Подорожі

photo_camera

Ми зібрали в одному матеріалі серію публікацій “Незнана Хмельниччина” від хмельницьких мандрівників Юрія Даценка та його...

Після декількох місяців холодної та сніжної зими хочеться зануритись з головою у теплу та квіткову весну.  В Україні...

Хмельничани можуть провести вихідний 9 квітня активно у веломандрівці.  Учасники веломандрівки подолають майже 45 кілометрів...

Відсвяткувати Десь Валентина далеко від буденної метушні – мрія багатьох закоханих пар. Незабутній відпочинок на кілька...

З початку року в області закордонні паспорти оформили більше ста тисяч осіб. Найбільше за документами зверталися після отримання Україною безвізу. В міграційні службі кажуть, що отримати «біометрику» стало простіше.

На заході та сході Єрусалима проходять мітинги, рівень терористичної загрози зріс. Посольство України в Ізраїлі рекомендує українцям утриматися від поїздок до цього міста.

"Укрзалізниця" анонсувала відкриття нових маршрутів Україною та до країн ЄС. А також заявила про нові ціни квитків на потяги до декількох країн ЄС. Вартість квитка буде залежати від курсу євро та дня подорожі.

Компанія перевізник «Ecolines» відкрила нові міжнародні маршрути. Вже у грудні через Хмельницький щоденно курсуватиме автобус до Польщі та Чехії. Розклад, ціни та як придбати квитки читайте далі.

Хмельничани можуть подорожувати потягом лише до п’яти європейських країн. Квиток в один бік обійдеться від 300 до 2800 гривень. В дорозі доведеться бути більше доби. Придбати білет можна лише у касі, тому що онлайн-бронювання немає.

Юрій Даценко та його дружина Катерина об’їхали усю Хмельниччину і побували у неймовірних місцях. Про те, що знаходиться зовсім поруч і що варте вашої уваги вони розповідатимуть на vsim.ua. Цього разу мандрівники розповідають про те, що варто побачити у стародавніх Рихті і Чорнокозинцях. Історія про дану подорож стане останньою в цьогорічному сезоні.

Юрій Даценко та його дружина Катерина об’їхали усю Хмельниччину і побували у неймовірних місцях. Про те, що знаходиться зовсім поруч і що варте вашої уваги вони розповідатимуть на vsim.ua. Цього разу мандрівники розповідають про те, що варто побачити у мальовничому селі Жванець.  

Юрій Даценко та його дружина Катерина об’їхали усю Хмельниччину і побували у неймовірних місцях. Про те, що знаходиться зовсім поруч і що варте вашої уваги вони розповідатимуть на vsim.ua. Цього разу мандрівники розповідають про те, чим їх вразив Городок.

25-річна хмельничанка Юлія Лучкова подорожує лише два роки. За цей час відвідала 12 країн. На рік мандрівниця поїхала до Естонії викладати танці дітей. Проект від ЄС був безкоштовним.   Які враження має від Прибалтики та як поїхати в Європу задарма?

Юрій Даценко та його дружина Катерина об’їхали усю Хмельниччину і побували у неймовірних місцях. Про те, що знаходиться зовсім поруч і що варте вашої уваги вони розповідатимуть на vsim.ua. Цього разу мандрівники побували у двох селах Дунаєвецького району. 

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up