Всі новини

Синоптики прогнозують хмарну погоду. Опадів не передбачається.

Команда поліцейських у Дніпрі представить наше місто, як чемпіон Преміум-ліги.

Дощ не став на заваді студентам провести обіцяний флешмоб, присвячений акції «Година Землі». Озброївшись лише телефонами, молодь запалила на стадіоні «живу» лампочку.  

Організатори фесту запланували три види змагань серед любителів авто. Відпочинок та розваги передбачили і для звичайних відвідувачів. Хмельничани зможуть оцінити майстерність близько 180 автомобілістів. 

Депутати внесли поправки і все-таки прийняли звернення від “свободівців” щодо розтрощеного турнікету в Будинку рад. Після завершення слідства головний поліцейський Хмельниччини прозвітує перед депутатами облради. Але звернення депутатів не вплине на хід справи. 

Журналісти vsim.ua розібрали вакансії на сайті пошуку роботи за останні 7 днів. Відібрали ті, які написали про заробітну плату і вимоги до працівника. Найчастіше шукають менеджерів у сферу торгівлі, продавців та водіїв. 

Законодавча база, державні субвенції та акцизний збір для об’єднаних територіальних громад. Аби розповісти про наболілі питання сьогодні, 23 березня, до Верховної ради  приїхали представники громад та керівники Хмельницького та Волочиського району.

Реєстрація на зовнішнє оцінювання тривала з 6 лютого по 17 березня.  Зареєструватися можна було в електронній базі на 4 предмети.  До 31 березня випускники ще мають можливість змінити, зняти чи доповнити обраний предмет. 

23-річний патрульний Ярослав Болюх залишився без роботи. З органів його звільнили, хлопця можуть звинуватити у вбивстві.  Ярослав разом з напарниками застрелили чоловіка, який нападав на перехожих з шилом.  Друзі та колеги хлопця вирішили підтримати його. Вони почали збирати підписи для звернення до Арсена Авакова.   

У місті гастролювали жителі Вірменії. Троє чоловіків обкрадали помешкання хмельничан поки їх не було вдома.  "Під приціл" злочинців потрапили квартири, де були встановлені дорогі двері, але з простими замками. Поліцейські з'ясували, як працювали квартирники   Злочинну групу затримала вчора, 22 березня, на проспекті Миру.