Подорожі

Подорожі

Проходьте наш тест та перевіряйте свої знання з історії Криму.

З приходом зимових холодів жага сонця і тепла нікуди не дівається, а тільки посилюється. Чим за вікном морозніше, тим більше хочеться кудись полетіти, кудись де море, сонце та теплий пісок. Тож не біда, якщо відпустку дали у січні чи лютому, адже в сучасному світі майже не залишилось перешкод, щоб подорожувати цілий рік.

 Світлини хмельничанина Сергій Зиська вкотре стали кращими у конкурсі. 

А ви вже були у Баглаях, Титькові чи Педосах? Топоніміка Хмельницької області надзвичайно багата на екстравагантні назви населених пунктів. Журналісти vsim.ua склали ТОП-15 найкумедніших назв сіл на Хмельниччині.

У Міністерстві охорони здоров’я затвердили правила роботи гірськолижних курортів на період карантину.

Хмельничанин Олександр щотижня збирає однодумців і вирушає в подорож вихідного дня. Все, що для цього потрібно - велосипед та необхідне обладнання. Якими можуть бути вихідні, якщо крутити педалі й не боятися оленів? Читайте про це в матеріалі. 

Олександрівка на Хмельниччині ризикує зникнути з карти області. Невдовзі її залишить остання жителька. Як виглядає село й чому воно занепало?

Хмельничанин Сергій переїхав жити у село і тепер приймає гостей з різних куточків України та Європи. Що їм пропонує та чим приваблює, дізнавайтеся в матеріалі.

У Хмельницькому є кав'ярня, де можна випити кави в оточенні старовинних хрестів. Хто її відкрив, як вона виглядає та що там можна замовити? Дивіться на фото й відео.

Нові умови перевезення пасажирів почнуть діяти із 21 жовтня. Нагадуємо, які правила посадки і перелік необхідних документів. 

keyboard_arrow_up