Розслідування

Розслідування

Щотижня знаходять орієнтовно 10 злочинців.  Натомість 11 оголошують у розшук.  За які злочини шукають та кого не можуть знайти десятиліттями?

За довідками Артур Сороченко перебуває на лікуванні. Через це не з’являється у суд. Журналісти відшукали його зовсім в іншому місці.

Серце Олега Волянського зупинилося через “лист щастя” від ПриватБанку. Так стверджує його вдова. Жінка шостий рік бореться за справедливість та хоче покарати винних.  Валентина вже дійшла до Верховного суду. Які результати її зусиль?

Він, нібито, перебуває на обстежені у тубдиспансері. Цю саму причину неявки до суду адвокат “Малиша” озвучував і на попередньому засіданні.  Чи може так довго тривати обстеження та де насправді знаходиться блогер, який побив АТОвця у Хмельницькому, дізнавалися журналісти vsim.ua.

Щороку у центрі міста продають ялинки. Торгувати там не можна, і на це є принаймні дві причини. Чиновники та правоохоронці знову «переводять стрілки».

Схему викрили в Департаменті внутрішньої безпеки Нацполіції. Один з керівників ГУНП нібито вимагав гроші з керівників відділів та відділень. Крім того, слідчі ДБР повідомляють про схему привласнення грошей через тендери. Збитки оцінюють у понад 3,5 мільйона.

Шокуюче видовище помітив солдат, який проїжджав повз. Він зупинив машину та викликав поліцію. Пошматованого пса доставили в Красилів.

Група людей їздить містами та краде дітей, — йдеться у повідомленнях. Заманюють кошенятами або цуценятами, які «випадково» випали з авто. Що про це відомо?

Час від часу на дорогах Хмельницького з’являються водії у стані наркотичного сп’яніння. Ми дізналися, як їх виявляють патрульні та що загрожує порушникам.

Іван Рудик заявляє, що товариство незаконно “віджимають”. Поліція каже, що в “Проскурів” вривалася група людей зі зброєю. Тим часом в товариства офіційно новий керівник. І це не Іван Рудик. Що вже відомо про це, читайте у матеріалі на нашому сайті.

keyboard_arrow_up