Розслідування

Розслідування

Іван Рудик заявляє, що товариство незаконно “віджимають”. Поліція каже, що в “Проскурів” вривалася група людей зі зброєю. Тим часом в товариства офіційно новий керівник. І це не Іван Рудик. Що вже відомо про це, читайте у матеріалі на нашому сайті.

Підприємство хотіло придбати дизпаливо. Для цього провели тендер та уклали договір. Після цього домовилися про вищу ціну пального. Прокуратура вважає підняття вартості безпідставним.

Хмельничан чи не щодня ловлять п’яними за кермом. Більшість із них міськрайонний суд визнає винними та призначає покарання. Дехто з цим не погоджується та йде до апеляційного суду скаржитись. Що з цього виходить, дізнавалися журналісти vsim.ua.

Придбали 15,6 тисячі літрів за 340 тисяч гривень. Згодом кількість пального зменшили, а ціну залишили тією ж. Тим ринкова вартість бензину та дизпалива знизилася.

У соцмережах поширюють відео, де суперечка двох чоловіків закінчується бійкою. Один з них говорить, що «воює проти Росії». Після цього він отримує кілька ударів руками і ногами. Хмельницькі правоохоронці вже з’ясовують обставини події.

Конфлікт стався вчора, 18 липня, на зупинці поблизу залізничного вокзалу. За повідомленнями сторін конфлікту, його причиною була спроба представників Собка розклеїти агітки на стендах. У поліції вже розслідують кримінальну справу. Деталі конфлікту дізнавалися журналісти vsim.ua.

Вибори вже цієї неділі, 21 липня, а хмельничани мають визначатися, за кого голосувати. Ми вирішили дізнатися, у яких судових справах згадуються потенційні мажоритарники.

Щотижня хмельницьких водіїв оформляють за статтею 130 КУпАП. Покарання отримують не всі. Когось просто виправдовують, а когось визнають винним, але не карають. Ми вирішили дізнатися, Хмельницький міськрайонний суд розглядає справи за 130-ою. За даними 450 рішень склали для вас інфографіки.

Сходи до підземки біля «Либідь-Плази» почали ремонтувати. Займається цим ТОВ «Комунпостачсервіс». Раніше цією фірмою керував заступник начальника управління ЖКГ Віталій Гурський. А засновником товариства є його син Максим Гурський.

Жінці зробили неправильний перерахунок у соцзахисті. Згадали про помилку через рік. Тепер мама трьох дітей винна державі гроші.

keyboard_arrow_up