Подорожі

Подорожі

photo_camera

Поправити здоров’я і далеко не їхати. В Хмельницькій області є 7 санаторіїв, де можна оздоровитись. Орієнтовно повний...

Хмельницька область має вже 11 туристичних марок. Невдовзі такий сувенір із зображенням колишнього Олексіївського училища...

Щорічно в Україну завозять близько 20 тисяч екзотичних хвороб з-за кордону. Найпоширеніші: малярія, амебіаз, хвороба Лайма,...

Мандрівний проект Ukraїner презентував новий відеоролик. У головній ролі - фортеця у Кам'янець-Подільському. Відео...

Рівно рік тому українцях дозволили їздити до європейських країн без віз. З нашого міста хмельничани можуть поїхати в Європу поїздом або автобусом.  Журналісти зібрали інформацію про транспорт і квитки. Дізнавайтеся, чи відкрили нові рейси з Хмельницького та чи здорожчали ціни. 

Минув рік після отримання Україною безвізу. Щодня в Хмельницькій області роблять близько 410 закордонних паспортів.

11 червня 2017 року між Україною та ЄС почав діяти безвізовий режим. За цей цей рік зросла не тільки кількість охочих поїхати до ЄС, а й можливостей, як саме це зробити. Друзі, які переваги від відкритих кордонів отримали ви та які недоліки можете назвати?

Це невелике містечко на Хмельниччині приємно здивує багатьох. Старокостянтинів відомий оборонним комплексом побудованим у XVІ столітті. Тут також є Домініканський собор з вежею, а біля старовинних споруд зливається дві річки – Случ й Ікопоть. Ідеальне місце для подорожі вихідного дня.

Волочиськ - місто на кордоні Хмельницької і Тернопільської областей. Сюди варто приїхати, щоб побачити унікальний ДОТ-музей та мальовничий парк на території санаторію. Це місто дуже охайне і чисте. Ідеально підходить для подорожі вихідного дня.   

Це затишне і тихе містечко можна обійти за кілька годин. Головні визначні місця знаходяться в центрі. Тож виїжджати з Хмельницького можна навіть не першим автобусом і повернутися додому ще засвітла. Туристам варто побачити палац Сапєгів та старовинний католицький костел.

Якщо рішення приймуть, то українцям, які збираються подорожувати в рамках безвізового режиму доведеться оформляти спеціальний дозвіл. За нього доведеться заплатити. Дозвіл на в'їзд буде діяти три роки. 

Кращі ліки від весняної депресії – мандрівка в приємній компанії, стверджують психологи. Відпочити душею та тілом можна як в Україні, так і за її межами. Журналісти vsim.ua відібрали кілька гарячих пропозицій від хмельницьких туроператорів.

Ми зібрали в одному матеріалі серію публікацій “Незнана Хмельниччина” від хмельницьких мандрівників Юрія Даценка та його дружини Катерини. Подружжя об’їхало кілька десятків населених пунктів на мотоциклі, дізналися, як і де можна провести свої вихідні. Своїми враженнями і коротким путівником поділилися з читачами vsim.ua.

Після декількох місяців холодної та сніжної зими хочеться зануритись з головою у теплу та квіткову весну.  В Україні є чимало місць для відпочинку, і це не курорти чи санаторії, а те, що створила сама природа.  Де можна полюбуватися квітами навесні, дізнавалися журналісти vsim.ua.  

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up