Подорожі

Подорожі

Краса України минулих століть не встаючи з дивану.  Пропонуємо вашій увазі віртуальну екскурсію музеями просто неба. 

Найдешевше та найшвидше можна доїхати до Тернополя. Найтривалішою є поїздка до Сєвєродонецька.

До Грузії найчастіше приїжджають за її колоритом та природою. Кавказькі гори та Чорне море приваблюють туристів з усього світу. Курорти Грузії є чудовим місцем не лише для відпочинку, а й для лікування. Ми пропонуємо список найпопулярніших морських курортів Грузії, які можуть задовольнити будь-який смак та бюджет.

Цього літа Іван Лишик ходив пішки в Рим. Подорож тривала 71 день. Він пройшов шість європейських країн. Що змусило хмельничанина до “пішої” мандрівки?

“Роздовбані” дороги та відсутність елементарних вбиралень. Такими зараз постають українські “зелені” маршрути. Змінювати це планує досвідчений хмельницький велотурист Сергій Толстіхін.

Від творців “Орел і решка” з’явилися програма “Вдома краще”. Ведучий відвідує різні міста України і демонструє їх принади... і не тільки. Не обійшли стороною і Хмельницький. Що смачного, цікавого та “смердючого” у місті показали через об’єктив всеукраїнської камери?

Андрій Бондаренко подорожує 15 років. Він знає як накопичити гроші, коли придбати квитки і де зекономити.  Про власні мандрівні лайфхаки чиновник розповів  журналістам vsim.ua.

Подорож Україною відома хмельничанка здійснила на “Le маршрутці”. Прем’єра шоу відбудеться 4 листопада.

Цієї весни заступник мера Хмельницького Андрій Бондаренко побував в Океанії. Там він провів майже три тижні. Подорож обійшлася більше, як в три тисячі доларів.  Про пригоди чиновника-мандрівника на протилежному боці земної кулі, читайте далі.

Олександр Лопатюк був на найвищій точці України сотню разів. Свій ювілейний похід він здійснив нещодавно. Як це було, дізнавалися журналісти vsim.ua.

keyboard_arrow_up