Здоров'я

Здоров'я

Щоб піти в школу чи дитсадок, потрібно обов’язково мати щеплення. Це передбачено законом. Хмельничанка...

Саме така кількість дітей немає щеплень від кору на Хмельниччині.  Регіон залишається одним із перших по спалаху цієї...

Сонливість на роботі, хронічна втома, неуважність, агресивність, головні болі та зменшення апетиту - типові наслідки скачків...

З 14-го серпня у православних вірян розпочинається Успенський піст. Хоча цей піст триває усього два тижні, проте вважається...

З початку цього року в обласному центрі зафіксували майже 1000 випадків кору. 

21-річна хмельничанка досі в лікарні. У неї проблеми із серцем. Медики обстежують усіх, хто контактував із хворою.

Уже найближчої ночі українці можуть відчути "атаку" з космосу.  Проявитися вона може у погіршенні самопочуття. Як пережити магнітну бурю без наслідків для здоров'я?

З початку цього року в області на кір захворіли понад 4 тисячі людей. Значну кількість хворих фіксують і в Хмельницькому.

На небезпечну хворобу занедужала 21-річна хмельничанка. Дівчина працює фармацевтом. Лікувалася самостійно. На четвертий день хвороби викликала швидку, де їй поставили діагноз дифтерія. Наразі вона проходить лікування у обласній інфекційній лікарні. Там діагноз підтвердили.  Вчора, 1 серпня, у дівчини діагностували міокардит. Дифтерія дала ускладнення.

В мешканки міста виявили підозру на небезпечну хворобу. 

В Україні стартувала кампанія з вакцинації від дифтерії та правця "Вакциновані - значить захищені”. Містян закликають не нехтувати можливістю зробити щеплення. У міськраді запевнили, що вакцини вистачає.

Спека заганяє містян у прохолодну воду Бугу. Однак, багатьох хвилює питання якості води біля пляжу. Що показали результати її перевірки, дивіться далі.

6 років тому вона залишилася без мами. Не минуло і року, як Ольга дізналася, що та ж сама хвороба може відібрати у неї і тата.  Тепер жінка благає хмельничан про допомогу. Каже, що вони - її остання надія.

Через велику кількість смачних спокус влітку ми часто нехтуємо правилами гігієни та приготування їжі, що у результаті призводить до проблем, зокрема і сальмонельозу.  Лише за останній місяць на сальмонельоз захворіло півсотні хмельничан. Як вберегтися від хвороби?

keyboard_arrow_up