Медичний центр Медок у Вінниці - це сучасна багатопрофільна приватна клініка, яка надає професійну медичну допомогу містянам вже понад 5 років. Наші молоді доброзичливі прогресивні спеціалісти працюють за міжнародними стандартами доказової медицини, постійно проходять навчання, вдосконалюючи свої професійні навички, щоб надавати висококваліфіковану дієву допомогу кожній людині.

Причиною інфікування стали гризуни та риба. Летальних випадків немає, але можливий розвиток ниркової недостатності в хворих.

Боєць повітряно-десантної бригади перебуває на реабілітації в Хмельницькому обласному госпіталі ветеранів війни, що в Ружичанці. Він розповів, що заклад не забезпечений усім необхідним для пацієнтів. Як це коментують в Хмельницькій облраді та що кажуть в госпіталі? Розповідаємо подробиці. 

Триває вакцинація проти коронавірусу. Дізнавайтеся, де та коли можна зробити щеплення.

Події в Україні відображаються не лише на дорослих, а й на дітях. Стресові ситуації можуть стати причиною майбутніх розладів. Що слід знати про поведінку дітей під час війни та як поводитися батькам? Про все це розповіли хмельницькі психологи.

МОЗ закупило для українських лікарень 225 кисневих станцій. Одна з них вже запрацювала на Хмельниччині. Обладнання може забезпечити киснем від 40 до 60 хворих на добу.

Сезонні хвороби відійшли на задній план, проте з’явилися нові скарги. З чим хмельничани йдуть до лікарів під час війни? Запитали в сімейних лікарів і педіатра. 

Про потребу в донорській крові повідомили в Хмельницькій обласній станції переливання крові. Дізнавайтеся, коли й кому приходити.

Лазня №1 працюватиме щовихідних та у п'ятницю.  Дізнавайтеся графік роботи і ціни на послуги.

Авто придбали за підтримки місцевих меценатів і партнерів з Німеччини.

keyboard_arrow_up