За минулу добу в Україні підтвердили понад 15 тисяч хворих на COVID-19. У Хмельницькому виявили 135 нових випадків.

Загалом в області зафіксовано більше 32 тисяч випадків коронавірусної хвороби з початку пандемії. Останні дані щодо "ковід", дізнавайтеся на нашому сайті.  

Нині в Україні діють обмеження "помаранчевої" зони карантину.  Яким має бути режим роботи дитсадків, шкіл та вишів під час такого карантину.  

У місті загалом зафіксовано 7 776 випадків захворювання на Covid-19. Якою нині є ситуація з хворобою у Хмельницькому та Україні.  

За добу в області підтвердили майже пів тисячі нових випадків хвороби. На жаль, летальних випадків теж стало більше. Останні дані про хворобу в області, дізнавайтеся на нашому сайті.  

Для медиків встановили перехідні надбавки, які складають щонайменше 25%. Попри це чимало працівників звільнилися у період пандемії.

Крім лабораторних аналізів, які стосуються безпосередньо коронавірусної інфекції SARS-CoV-2 – ПЛР-тестування та визначення антитіл до вірусу – для пацієнтів з COVID-19 проводяться також і додаткові дослідження. В першу чергу це аналізи на деякі біомаркери, збільшення кількості яких пов'язане з розвитком серйозних ускладнень COVID-19. Один з таких біомаркерів називається С-реактивним білком (СРБ). Розглянемо детальніше його зв’язок із коронавірусом і роз’яснимо, чому аналізи на нього необхідні.

Першого пацієнта з COVID-19 госпіталізували саме до інфекційної лікарні. Відтоді звільнилися понад 80 медиків.

Наразі Кабмін напрацьовує рішення стосовно можливого посилення карантинних обмежень. Про них повідомлять за тиждень до впровадження.   

За минулу добу в Україні підтвердили понад 13 тисяч нових випадків коронавірусу, у Хмельницькому - 136.  

keyboard_arrow_up