Розслідування

Розслідування

Будівлю старого ресторану хочуть реконструювати. Замовником є чиновник та підприємець Олександр Крупа. Що відомо про нього та з ким він пов’язаний?

Смертельна аварія у сусідній Тернопільщині сталася 29 серпня. У соцмережах стали повідомляти про причетність мера Волочиська. Як чиновник це коментує? Дізнавайтеся подробиці.

У крамниці в Хмельницькому дешево продавали тушкованки без етикеток. Директор Сатанівського консервного заводу припускає, що це продукція його заводу. Тушкованки завод виготовляв на безоплатній основі на замовлення волонтерів для армії та переселенців.  

Авто за 1,2 мільйона возять міського голову Олександра Симчишина. Це “Skoda Superb”, яку минулого року придбав “Електротранс”. Загалом на балансі перебуває 37 автомобілів. Із них не використовується лише один - “Nissan Leaf”, яким раніше їздив Роман Миколаїв.

Вчора, 1 лютого, біля філармонії затримали доцентку хмельницького університету.  Правоохоронці встановили, що вона вимагала 11,5 тисяч доларів за вступ до аспірантури, захист дисертації та звання “кандидата наук”. Журналістка vsim.ua дізналася ім’я та місце роботи викладачки. А також поспілкувалася із ректором навчального закладу.

Міський бюджет отримуватиме від здачі в оренду близько 1 300 гривень на місяць. На будівництво школи витратили 132 мільйони гривень.

Власником фірми, з користування якої повернуть землю, є Сергій Лабазюк.

Страшна аварія, в якій загинула ціла сім’я разом із 2-річним сином, сталася 1 серпня біля Красилова. Всі троє того дня їхали з відпочинку. Дорогою зіткнулися із “Mercedes”, за кермом якого був поліцейський.  Його вже затримали і оголосили про підозру.  Що відомо про правоохоронця і де він зараз?

Активне будівництво триває неподалік Палацу творчості. У двоповерховій будівлі вже проводять внутрішні роботи. Що там буде і хто замовник?

Соборна, 55 - за цією адресою розташована їдальня та готель “Побужжя”. Триповерхова будівля роками не може знайти реального господаря. До конфлікту причетна їдальня №33, Федерація профспілок Хмельницької області й міська рада. Розповідаємо про цю ситуацію. 

keyboard_arrow_up