Спорт

Спорт

Цьогоріч школа №21 отримала новий спортивний майданчик. Він обійшовся у понад 1,4 мільйона гривень. Дізнавайтеся, де ще в 2020 році мають з’явитися нові майданчики.

Найсильнішою командою Преміум-ліги вперше стали “Хмельницькі делікатеси”. Визначилися також чемпіони та призери в інших дивізіонах. Матчі відбувалися з великою кількістю обмежень.

Фахівці високо оцінили роботу Дениса Поворознюка у сезоні 2019/2020.

Чемпіонат в другій футбольній лізі догравати не будуть. Таке рішення прийняли сьогодні, 21 травня.

Палац спорту готовий майже на половину. Якщо виділять гроші з держбюджету, будівництво завершать цього року.

Опублікована версія можливого календаря догравання чемпіонату. Перша гра запланована на 2 червня. Таку інформацію опублікувало видання “Tribuna”.

Поки вирішується питання про можливість поновлення сезону в першій лізі, клуби влаштували заочні словесні батли. Не обійшлося без звинувачень в нечесній грі та особистих образ.

Футболісти “Поділля” повертаються до тренувань. Керівництво клубу хоче, аби чемпіонат відновився. Євген Бейдерман розповів “ВСІМ” чому чемпіонат можуть не дограти і кому це вигідно.

На межі виснаження, холодні та голодні хмельничани обійшли місто. В дорозі були 25 годин. Мандрували навколишніми селами, бездоріжжям та полями по болоті.  До пункту призначення дійшли лише двоє. Читайте про те, чому вони на таке наважилися, як долали сотню кілометрів і які враження отримали.

Тренажерний зал сьогодні може замінити власна кімната. А замість спортивного обладнання можна скористатися бутлем з водою чи рюкзаком. Про тренування вдома розповіла тренерка Вікторія Фещук.

keyboard_arrow_up