Подорожі

Після декількох місяців холодної та сніжної зими хочеться зануритись з головою у теплу та квіткову весну.  В Україні...

На Хмельниччині є багато мальовничих куточків та історичних пам’яток Дістатись до них можна за кілька годин на...

Через великий попит охочих подорожувати на свята «Укрзалізниця» запустила додатковий нічний потяг. Він сполучатиме Дніпро...

Вже досвідчена пара хмельницьких мандрівників почала створювати туристичні марки. На дерев’яних сувенірах будуть зображені...

Досвідчений мандрівник Дмитро Кропотов в Хмельницький із Тернополя приїхав автостопом. У нас було лише кілька годин, аби «галопом» показати туристу все, що маємо. Що здивувало, налякало і сподобалось гостю в нашому місті, він розповів журналістам "ВСІМ". 

На Великдень травневі свята жителям Хмельниччини буде зручніше доїхати до рідних.

Спрос на отели Буковеля начинается еще задолго до начала горнолыжного сезона. Уже в середине ноября мест на период новогодних праздников, как правило, нет. А к началу декабря большинство номеров забронированы на все зимние месяцы.

У неділю, 25 жовтня, усіх любителів їзди на двоколісних запрошують на велоекскурсію.

Для того, щоб незабутньо відпочити не обов'язково брати тривалу відпустку. Достатньо буде відправитися на вікенд в один з найдивовижніших куточків України. Куди саме, читайте далі.

Ім’я велосипедиста Сергія Толстіхіна відоме у Хмельницькому. Чоловік не уявляє свого життя без подорожей, лиш нещодавно він повернувся із захоплюючої мандрівки, під час якої об'їхав Україну, відвідав Литву, Польщу та Білорусь. Три тижні, крутячи педалі, понад дві з половиною тисячі кілометрів та безліч приємних зустрічей та знайомств.

Мандрувати без затрат на житло - можливо. Безкоштовно переночувати можна у будь-якій країні світу. У цьому переконався 23-річний Олег Храпан із Кам’янця-Подільського. Хлопець побував у Франції та за три роки прийняв у себе близько двох десятків туристів із Бельгії, Австралії та усіх куточків України.

Хочете яскравого відпочинку, багато моря, мальовничих гір і смачних вражень? Тоді мерщій до Грузії! Саме це радить компанія молодих хмельничан, які нещодавно повернулися з подорожі до цієї сонячної країни. Своїми враженнями і порадами досвідчених вони вирішили поділитися з нами.

Аби побачити та відчути літературно-пісенну «Імпрезу по-самчиківськи» в мальовничий куточок Хмельниччини українці з’їдуться звідусіль. До послуг відвідувачів, окрім мистецького заходу, також інтер’єри та підземелля Старого палацу, різноманітні екскурсії та містечко майстрів.

Колектив Державного історико-культурного заповідника "Межибіж" 17 травня приготував для всіх гостей особливі екскурсії. Найсміливіші візьмуть участь в унікальному спуску до підземних частин Меджибізького замку, найромантичніші - побачать захід сонця з найвищої споруди.