Здоров'я

Здоров'я

Понад 2 тисячі мешканців обласного центру підхопили ГРВІ минулого тижня. Більша частина хворих це діти. 

Хмельчани, які лікуються від раку, можуть претендувати на фінансову допомогу з міського бюджету.  На цей рік виділили...

Минулого тижня понад 1700 дітей занедужали на грип та ГРВІ. Показник захворюваності серед школярів зріс майже...

Вже майже рік у Хмельницькому триває підписна кампанія між сімейними лікарями та пацієнтами.  Хмельничани вже підписали...

Нещодавно затвердили новий перелік препаратів програми "Доступні ліки". Українці зможуть отримувати ще більше "безкоштовних" ліків, а саме 258.

Чоловік та жінка відчули нездужання після того, як повечеряли домашньою тушонкою. Наразі обоє вони перебувають у лікарні.

Вже майже рік у Хмельницькому триває підписна кампанія між сімейними лікарями та пацієнтами.  Хмельничани вже підписали більше 200 тисяч декларацій. Журналісти vsim.ua з'ясували, хто з лікарів вже набрав рекомендовану кількість пацієнтів та до кого хмельничан йдуть найбільше.

Протягом найближчих чотирьох днів погода "підкосить" здоров'я українців. Синоптики фіксуватися дискомфортні та субкомфортні погодні умови. Як саме вони впливають на нас та чим загрожують, читайте далі.

За весь 2018 рік на цю хворобу занедужали 345 мешканців міста. На Хмельниччині хворих на кір у січні було понад тисячу.

Сезонні хвороби атакують мешканців обласного центру. За тиждень на ГРВІ захворіло 2532 особи. Більша частина з хворих це діти.

Серед венеричних хвороб у Хмельницькому лідирує трихомоніаз. В групі ризику повії та гомосексуалісти. Кому ще варто задуматися хмельницькі лікарі розповіли журналістам vsim.ua.  

Станом на 30 січня рівень захворюваності серед учнів міста становить 13,1%. У двох школах цей показник близький до критичного. Там можуть запровадити карантин.

В НВК №10 на кір захворіли 9 дітей. Через це запровадили карантин. Проте згодом його скасували.

Сезонні хвороби не відступають. За тиждень захворіло понад 7 тисяч мешканців області. 

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up