Розслідування

Розслідування

За позовом прокуратури на Хмельниччині припинено незаконне використання землі парку «Подільські Товтри». Суд скасував рішення Китайгородської сільради. Ділянку повернуть національному природному парку. 

Жителя Хмельницького покарано штрафом у розмірі 17 тисяч гривень за умисне невиконання рішення суду.

  Поліцейські офіцери територіальної громади знищують самогонні точки та притягують до відповідальності паліїв сухої трави.

  У Шепетівці поліцейські оперативно встановили особу крадійки. Їй загрожує суворе покарання за законами воєнного часу.

  На Хмельниччині слідчі оголосили про підозру мешканці Шепетівки, яка скоїла ДТП.

Перед судом постануть наркоторговці з Хмельниччини. Вартість вилучених наркотиків становить близько 400 тисяч гривень.

Авто за 1,2 мільйона возять міського голову Олександра Симчишина. Це “Skoda Superb”, яку минулого року придбав “Електротранс”. Загалом на балансі перебуває 37 автомобілів. Із них не використовується лише один - “Nissan Leaf”, яким раніше їздив Роман Миколаїв.

Вчора, 1 лютого, біля філармонії затримали доцентку хмельницького університету.  Правоохоронці встановили, що вона вимагала 11,5 тисяч доларів за вступ до аспірантури, захист дисертації та звання “кандидата наук”. Журналістка vsim.ua дізналася ім’я та місце роботи викладачки. А також поспілкувалася із ректором навчального закладу.

Міський бюджет отримуватиме від здачі в оренду близько 1 300 гривень на місяць. На будівництво школи витратили 132 мільйони гривень.

Власником фірми, з користування якої повернуть землю, є Сергій Лабазюк.

keyboard_arrow_up