Спорт

Спорт

Мер Хмельницького прозвітував про витрати бюджету на спорт. У документі вказано які команди та на які суми фінансувалися у 2019 році.

Хмельничани зіграли крайній домашній матч року. Долю гри вирішив єдиний гол Олександра Воловика. Запам’ятається гра також вилученнями й сутичкою між гравцями.

Хмельницькі команди зіграють свої чергові матчі. Футбольне “Поділля” вдома прийме “Калуш”. Футзальний “Сокіл” на виїзді спробує перемогти новачка Екстра-ліги.

Спортсмени виступили на чемпіонаті у Сербії.  У результаті наш Полміра Квіквініа  та Володимир Ризак здобули срібні нагороди.  

Сьогодні, 7 листопада, його офіційно відкрили. Оновлений майданчик для футболу має штучне покриття. Грати на ньому зможуть і курсанти академії, і хмельничани.

Наше місто на день стане центром грації та краси. Гімнастки із всієї України змагатимуться у Відкритому кубку Хмельницького.

Дівчата багаторазові чемпіонки і рекордсменки України. Вони премагають 5-й  чемпіонат поспіль. Переможцем “Кубка Поділля" серед дорослих теж став хмельничанин.

Розташований він неподалік НВК №4. Передбачений для гри в міні-футбол, волейбол, гандбол, баскетбол і великий теніс.

“Поділля” зіграло із тернопільською “Нивою”. Гості - прихований лідер групи “А” другої футбольної ліги. Статус суперника хмельничан не налякав. Вони грали краще, але не перемогли.

keyboard_arrow_up