Подорожі

З початку року в області закордонні паспорти оформили більше ста тисяч осіб. Найбільше за документами зверталися після...

На заході та сході Єрусалима проходять мітинги, рівень терористичної загрози зріс. Посольство України в Ізраїлі рекомендує...

"Укрзалізниця" анонсувала відкриття нових маршрутів Україною та до країн ЄС. А також заявила про нові ціни квитків на...

Компанія перевізник «Ecolines» відкрила нові міжнародні маршрути. Вже у грудні через Хмельницький щоденно курсуватиме...

Хмельничани можуть подорожувати потягом лише до п’яти європейських країн. Квиток в один бік обійдеться від 300 до 2800 гривень. В дорозі доведеться бути більше доби. Придбати білет можна лише у касі, тому що онлайн-бронювання немає.

Юрій Даценко та його дружина Катерина об’їхали усю Хмельниччину і побували у неймовірних місцях. Про те, що знаходиться зовсім поруч і що варте вашої уваги вони розповідатимуть на vsim.ua. Цього разу мандрівники розповідають про те, що варто побачити у стародавніх Рихті і Чорнокозинцях. Історія про дану подорож стане останньою в цьогорічному сезоні.

Юрій Даценко та його дружина Катерина об’їхали усю Хмельниччину і побували у неймовірних місцях. Про те, що знаходиться зовсім поруч і що варте вашої уваги вони розповідатимуть на vsim.ua. Цього разу мандрівники розповідають про те, що варто побачити у мальовничому селі Жванець.  

Юрій Даценко та його дружина Катерина об’їхали усю Хмельниччину і побували у неймовірних місцях. Про те, що знаходиться зовсім поруч і що варте вашої уваги вони розповідатимуть на vsim.ua. Цього разу мандрівники розповідають про те, чим їх вразив Городок.

25-річна хмельничанка Юлія Лучкова подорожує лише два роки. За цей час відвідала 12 країн. На рік мандрівниця поїхала до Естонії викладати танці дітей. Проект від ЄС був безкоштовним.   Які враження має від Прибалтики та як поїхати в Європу задарма?

Юрій Даценко та його дружина Катерина об’їхали усю Хмельниччину і побували у неймовірних місцях. Про те, що знаходиться зовсім поруч і що варте вашої уваги вони розповідатимуть на vsim.ua. Цього разу мандрівники побували у двох селах Дунаєвецького району. 

Юрій Даценко та його дружина Катерина об’їхали усю Хмельниччину і побували у неймовірних місцях. Про те, що знаходиться зовсім поруч і що варте вашої уваги вони розповідатимуть на vsim.ua. Цього разу мандрівники розповідають про цікавинки, які можна побачити в Деражні.   

Юрій Даценко та його дружина Катерина об’їхали усю Хмельниччину і побували у неймовірних місцях. Про те, що знаходиться зовсім поруч і що варте вашої уваги вони розповідатимуть на vsim.ua. Цього разу мандрівники розповідають про дивовижні місця, які можна побачити в Летичеві. 

Юрій Даценко та його дружина Катерина об’їхали усю Хмельниччину і побували у неймовірних місцях. Про те, що знаходиться зовсім поруч і що варте вашої уваги вони розповідатимуть на vsim.ua. Цього разу мандрівники розповідають про два неймовірно цікавих села на кордоні Дунаєвецького та Ярмолинецького районів. 

Вже вдруге хмельничан запрошують на лекцію про подорожі.  Цього разу розкажуть про те, як подорожувати за кордон без витрат.  Спікер Юлія Лучкова поділиться враженнями від мандрівок до Скандинавії та Прибалтики. 

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up