Здоров'я

16-річний хлопця збили на пішохідному переході біля «Ружичнянського». Підлітка госпіталізували до дитячої...

Епідеміологічний поріг в області нижче критичного рівня на 5%. Більше трьох тисяч хворих - діти.  Медики переконують,...

Рак молочної залози "молодшає". Хворіють жінки до 25 і навіть чоловіки. Для якісного обстеження в обласний...

У МОЗ вирішили профінансувати ліки для пацієнтів. Препарати для лікування серцево-судинних захворювань, астми та діабету...

Внимание журналистов, экспертов и граждан обращено на предстоящий запуск обязательного медицинского страхования. В 2020 году мы будем покупать полис, чтобы существенно снизить затраты на медицинские услуги и получать эффективное лечение. Мало кто знает, что задолго до проведения этой реформы, некоторые люди уже опробовали обязательное страхование здоровья.

З’їли зайвого за святковим столом і тепер відчуваєте важкість в шлунку? Медики розповіли як діяти в таких випадках. Поради прості та не затратні. Можна пити бульйон чи скористатись медикаментозним лікуванням.

Станцію переливання крові щодня відвідує більше 20 чоловік. Для донорів існують пільги та підвищили одноразову оплату. Хто найчастіше здає кров та кому вона необхідна?

Нове обладнання для дослідження молочних залоз придбали кілька днів тому.  Процедура обстеження безкоштовна і займає всього 15 хвилин. 

Препарати для лікування захворювань серця та судин, астми та діабету видаватимуть пацієнтам безоплатно.  Фінансування здійснюватиме держава за програмою "Доступні ліки".  Отримати засіб можна буде за наявності рецепту від лікаря.  В управлінні охорони здоров'я стверджують, що це буде не раніше 5 квітня. 

Хворий чи ні, а йти до лікаря треба. Кожна людина має для профілактики пройти медичне обстеження раз на рік. Медики радять щорічно проходити близько 13 аналізів та обстежень.

8 квітня з районів поз'їжджаються фермери і виробники сільськогосподарської продукції. З самого ранку і до обіду можна буде купити свіжі продукти. 

Perfect Banya - кращий банний комплекс Хмельницького, за результатами голосування «Народний Бренд 2016». Запрошуємо до першокласного відпочинку у затишній атмосфері. Для Вас працює бар та кухня, різноманітні бані та сауни. 

Записатися до лікаря через інтернет неможливо. Електронний запис на сайті "Medics" вибиває помилку. Лікарі пояснюють, це сталось після зміни реформи.

На посади головних лікарів поліклініки №2 та № 4 призначили уролога та нефролога.  Раніше вони працювали у поліклініці № 2.