Суші і роли - бестселери японської кухні - користуються популярністю в Україні. Це смачно, корисно, ситно і поживно. Редакція сайту vsim.ua підготувала для Вас огляд закладів, де у Хмельницькому можна поласувати японською кухнею, а також замовити доставку додому чи в офіс.

Залишатися привабливою, доглянутою і завжди молодою, попри вік у паспорті. Все це мрія багатьох жінок.

Всі батьки мріють про прекрасне майбутнє для власної дитини. У Хмельницькому є багато різноманітних дитячих курсів, гуртків та секцій, на яких кожен зможе обрати собі заняття до душі, відкрити новий талант чи вдосконалити навички та вміння. Тому редакція сайту vsim.ua підготувала для Вас огляд позашкільних гуртків та занять Хмельницького, де можна цікаво та корисно провести дозвілля.

Облаштували кімнату для своєї малечі - приємні клопоти та відповідальне завдання. Меблі мають бути комфортними, безпечними й прослужити не один рік. Адже діти ростуть швидко й ліжко чи стілець мають за ними “встигати”.

Прогрес невпинно рухається, приносячи з собою все нові й нові досягнення. Прикладом цього стало використання комп’ютерних томографів в стоматології. Цей сучасний метод діагностики дозволяє виявити багато прихованих деталей, і цим самим підвищити якість стоматологічного лікування.

У Хмельницькому перинатальному центрі є 21 лікар, який приймає пологи. Що про них кажуть жінки, які вже стали мамами? Зібрали відгуки про хмельницьких медиків, які допомагають з’явитися на світ.

Літо дивує хмельничан погодними умовами. На зміну дощам прийшла спека. Вихідні люди намагаються проводити на природі та біля водойм. Редакція vsim.ua підготувала для вас підбірку баз відпочинку з відкритими басейнами та водоймами у місті та в межах 100 кілометрів від Хмельницького.

Якщо вам не виходить поїхати на море чи на відпочинок за кордон, то не варто засмучуватися. Поплавати, засмагнути і половити рибку можна і зовсім поруч. Ми підготували для вас огляд місць для відпочинку на Дністрі і Збручі.

Незабаром настане довгоочікуване літо, а разом з ним і болюче для батьків питання: чим зайняти дитину, якщо немає можливості виїхати на дачу або до бабусі в село. Редакція vsim.ua підібрала для вас варіанти денних таборів різного спрямування у Хмельницькому. Обирайте денний літній табір, ваша дитина буде під наглядом, а ви спокійно працюватимете! 

Час відпочивати! У Хмельницькому є кілька місць, де можна посмажити шашлик самостійно, активно відпочити і при цьому мати дах над головою. Редакція vsim.ua підготувала список комплексів, ресторанів і зон відпочинку, де можна орендувати будиночок або альтанку.

keyboard_arrow_up