Здоров'я

Здоров'я

photo_camera

Хмельницька дитяча стоматологія відтепер знаходиться в приміщенні Хмельницької міської дитячої лікарні, що за адресою...

“Здорове харчування” - це не розкручені та дорогі авокадо, годжі, чіа, кіноа і лосось. Харчуватись корисно можна і доступними...

Весна - найвразливіший період для сезонних хвороб. Причинами для того є різкі зміни погоди й перепади атмосферного тиску. Хмельницький...

Вже рік у Хмельницькому триває підписна кампанія між сімейними лікарями та пацієнтами.  Хмельничани вже підписали більше...

Два дні тому до медичного закладу почали надходити діти з ознаками харчової інфекції. Зараз дітей до 2 років уже 26. В більшості з них діагностували ротавірус.

1 квітня в Україні почали видавати рецепти на безкоштовні ліки в електронному вигляді. У Хмельницькому новація досі не запрацювала. Паперові рецепти в аптеках вже не приймають.

За останні два дні до інфекційної лікарні надійшло 24 дитини. У 20 малюків підтвердили ротавірусну інфекцію. Наразі лікарі проводять лабораторні дослідження та виявляють причетність "Молочної кухні" до отруєння дітей.

Протягом місяця очікується цілих 6 магнітних ударів. Перші з них відчуємо вже 12 числа. Через геомагнітну активність може погіршитися самопочуття, тож слід уважно слідкувати за своїм здоров'ям.

Рівно рік тому стартувала кампанія з підписання декларацій із сімейними лікарями, терапевтами і педіатрами. Хмельничани вже встигли оцінити якість надання послуг. Залишаються незадоволені чергами у амбулаторіях. Натомість лікарі запевняють, що для них здебільшого нічого не змінилось, проте тішить оплата праці.

У Хмельницький приїхала Уляна Супрун. Очільниця МОЗ зустрілася з освітянами та медиками, щоб вирішити проблему поширення кору на Хмельниччині. Наразі наш регіон є одним із найбільш проблемних по захворюваності на кір в Україні.

67-річна жінка отримала одне з найважчих харчових отруєнь після того як з'їла домашню консерву.

Навесні хворих на недугу стало менше. Так, за тиждень у місті кір діагностували у 49 осіб, з них більша частина — дорослі.

Керівниця МОЗ дає поради, як залишитися здоровим після виборів. Більше вони стосуються тих, хто працюватиме на дільницях.

Вже з квітня Національна служба здоров’я перестане фінансувати пацієнтів, які не уклали декларацію з сімейним лікарем. Медики зможуть надати їм лише невідкладну допомогу, а от виписувати таким пацієнтам “Доступні ліки” вже не будуть. Крім того, з липня аналізи та УЗД для хмельничан, що не обрали лікаря, стануть платними.

keyboard_arrow_up