Дистанційне навчання ввели у 26 закладах області. Із них частину повністю закрили на карантин.

Зараз лікування зубів не лякає так, як раніше, оскільки існує безліч технологій. Вони роблять сеанси більш простими, дозволяють лікуватися без болю та якомога швидше побачити білосніжну та дуже красиву посмішку без карієсу.

У блогерки Олени Мандзюк підтвердили коронавірус. Ймовірно, вірусом жінка заразилась у місті Дубай. Зараз вона перебуває на самоізоляції зі своєю сім’єю.

У Хмельницькому за день виявили 13 нових випадків захворювання. Всього в області таких 184. Найбільше нових - у Красилівському районі. Стало відомо про ще один летальний випадок.

За добу кількість хворих у місті зросла на понад сотню осіб. На жаль, збільшилася і кількість летальних випадків. Скільки хмельничан хворіє нині на коронавірус, а скільки вже одужали, читайте на нашому сайті.

В області підтвердили ще 248 випадків COVID-19 за добу. Також стало відомо про два летальних випадки.

У МОЗ повідомили про новий рекорд за кількістю виявлених хворих за добу.

На Хмельниччині за добу підтвердили 217 нових випадків хвороби. Також в області померли шестеро пацієнтів внаслідок ускладнень від COVID.

Станом на 14:00 в області померло ще п'ятеро пацієнтів з діагнозом COVID-19.  Також виявили понад сотню нових випадків захворювання.

В Україні за добу зафіксували 3 565 нових випадків  COVID-19. 

keyboard_arrow_up