Здоров'я

Батьки і лікарі в паніці. 7-річна Вікторія підхопила смертельну хворобу.  Дівчинка заразилась правцем через звичайну...

Висока температура і нудота. Серед хмельницьких матусь почалась паніка.  Батьки скаржаться, що діти підхопили ротавірусну...

Хмельничани скаржаться, в місті бракує громадських туалетів. Безкоштовні вбиральні доступні лише у парках міста.  Дізнайтесь,...

Лікарі діагностували хворобу і заявили,  що дитинв не має жодного щеплення Батьки майже 4 дні самостійно лікували малу...

У 2017-ому епідеміологи зафіксували два спалахи кишкової інфекції. Обидва в дитячих закладах Хмельницького. У порівнянні з минулим роком, кількість захворювань зросла на 10%.

У хмельницьких поліклініках наприкінці серпня справжній аншлаг. Десятки педагогів обурюються, що чекають на профогляд годинами. В управлінні охорони здоров’я кажуть, чекати б не довелось, якби вчителі не тягнули до останнього.   

Проект медичної реформи не передбачає, що породіллям доведеться сплачувати за пологи. Фінансуватись народження дитини буде з державного бюджету. 

Цього тижня хмельничани відпочиватимуть аж чотири дні.  З четверга можна буде записатись лише до чергових терапевтів.  Як і коли будуть працювати поліклініки у святкові дні.  

Через два роки за планові пологи доведеться платити. Безкоштовним залишиться лише екстрене народження дитини.  Як думаєте, чи покращить введення сплати якість медичних послуг?

Звикли їсти зранку, але часу готувати катастрофічно не вистачає? Пропонуємо вам рецепт смачного рулетику з омлету з вершковим сиром.   

Звикли їсти зранку, але часу готувати катастрофічно не вистачає? Пропонуємо вам рецепт смачного сніданку з мінімальним набором інгредієнтів.   

Звикли їсти зранку, але часу готувати катастрофічно не вистачає? Пропонуємо вам рецепт смачного десерту. 

Звикли їсти зранку, але часу готувати катастрофічно не вистачає? Пропонуємо вам рецепт смачного сендвіча з беконом і яйцем.     

Звикли їсти зранку, але часу готувати катастрофічно не вистачає? Пропонуємо вам рецепт швидкої вівсянки у банці.  

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook