Здоров'я

Здоров'я

Кожна друга людина має проблеми із зором.Особливо ця проблема розповсюджена серед дітей та підлітків, так як ігри за комп’ютером...

photo_camera

Анна Решетюк в комі після зупинки серця і дихання. Для неї шукають донорів. Необхідна 3-я група з негативним резус-фактором.  Мама...

Наразі у важкому стані двоє дітей та одна доросла.  Вони в реанімації, але перебувають у свідомості. Медики повідомляють,...

З початку року в обласному центрі тварини покусали більше півтисячі людей. У жовтні "жертвами" домашнього улюбленця стала...

Екстреність визначатиме диспетчер на “103”. До інших відправлять сімейного лікаря. А максимальний час до прибуття карети швидкої допомоги становитиме 10 хвилин.

Меланома забрала в хмельничанки Ольги Єремчук маму. Тепер на тяжку форму онкології захворів ще й тато дівчини.  Ольга не втратила надію та знайшла підтримку.  Історію тендітної хмельничанки, яка закликає не здаватися, читайте у нашому матеріалі.

Метод «Слов’янська клініка» - це комплексна програма оздоровчої корекції ваги.

Після отруєння у хмельницькому аквапарку в лікарні опинилася 21 особа. У результаті заклад не працював два тижні. Нині роботу аквапарку відновили. Та чи безпечно його відвідувати?

У дівчини виявили пухлину головного мозку, яка стрімко росте. Батьки збирають кошти на операцію за кордоном.  Їм необхідна допомога хмельничан.

Більше фруктів, нагетси та паелья.  У хмельницьких їдальнях готують по-новому.  Ми дізналися для вас, як це виглядає та чи задоволені діти.

Така послуга стала доступна з 1 жовтня. Де вона функціонує, дізнавайтеся за посиланням.

6.10.19 в Миколаєві відбудеться масштабна освітньо-розважальна зустріч для дівчаток, дівчат і жінок з цукровим діабетом - DiabetGirlsFest! Організатор заходу - журнал «СахарОК» спільно з МОДА (Миколаївська Одеська Діабетична Асоціація).

Жовтень відзначиться кількома магнітними бурями, які можуть негативно вплинути на самопочуття. Коли їх чекати та як їх пережити без шкоди для здоров'я?  

Цьогоріч на кашлюк захворіло вдвічі більше хмельничан, ніж торік.

keyboard_arrow_up