Подорожі
photo_camera

Село у Красилівському та село у Летичівському районі увійшли до двадцятки неймовірних сіл України. Вони поборяться за...

Квитки до перлини біля моря купити неможливо. Найближчий час, коли можна доїхати - 2 серпня. Добратись хмельничани можуть...

Юрій Даценко та його дружина Катерина мотоциклом об’їхали усю Хмельниччину і побували у неймовірних місцях. Про те,...

Юрій Даценко та його дружина Катерина мотоциклом об’їхали усю Хмельниччину і побували у неймовірних місцях. Про те,...

Хмельничани вже можуть вільно подорожувати країнами Європейського Союзу. З нашого міста поїхати можна поїздом або автобусом.  Проте з Хмельницького можна добратись лише до половини шенгенських країн.  Журналісти зібрали інформацію про транспорт і квитки. Дізнавайтеся, куди  можна їхати і за скільки

20 травня в Туреччині прийняли рішення дати можливість українцям подорожувати до них за внутрішнім паспортом. Щоправда, підійде лише паспорт нового зразка у вигляді ID-картки. 

Безвізова Європа для мандрівників стає все ближче.  У турфірмах кажуть, що путівки варто брати за 2 тижні наперед. А щоб не переплачувати за візу, поки що радять почекати. В подорож можна збиратися в червні.  

До східного Закарпаття тепер можна дістатися новим потягом.  Новий прямий поїзд № 213/214 "Київ – Солотвино" проходить через три населених пункта Хмельницької області. Тому до солоних озер Солотвино дістатися буде простіше.  

Мандрівник Юрій Даценко вже вдруге розповів хмельничанам про "Поділля, якого ви не знали". Цього разу він зупинився на маловідомих фактах про Проскурів.   

Після декількох місяців холодної та сніжної зими хочеться зануритись з головою у теплу та квіткову весну.  В Україні є чимало місць для відпочинку, і це не курорти чи санаторії, а те, що створила сама природа.  Де можна полюбуватися квітами навесні, дізнавалися журналісти vsim.ua.  

На Хмельниччині є багато мальовничих куточків та історичних пам’яток Дістатись до них можна за кілька годин на автобусі або ж власним транспортом Відоме подружжя мандрівників Юрій та Катерина Даценки розкажуть, які з них краще відвідати. Озбройтесь фотоапаратом і гарним настроєм.  

Через великий попит охочих подорожувати на свята «Укрзалізниця» запустила додатковий нічний потяг. Він сполучатиме Дніпро – Львів – Кривий Ріг-Головний та проїжджатиме через Шепетівку. 

Вже досвідчена пара хмельницьких мандрівників почала створювати туристичні марки. На дерев’яних сувенірах будуть зображені історичні куточки і пам’ятки Хмельницької області. Запрошують долучатись й інших любителів подорожей і колекціонерів. 

Досвідчений мандрівник Дмитро Кропотов в Хмельницький із Тернополя приїхав автостопом. У нас було лише кілька годин, аби «галопом» показати туристу все, що маємо. Що здивувало, налякало і сподобалось гостю в нашому місті, він розповів журналістам "ВСІМ". 

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook