Подорожі

Подорожі

Проєкт «Культура on/off. Цифрові мости» створили, аби розвивати культуру в умовах карантину.  Організатори обрали села та селища Хмельницької області, які можуть стати привабливими для туристів із усієї країни. Для п’ятьох українських гуртів знімуть там кліпи.   Створять YouTube-канали, сторінки в соцмережах та навчать місцевих працівників культури їх вести так, аби туди хотілося приїхати. 

Наразі в  рейси вийде один відремонтований приміський поїзд, адаптований для перевезення велосипедів.

Чуттєві світлини, щирі емоції та атмосферні фото.  Що постили хмельничани в соцмережі цього тижня?

Хмельницьку область віднесли до «червоної» зони. Рух потягів на території області тимчасово скасували.

В його рюкзаку – фотоапарат, а в багажнику – велосипед.  Він проїхав 900 км велосипедом, аби по дорозі відкривати нові місця та робити унікальні світлини. Дізнавайтеся про Сергія Зиська, по фото якого подорожують Хмельниччиною. 

Окрім цього, для українських туристів з 1 березня відкривається Грузія.   

Встановлення кіоску замовила «Агенція розвитку Хмельницького». Більшу частину грошей на проєкт виділили в Європейському Союзі.

У період посиленого карантину, в Україні дозволили працювати гірськолижним курортам. Зокрема, в Буковелі - відпочинок кишить на повну. Туди від січневого локдауну втік навіть президент Зеленський. Як минає карантин на популярному зимовому курорті, розповіла й показала хмельничанка. 

Загалом у МОЗ не радять подорожувати до 66 країн через COVID-19.

Мазники - одне з сіл, що має відомих і талановитих уродженців. Науковець Юхим Сіцінський та заступник міського голови Василь Новачок - обидвоє народилися й виросли в селі на Деражнянщині. Покажемо вам хату Новачка, музей Сіцінського й село загалом.

keyboard_arrow_up