Розслідування

Вдалий шлюб базується на трьох основних факторах – емоційному, словесному та сексуальному. Уникаючи та ігноруючи один з них,...

У Хмельницькому працює 6 офіційних парковок, на яких за годину перебування водії сплачують 2 та 3 гривні. Частину коштів...

Масовий запуск небесних ліхтариків на хмельницькому міському пляжі ввечері виглядав казково. Але на що схожі вулиці після...

З початку року у Хмельницькій області народилося 8,6 тисячі немовлят. А з життя пішло 11,9 тисячі людей.

Як Україні допомагає світ (ІНФОГРАФІКА)

Після анексії Криму Україні надали допомогу понад 20 держав. Про це повідомляє Інститут світової політики, експерти якого проаналізували обсяги та характер допомоги.

Чим відрізняється Антитерористична операція, яка триває на Сході, від воєнного стану, і які особливості обох ситуацій - у порівнянні.

Хмельничани через банк пожертвували на АТО більше, ніж мешканці сусідніх областей

З червня на допомогу армії через Приватбанк українці перерахували 3,4 мільйона гривень. Такі дані наводить банк у інфографіці, посилаючись на дані по власним клієнтам.

За півроку мешканців Хмельниччини поменшало на 2,6 тисячі

У Хмельницькій області помирає більше людей, ніж народжується. Водночас, кількість населення збільшується за рахунок приїзджих з інших регіонів.

ЗНО українською складали більше хмельничан, ніж торік

Хмельниччина увійшла до п’ятірки областей України за рівнем складання ЗНО українською мовою. Державною мовою тестування пройшли 99,89% учасників.

Топ-5 найбільш популярних хмельничан ВКонтакте

Поки йдуть суперечки про те, чи видаляти свої акаунти з російських соціальних мереж, своїм рідним містом у соцмережі ВКонтакте Хмельницький вказали 159 716 користувачів. Журналісти «ВСІМ» дізнавалися секрет популярності у Мережі, проаналізувавши 5 сторінок хмельничан, які мають найбільше шанувальників*.

Дошкільні навчальні заклади та школи продовжують приймати дітей вимушених переселенців з Криму та східних регіонів. А поки навчальний рік не розпочався, дітки оздоровлюються у таборах.

На Хмельниччині перебуває  1250 переселенців зі сходу України та Криму (ІНФОГРАФІКА)

В Хмельницьку область з «гарячих точок» країни й надалі тікають цілі родини. Деякі «втікачі» шукають притулку у родичів та друзів, іншим допомагають місцеві чиновники.

Пиво на розлив може бути небезпечним – РОЗСЛІДУВАННЯ

Смакуючи розливним пивом, більшість хмельничан не задумуються про те, звідки у напої беруться бульбашки. І, як виявляється, даремно.

Головне управління Державної казначейської служби України у Хмельницькій області оголошує конкурс на заміщення вакантних посад: