Подорожі

photo_camera

Юрій Даценко та його дружина Катерина об’їхали усю Хмельниччину і побували у неймовірних місцях. Про те, що знаходиться...

Вже вдруге хмельничан запрошують на лекцію про подорожі.  Цього разу розкажуть про те, як подорожувати за кордон без...

Юрій Даценко та його дружина Катерина об’їхали усю Хмельниччину і побували у неймовірних місцях. Про те, що знаходиться...

Керівник Укрзалізниці анонсує закупку швидкісних потягів у 2018 році. За державні кошти планують реалізувати закупку...

Анна Думанська та Богдан Місюренко за 6 років побували аж у 66 країнах! Як бути без грошей, даху над головою у чужій країні, але залишатись щасливим? Пара порівнює життя з велосипедом. Аби втримати рівновагу, потрібно крутити педалі. А ви знаєте, як правильно мріяти і йти до своєї мети?  

Старокостянтинів не такий простий, як здається на перший погляд. Місто має свої “родзинки” і легенди, про які мають знати туристи.   Пропонуємо вам ТОП-5 місць, які варто відвідати у Старокостянтинові.  

У Старокостянтинові «гримить» фестиваль середньовічної культури.  Лицарські бої і гучна музика... Що говорить про дійство настоятель храму, розташованого на території фестивалю.   

У Старокостянтинові стартував фестиваль середньовічної культури. Організатори очікують кілька тисяч гостей, які зберуться на території замку князів Острозьких. Журналісти vsim.ua познайомились з тими, хто вже прибув на фестиваль.   

Ми розповімо про одну з «родзинок» Старокостянтинова - замок князів Острозьких.  Є легенда, що в замку сини Острозького влаштували гарматну дуель, коли боролись за спадок батька А ще кажуть, на стіні замкової церкви з’явились шість таємничих кіл, які досі ніхто не може розгадати Історію архітектурної пам’ятки, дізнавались журналісти vsim.ua.  

П’ятеро дітей проведуть канікули у Штирії. Протягом двох тижнів вони відвідуватимуть екскурсії та розважальні заходи.

Юрій Даценко та його дружина Катерина об’їхали усю Хмельниччину і побували у неймовірних місцях. Про те, що знаходиться зовсім поруч і що варте вашої уваги вони розповідатимуть на vsim.ua. Історія мандрівників про древній Сатанів.  

Друзі, маємо для вас гарну новину. Ми розігруємо путівку на двох на гірськолижний курорт в Україні. Беріть участь у нашому розіграші і отримайте можливість виграти путівку в країну «Буковель».  

Юрій Даценко та його дружина Катерина мотоциклом об’їхали усю Хмельниччину і побували у неймовірних місцях. Про те, що знаходиться зовсім поруч і що варте вашої уваги вони розповідатимуть на vsim.ua. Історія мандрівників про неймовірні Антоніни, які претендують на звання перлини Поділля.  

"Укрзалізниця" призначила додатковий потяг у південному напрямку. Поїзд курсуватиме з Хмельницького до Одеси і зворотньо.  Їздитиме він від сьогодні, 25 липня і до 5 вересня. 

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook