцейських, бо в його дружини почалися передчасні пологи. Коли сім’я їхала у супроводі поліції, їхнє авто зламалося. Тому жінку доставили в лікарню на службовій автівці. 

З часу початку пандемії в Хмельницькій області захворіло 89 267 людей. Скільки випадків зафіксували за останню добу?

28-річна Леся Кобилянська працює стоматологом в міській дитячій поліклініці. Поки в її кабінеті тривала наша розмова, з інших було чутно гучний вереск дітей. “Це ще тихо кричать”, - спокійно промовила лікарка.  Пізніше вона розповіла, що з дитячими істериками стикається доволі часто. В інтерв’ю молода лікарка пояснила, чому в багатьох дітей є страх зубного лікаря та як із цим боротися. А ще розказала, як у дитинстві попередити майбутні проблеми з зубами.

На коронавірус захворіло ще 16 осіб.  Стало відомо про смерть одного пацієнта.

У місті близько 800 осіб отримують свою дозу кожного дня. У будні - американською, у вихідні - китайською. Як проходить вакцинація і коли можуть з’явитися електронні Covid-сертифікати?

В області +21 новий випадок коронавірусу. Скільки хворих перебуває у стаціонарах?

У Міністерстві освіти роз’яснили, за яких умов будуть працювати заклади освіти в тому випадку, якщо в Україні знову посилять карантин.

Якою є ситуація з коронавірусом в області, дізнавайтеся на нашому сайті.

Працівники у хмельницьких лікарнях поділяються на 6 категорій, серед яких є як керівники, так і молодший персонал. Хто і скільки заробляє в міських лікувальних закладах? Дізналися зарплати за перший квартал цього року. Дивіться детальніше в інфографіці. 

Останні дані про коронавірус в області, дізнавайтеся на нашому сайті.

keyboard_arrow_up