Подорожі

Подорожі

Відгуки про автобусний туризм у різних людей різняться: одні практикують його регулярно, а інші відмовляються від таких поїздок.

Проходьте наш тест та перевіряйте свої знання з історії Криму.

Чому без військового рюкзака не можуть обійтись армійці – зрозуміло. Але чому він став настільки популярним серед екстремалів і прихильників активного способу життя? Наведемо лише деякі аргументи, і вам теж захочеться купити тактичний наплічник. 

  Буковель прекрасний у будь-яку пору року, але навесні він особливо магічний! Здається, саме тут зустрічається зима з весною — поки гірські вершини виблискують останнім снігом, у підніжжя вже розпускаються перші квіти та чути спів пташок. Галасливий період різдвяно-новорічних свят вже минув, тому навколо панує спокійна і романтична атмосфера. З кожним днем сонечко пригріває все більше, запрошуючи назустріч цікавим пригодам.

Смерть людини - завжди удар для її рідних. Усвідомити це важко, а біль втрати не згасає протягом всього життя. Нерідко українці стикаються з втратою близького в іншій країні. У таких випадках чимало людей хочуть поховати родича на рідній землі, в Україні. Саме тоді виникає ряд запитань, відповіді на які важко знайти навіть в Google.

Пасажири, які запізнилися на потяги через повітряну тривогу,  можуть сісти на наступний поїзд того ж напрямку.  Читайте, що для цього слід зробити. 

Хто й коли його посадив – невідомо й досі.

На Хмельниччині налічується понад 1400 сіл і 30 селищ. Кожне з них має свою історію, якою “дихають” пам’ятки архітектури.  Зібрали підбірку найстаріших сіл Хмельницької області та їх цікавинки.

Тільки за серпень їх оформили 11 тисяч людей.

Літо швидко минає, тож період довгоочікуваних відпусток у самому розпалі. А з ним — і тривала попередня підготовка: бронювання авіаквитків і готелів, збір валіз і складання луків для відпочинку.

keyboard_arrow_up