Розслідування

Розслідування

Соборна, 55 - за цією адресою розташована їдальня та готель “Побужжя”. Триповерхова будівля роками не може знайти реального господаря. До конфлікту причетна їдальня №33, Федерація профспілок Хмельницької області й міська рада. Розповідаємо про цю ситуацію. 

До редакції ВСІМ звернувся хмельничанин і повідомив, що його сім’я може залишитися без даху над головою. Причина - проведення реконструкції будинку іншим власником.  Що відомо та як можна розв'язати проблему?

Одним із тих, хто облаштовував відпочинкову зону в Хмельницькому, був прокурором. Його звинувачували у заволодінні майном шляхом зловживання службовим становищем.

Будівельні компанії у Хмельницькому публічно не афішують реальних власників  Вони часто належать або ж тісно пов'язані з депутатами міської та обласної рад. Певні забудовники міста регулярно перемагають у найбільших будівельних тендерах, інші взагалі не беруть участі в них

Депутат Верховної Ради від «Слуги народу» пов’язаний з фірмою, яка будуватиме Льодовий палац. З цією ж фірмою пов’язана чиновниця управління капітального будівництва міської ради. Дізнавайтеся про все з нашого матеріалу.

Хмельницька фірма «Будівельний альянс груп» освоює десятки мільйонів гривень з бюджетів міста, області та держави. Зараз компанія будує НВК на Озерній, корпус лікарні та Палац спорту. Фірма пов’язана з депутатом міськради. Дізнавайтеся, про кого саме йдеться та у чому полягає зв’язок.

Щотижня знаходять орієнтовно 10 злочинців.  Натомість 11 оголошують у розшук.  За які злочини шукають та кого не можуть знайти десятиліттями?

За довідками Артур Сороченко перебуває на лікуванні. Через це не з’являється у суд. Журналісти відшукали його зовсім в іншому місці.

Серце Олега Волянського зупинилося через “лист щастя” від ПриватБанку. Так стверджує його вдова. Жінка шостий рік бореться за справедливість та хоче покарати винних.  Валентина вже дійшла до Верховного суду. Які результати її зусиль?

Він, нібито, перебуває на обстежені у тубдиспансері. Цю саму причину неявки до суду адвокат “Малиша” озвучував і на попередньому засіданні.  Чи може так довго тривати обстеження та де насправді знаходиться блогер, який побив АТОвця у Хмельницькому, дізнавалися журналісти vsim.ua.

keyboard_arrow_up