Спорт

Спорт

Найвитриваліші велосипедисти подолали дистанцію в 43 кілометри.

Дізнавайтеся коли відбудуться ігри у вашому селі.

Ольга Пилипчук – член збірної України. Спортсменка здобула одну з 5 «срібних» медалей чемпіонату.

Захід відбудеться навколо скверу імені Шевченка. За зібрані кошти закуплять лазерні фари та планшети, які необхідні захисникам.  Учасниками можуть можуть і дорослі, і діти. Донат за участь становить 350 гривень.

Олександр Данюк виборов 2 місце серед дорослих у дистанції 500 метрів. 

Марина Бех-Романчук відкрила сезон Діамантової ліги у 2023 році.  Цьогоріч хмельницька стрибунка виступає вперше після нещодавньої травми. 

Футбол - це не тільки захоплююча гра, але і потужний інструмент для фізичного та психологічного розвитку як дітей, так і дорослих. Він пропонує безліч переваг, починаючи від покращення фізичної форми та координації рухів до розвитку командної співпраці та лідерських якостей.

Дівчата перемогли команду з Казахстану та отримали “бронзу”.

Хочете укласти парі з Фавбет? Тоді перший крок - реєстрація. Тільки після створення облікового запису гравець зможе робити ставки на улюблений вид спорт.

За часів радянського футболу навіть найуспішніші гравці з найвідоміших клубів отримували за свою важку працю маленькі гонорари. Звичайно, отримані кошти давали змогу якось звести кінці з кінцями, але мови про розкішне життя, звісно, не йшлося. Останні десятиріччя справи в українських гравців йдуть набагато краще, адже нарешті в нашому футболі запрацювали міжнародні стандарти. 

keyboard_arrow_up