Здоров'я

Здоров'я

Уляна Супрун розвінчала міф про морозиво в спеку. У спеку, слід охолодити шкіру, а не шлунок. Які продукти допоможуть...

Центр громадського здоров’я опублікував інтерактивну карту не рекомендованих для купання  пляжів. Якість води у межах...

У 15-річної Дарини Літкевич діагностували ваду серця - отвір в міжпередсердній перегородці. Врятувати її може імплантат вартістю...

Уляна Супрун закликає влітку ніколи не залишати дітей та тварин в автомобілі без нагляду. Адже розігріте авто стає "пекельною"...

Для того щоб бути здоровим, необхідно дотримуватися режиму дня, висипатися, правильно харчуватися і обов’язково займатися фізичними вправами. Інакше на вас чекає синдром хронічної втоми, слабке здоров’я і поганий настрій.

Пенсіонерка з’їла консервовані помідори, які приготувала власноруч. Коли відчула нездужання то почала лікуватися вдома. Уже через два дні її стан став критичним.

Плануєте відпустку, тоді у першу чергу треба подбати не тільки про квитки та бронювання готелю, а й зібрати аптечку. Список найнеобхідніших медикаментів, які стануть в нагоді в будь-якій подорожі, дивіться далі.

Гарна та здорова усмішка є мрією більшості людей. Щоб її мати потрібно уважно слідкувати за зубками з моменту їх появи.   Супрун дала основні поради по догляду за порожниною рота.

Влітку людей все частіше атакують комарі. Алерголог розповів, які аромати збільшують частоту укусів комах, а які навпаки - відлякують їх.

Лікарі попереджають, що через літню спеку продукти почнуть швидше псуватися.  Тому з'ївши зіпсовану рибу або м'ясо, можна захворіти на ботулізм.  В МОЗ повідомляють, що варто бути обережнішими. 

Вода може потрапити під час купання як у ванні або басейні, так і у відкритому водоймищі. Тривале перебування води у вусі може стати джерелом інфекції та причиною різного болю , а також привести навіть до пошкодження барабанної перетинки.

2 червня Земля увійде у фазу геомагнітної активності. Протягом двох днів у багатьох може бути погане самопочуття. Тож, варто бути більш пильними до свого здоров'я у період "атак".

Питання про безпеку використання кондиціонерів актуальне особливо зараз, коли насувається спека. Як розповіла очільниця МОЗ, переконливих доказів зв’язку між використанням кондиціонерів і погіршенням стану здоров’я немає.

Неправильне використання смартфону призводить до хвороб шиї, спини та очей. Виконувач обов'язків міністра охорони здоров'я Уляна Супрун розповіла, як впоратися з цими проблемами.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up