Здоров'я

З кожним тижнем хворих на кір більшає, але медики кажуть, ситуація потрохи стабілізується. Зараз в місті захворювання...

Більшість людей вважає, що не варто звертатися до лікаря, якщо ніде нічого особливо не болить. Але переоцінивши свої...

В Нетішині та у Шепетівському районі грип перейшов епідпоріг.  Хмельницький теж наближається до критичного рівня.  Традиційно...

Список навчальних закладів, де призупинять навчання, розширився. Зранку ще у семи школах міста перевищено епідпоріг...

Кір продовжує "косити" мешканців Хмельниччини. З початку року захворіла вже 71 людина.  Найбільше вірус "підхоплюють" діти до 14 років.  Лікарі радять не забувати про щеплення як дітям, так і дорослим, у яких його нема. 

Відмороження настає внаслідок тривалої дії холоду, коли в судинах відбувається спазм як захисна реакція організму на низьку температуру. Шкіра підпухає, стає синюшною та холодною на дотик, потім біліє та втрачає чутливість.

Взимку шкіра людини стає найбільш уразливою та чутливою до холоду, вітру, сухого повітря у приміщенні. Всі ці чинники руйнують природний захисний бар'єр шкірного покриву. Найпершим страждає обличчя.

Кір продовжує атакувати хмельничан. З початку року вірус "підхопили" 32 дітей і 24 дорослих.  Найбільше хворих - у Полонського районі та у Хмельницькому.  Медики кажуть, захворіти можуть і ті, що мають щеплення, але хвороба проходитиме легше. 

Через грип майже щороку школярі йдуть на карантин. Але лікарі кажуть, що епідемічний поріг у Хмельницькому ще не перетнули. Навчальний процес призупиняти не будуть.

Через грип у Нетішині призупинили навчання у школах. Учні матимуть "канікули" до 12 лютого.  Також  у місті не проводитимуть масові заходи.

За минулий тиждень в області захворіло більше 6800 мешканців. 75% з них - діти.  Лікарі кажуть, епідемічний поріг ще не перетнули, але хворіти стали більше. 

У маленької Аміни Бабійчук лікарі діагностували пухлину у головного мозку.  Рік хвороба не давала про себе знати. ле два тижні тому двчинці стало гірше.  Батьки Аміни мають трохи більше місяця, аби зібрати кошти і повезти дитину на лікування за кордон. 

Минулого тижня температура трималася близько 0 градусів. Таку погоду називають найсприятливішою для вірусів.  На Хмельниччині зафіксували на 500 хворих більше, аніж за попередні сім днів.  Медики кажуть, епідемії нема, але варто бути обережними. 

Ситуація з кором загострюється. За січень медики підтвердили вірус у 24 людей. Серед них і шестеро хмельничан. Хворіють як дорослі, так і діти.  Лікарі кажуть, вірус поширюєься досить швидко. 

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up