Подорожі

photo_camera

Юрій Даценко та його дружина Катерина об’їхали усю Хмельниччину і побували у неймовірних місцях. Про те, що знаходиться...

photo_camera

Юрій Даценко та його дружина Катерина об’їхали усю Хмельниччину і побували у неймовірних місцях. Про те, що знаходиться...

25-річна хмельничанка Юлія Лучкова подорожує лише два роки. За цей час відвідала 12 країн. На рік мандрівниця поїхала...

Юрій Даценко та його дружина Катерина об’їхали усю Хмельниччину і побували у неймовірних місцях. Про те, що знаходиться...

Юрій Даценко та його дружина Катерина об’їхали усю Хмельниччину і побували у неймовірних місцях. Про те, що знаходиться зовсім поруч і що варте вашої уваги вони розповідатимуть на vsim.ua. Цього разу мандрівники розповідають про цікавинки, які можна побачити в Деражні.   

Юрій Даценко та його дружина Катерина об’їхали усю Хмельниччину і побували у неймовірних місцях. Про те, що знаходиться зовсім поруч і що варте вашої уваги вони розповідатимуть на vsim.ua. Цього разу мандрівники розповідають про дивовижні місця, які можна побачити в Летичеві. 

Юрій Даценко та його дружина Катерина об’їхали усю Хмельниччину і побували у неймовірних місцях. Про те, що знаходиться зовсім поруч і що варте вашої уваги вони розповідатимуть на vsim.ua. Цього разу мандрівники розповідають про два неймовірно цікавих села на кордоні Дунаєвецького та Ярмолинецького районів. 

Вже вдруге хмельничан запрошують на лекцію про подорожі.  Цього разу розкажуть про те, як подорожувати за кордон без витрат.  Спікер Юлія Лучкова поділиться враженнями від мандрівок до Скандинавії та Прибалтики. 

Юрій Даценко та його дружина Катерина об’їхали усю Хмельниччину і побували у неймовірних місцях. Про те, що знаходиться зовсім поруч і що варте вашої уваги вони розповідатимуть на vsim.ua. Цього разу мандрівники розповідають про старовинний Ізяслав.

Керівник Укрзалізниці анонсує закупку швидкісних потягів у 2018 році. За державні кошти планують реалізувати закупку транспорту.

Анна Думанська та Богдан Місюренко за 6 років побували аж у 66 країнах! Як бути без грошей, даху над головою у чужій країні, але залишатись щасливим? Пара порівнює життя з велосипедом. Аби втримати рівновагу, потрібно крутити педалі. А ви знаєте, як правильно мріяти і йти до своєї мети?  

Старокостянтинів не такий простий, як здається на перший погляд. Місто має свої “родзинки” і легенди, про які мають знати туристи.   Пропонуємо вам ТОП-5 місць, які варто відвідати у Старокостянтинові.  

У Старокостянтинові «гримить» фестиваль середньовічної культури.  Лицарські бої і гучна музика... Що говорить про дійство настоятель храму, розташованого на території фестивалю.   

У Старокостянтинові стартував фестиваль середньовічної культури. Організатори очікують кілька тисяч гостей, які зберуться на території замку князів Острозьких. Журналісти vsim.ua познайомились з тими, хто вже прибув на фестиваль.   

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up