Здоров'я

Здоров'я

За останній тиждень на ГРВІ занедужали майже 6 500 мешканців Хмельниччини. Більшість із них — діти. У лікарню вже забрали...

На Хмельниччині на ГРВІ захворіло вже більше 5000 мешканців.  Аби захистити себе, лікарі радять вакцинуватися.  Згодом...

Першу операцію на суглобі провели 10 жовтня. Вона була успішною. Відтепер на новому обладнанні лікарі зможуть замінювати...

Через масове отруєння у дитячому садочку Нетішина до інфекційного відділення міської лікарні звернулося вже 60 людей. У...

В області продовжують фіксувати нові випадки інфекційної хвороби. Серед хворих у Хмельницькому переважають діти віком до 9 років.

Кожна друга людина має проблеми із зором.Особливо ця проблема розповсюджена серед дітей та підлітків, так як ігри за комп’ютером та планшетом повільно, але впевнено знижують гостроту зору. Навіть людям із зором у 100% варто час від часу перевіряти свій зір. Тим у кого ідеальний зір, можна перевіряти його раз на 2 роки. Тим, у кого робота пов’язана з комп’ютером, або тим, хто носить контактні лінзи, окуляри, має проблеми із зором, варто відвідувати офтальмолога хоча б раз на рік. Саме тому, сайт Vsim.ua вирішив допомогти тим, хто вагається чи й зовсім не знає, куди звернутись, аби там якісно перевірили зір та поставили правильний діагноз.

Метод «Слов’янська клініка» - це комплексна програма оздоровчої корекції ваги.

З 1 жовтня стартував новий епідсезон. На Хмельниччині вже захворіло більше 5000 людей.  Лікарі кажуть, цього року очікується чотири штами вірусу, серед яких невідомий "Ямагата".  Кращий метод профілактики - щеплення, проте вакцин досі не завезли.

Вже протягом шести місяців у Хмельницькому триває підписна кампанія між сімейними лікарями та пацієнтами.  Хмельничани вже підписали більше 150 тисяч декларацій. А це більша половина з усього населення міста.  Журналісти vsim.ua з'ясували, до кого ж мешканці йдуть більше.

Різні вправи розвивають організм по-різному. Найкраще залучити дитину до фізичної активності можуть саме батьки. Займатися спортом діти мають хоча б по годині щодня.

Сьогодні, 2 жовтня, рівно півроку як в Україні стартувала медична реформа. Хмельничани вже підписали більше 150 тисяч декларацій з сімейними лікарями, терапевтами і педіатрами. Що кажуть про плюси та мінуси лікарі і пацієнти, дізнавалися журналісти vsim.ua.

Чи варто робити щеплення дітям? Одні впевнені, що вакцинація сприяє підвищенню імунітету, інші — наполягають на тому, що після щеплення у дитини можуть виникнути серйозні ускладнення і проблеми зі здоров’ям. Журналісти vsim.ua дізналися, що обирають для своїх малят хмельницькі матусі, а також запитали поради у педіатра. 

Дифтерія і правець відносяться до списку хвороб із найбільшою кількістю летальних випадків серед дорослого населення. У Хмельницькому активно проводять вакцинацію дорослого населення. Вакцина в наявності і є безкоштовною. Де можна отримати щеплення та від яких хвороб потрібно проходити ревакцинацію протягом усього життя, дізнавалися журналісти vsim.ua.

У школі діти не лише здобувають нові знання, але й часто підхоплюють від інших учнів хвороби.  У МОЗ підготували поради для батьків, як вберегти свою дитину. 

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up