Здоров'я

Здоров'я

photo_camera play_circle_filled

Держпродспоживслужба з плановою перевіркою завітала в ДНЗ №35 “Чебурашка”, що на Курчатова. Перевіряли усі групи, харчоблок,...

Спеціалісти перевірили 42 кліща. Кожен четвертий – інфікований. Сім інфікованих кліщів було зафіксовано минулого тижня.

У лютому 2018 року в Ольги з Хмельниччини діагностували страшне захворювання - нейтрофільну лейконемію. Жінка уже пережила...

У 2012 році в Оксани Міфанік виявили злоякісне захворювання несхідної кишки. Після ремісії у жінки діагностували злоякісну...

Кажуть, що чим більше у людини на тілі родимок, тим вона буде щасливішою. Лікарі спростовують цю приказку, адже дуже часто саме родимки є першопричиною появи у людини такого небезпечного для життя захворювання як меланома

"Нові стосунки" між пацієнтами і лікарями. З 2 квітня українці обирають тих, хто буде їх лікувати.   Основний документ, який дає гарантію на безкоштовне лікування, - декларація. Даємо кілька відповідей на поширені питання про цю письмову угоду.

Стрибали, кружляли і крутилися.   Майже 1000 школярів та студентів міста приєдналися до спортивного флешмобу. Таким способом у Хмельницькому відмітили День здоров'я.

Метеорологи попереджують про потужні магнітні бурі 19 та 20 квітня. Тож, усім метеозалежним людям варто бути вкрай уважнішими до свого здоров'я.

У п’ятницю, 20 квітня, святкують Всесвітній день боротьби з меланомою. Хмельничани зможуть безкоштовно перевірити свої родимки на предмет захворювання на рак.

З 2 квітня в Україні стартувала медична реформа. Терапевти, педіатри та сімейні лікарі мають приймати мешканців в амбулаторіях.  Але не у всіх населених пунктах області є такі медичні заклади. Деякі будівлі, в яких знаходяться медзаклади, в аварійному стані. Тож в облдержадміністрації запланували збудувати 9 нових амбулаторій та відремонтвати 16 старих. 

Розпочався сезон пікніків та активних прогулянок на природі. Часто дорослі, діти та їхні домашні улюбленці повертаються з відпочинку не одні, а з небажаними і небезпечними «друзями». Найбільш розповсюджені з них – кліщі. Якщо ж вас укусив кліщ, не намагайтеся висмикнути комаху самостійно, а звертайтеся до лікаря.

Щодня до електронної системи охорони здоров’я приєднуються нові заклади, які надають первинну медичну допомогу. За два тижні понад півмільйона українців уже обрали своїх лікарів, серед них і три тисячі хмельничан.  Які міста лідирують за кількістю підписаних декларацій?

Вже тиждень хмельничани можуть звертатися до сімейних лікарів і підписувати з ними декларацію. З собою потрібно мати паспорт, ідентифікаційний код і мобільний телефон. Журналістка vsim.ua обрала терапевта і спробувала на собі так звану “медичну реформу”.

Цього року через пізню весну кліщі розпочали сезон полювання трішки пізніше, однак лікарі розповідають, що до них уже йдуть перші покусані. Тож, що потрібно робити, аби ваш відпочинок на природі не закінчився походом до лікаря, дивіться нижче.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up