Розслідування

Розслідування

Страшна аварія, в якій загинула ціла сім’я разом із 2-річним сином, сталася 1 серпня біля Красилова. Всі троє того дня їхали з відпочинку. Дорогою зіткнулися із “Mercedes”, за кермом якого був поліцейський.  Його вже затримали і оголосили про підозру.  Що відомо про правоохоронця і де він зараз?

Активне будівництво триває неподалік Палацу творчості. У двоповерховій будівлі вже проводять внутрішні роботи. Що там буде і хто замовник?

Соборна, 55 - за цією адресою розташована їдальня та готель “Побужжя”. Триповерхова будівля роками не може знайти реального господаря. До конфлікту причетна їдальня №33, Федерація профспілок Хмельницької області й міська рада. Розповідаємо про цю ситуацію. 

До редакції ВСІМ звернувся хмельничанин і повідомив, що його сім’я може залишитися без даху над головою. Причина - проведення реконструкції будинку іншим власником.  Що відомо та як можна розв'язати проблему?

Одним із тих, хто облаштовував відпочинкову зону в Хмельницькому, був прокурором. Його звинувачували у заволодінні майном шляхом зловживання службовим становищем.

Будівельні компанії у Хмельницькому публічно не афішують реальних власників  Вони часто належать або ж тісно пов'язані з депутатами міської та обласної рад. Певні забудовники міста регулярно перемагають у найбільших будівельних тендерах, інші взагалі не беруть участі в них

Депутат Верховної Ради від «Слуги народу» пов’язаний з фірмою, яка будуватиме Льодовий палац. З цією ж фірмою пов’язана чиновниця управління капітального будівництва міської ради. Дізнавайтеся про все з нашого матеріалу.

Хмельницька фірма «Будівельний альянс груп» освоює десятки мільйонів гривень з бюджетів міста, області та держави. Зараз компанія будує НВК на Озерній, корпус лікарні та Палац спорту. Фірма пов’язана з депутатом міськради. Дізнавайтеся, про кого саме йдеться та у чому полягає зв’язок.

Щотижня знаходять орієнтовно 10 злочинців.  Натомість 11 оголошують у розшук.  За які злочини шукають та кого не можуть знайти десятиліттями?

За довідками Артур Сороченко перебуває на лікуванні. Через це не з’являється у суд. Журналісти відшукали його зовсім в іншому місці.

keyboard_arrow_up