Материнське молоко є цінним продуктом харчування, саме тому рекомендується виключно грудне вигодовування протягом перших шести місяців життя малюка. Правильне харчування в період лактації дуже важливе, адже воно впливає на здоров'я та правильний розвиток дитини. 

Волосся відіграє важливу роль у зовнішньому вигляді. Саме тому багато жінок цікавляться, як можна вплинути на швидкість його росту.

Дбати про жіноче та чоловіче здоров’я. Регулярно обстежуватися. Планувати вагітність. Народжувати. Все це – не просто тези, які мають стати нагадуванням. А поради від репродуктолога, яких варто дотримуватися.

У медичному закладі покращили умови для лікування мешканців області.

В Україні зростає захворюваність на кашлюк – вже 515 випадків за перші два місяці року.  Епідеміологи кажуть, найбільше хворіють діти.  Розповідаємо, яка ситуація в області, що це за хвороба і як вберегтись. 

Втрата зубів – це не лише естетична проблема, а й ризик для здоров'я. Відсутність зубів негативно впливає на мову, травлення, може призвести до деформації щелепи. Сучасна стоматологія пропонує ефективне рішення – зубні імпланти.

На Хмельниччині у половини досліджених кліщів виявили небезпечну інфекцію. Розповідаємо, як знизити ризик укусу та що робити, якщо ви виявили на тілі кліща.

У 2022 й 2023 році у власності Тетяни Крупи та її чоловіка з’явилася низка житлових будинків і земельних ділянок. Дізнавайтеся, що ще задекларувала головна лікарка Хмельницького МСЕК. Підготували інфографіку.

Рекреаційний центр «Берег надії» біля Головчинців оновив корпус для реабілітації військових та жителів громади. Відділення розраховане на 30 пацієнтів, їм пропонують фізичну та психологічну реабілітацію, а також відпочинок. Пройти реабілітацію можна безкоштовно один раз на рік.

В житті кожної людини можуть трапитись негоди, що здатні підкосити навіть міцних духом. Діагноз “Рак” може перекреслити всі досягнення, надії, мрії та забрати привабливу зовнішність. Проте навіть в таких, здавалось би безнадійних ситуаціях є фахівці які готові прийти на допомогу.  

keyboard_arrow_up