Спорт

Спорт

play_circle_filled

Хмельничани спробують знову перемогти в чемпіонаті України. Черговим суперником будуть резервісти столичної “Оболоні”. В...

Конкурси, регбійні матчі і збірна України. На стадіоні “Поділля” святкуватимуть День народження хмельницького регбі.

З медалями повернулись хмельничани зі Львова.

Вийшов випуск популярного YouTube-каналу “Трендець”. Дмитро Поворознюк показав залаштунки життя команди “Агробізнес”. Як...

Хмельничани грають у Вінниці. Дивіться трансляцію “подільського дербі”.

Це вже не перша перемога для Антона Савицького. В травні він здобув “золото” на Кубку Європи в Сараєво.

577 тисяч гривень — стільки грошей управління ЖКГ витратило на ремонт спортмайданчиків. Кошти пішли на оновлення семи об’єктів. Найдорожчий капремонт обійшовся у понад 162 тисячі гривень.

Місто на чемпіонаті представляли дві спортсменки. Одній з них вдалося піднятися на п’єдестал.

Марина Бех-Романчук завоювала срібну медаль у фіналі зі стрибків у довжину на чемпіонаті світу з легкої атлетики, який проходив у Катарі.

Уже сьогодні, 6 жовтня, Марина виступатиме у фінальних змаганнях зі стрибків у довжину на світовому форумі в Досі.

У Львові пройшов чемпіонат України з кульової стрільби. У результаті змагань наші спортсмени здобули десять медалей.

Хмельничани вдома обіграли львівське “Динамо”. В матчі глядачі побачили п’ять голів та одне вилучення.

Участь у змаганнях взяти понад 50 спортсменів. Були представники з різних областей України. Серед призерів двоє жителів Хмельниччини.

Волочиськ приймає команду Прем'єр-ліги. Команди зустрінуться в рамках Кубку України.