Здоров'я

Здоров'я

У п’ять, шість чи навіть сім років?  Як тільки дитина досягає певного віку, її відпускають за шкільну парту. Як перевірити малечу на готовність до навчання, розповіла дитячий психолог з Хмельницького.

В Україні все більше шкіл йдуть на вимушені "канікули". Про відвідуваність у школах Хмельницького прозвітували  директори. Що вирішили після наради в департаменті освіти й науки?

В Україні зафіксували випадки пташиного грипу. Через це людям радять утриматися від покупок продуктів птахівництва на стихійних ринках.

З 23-го січня школярі будуть сидіти вдома. Таке рішення прийняла влада міста у зв'язку зі збільшенням хворих на грип. Яка ситуація у Хмельницькому?

У трьох школах Тернополя закрили класи на карантин. Таке рішення прийняли через велику кількість хворих дітей на грип та ГРВІ.  На Хмельниччині також підтвердили 9 випадків грипу А. Чи закриватимуть школи та садочки?

В області підтвердили уже 9 випадків грипу А. Проте, як переконують лікарі епідемічний поріг не перевищено.

Хрещення Господнє святкують 19 січня. У цей день освячують водойми, а люди купаються у крижаних ополонках в пам'ять про те, що Ісус хрестився у ріці Йордан. Яким би святим не було дійство купання, все ж таки лікарі радять почати підготовку до нього хоча б за два дні. 

До реабілітаційного центру потрапляють і після 20 років залежності.  Підсідають на голку, амфетамін чи спайси ще в школі.  Як повертаються до нормального життя після залежності, бачили журналісти vsim.ua.

В Україні за тиждень від грипу померло 5 людей, серед яких вагітна жінка з Запоріжжя. Летальні випадки зафіксували зокрема у Тернопільській та Житомирській областях. Яка ситуація із захворюваністю на грип та ГРВІ у Хмельницькому?

В перший тиждень нового року зафіксували найнижчі показники захворюваності з початку епідсезону.  Найменше хворих серед пенсіонерів.

keyboard_arrow_up