Політика

Політика

photo_camera

Передвиборча кампанія в Україні стартувала майже два тижні тому. На спеціальних інформаційних стендах у Хмельницькому...

Передвиборча кампанія в Україні має розпочатися за кілька днів, 31 грудня. Потенційні кандидати вже агітують...

У березні 2019 року українці обиратимуть нового президента. Соціологи поцікавилися у хмельничан, кого вони...

Петицію опублікували у вересні. Наразі її підтримали більше півтисячі мешканців.  Тож звернення мають розглянути у...

Нова електронна петиція з'явилася на сайті Хмельницької міської ради. Автор звернення скаржиться на водіїв маршруток, які не зупиняються "на вимогу" біля пожежного депо на вулиці Майборського.  Чоловік просить зробити там обов'язкову зупинку громадського транспорту.

Нову петицію розмістили на сайті Хмельницької міської ради.  Автор звернення скаржиться на стан автомобілів та сервіс таксі. Чоловік пропонує розв'язувати це питання метод створення міської служби таксі.

Нову петицію розмістили на сайті Хмельницької міської ради.  Автор звернення скаржиться на відсутність зручного тротуару від зупинки до школи. Чоловік наголошує, що це небезпечно.

Петицію опублікували у серпні. Наразі її підтримали більше півтисячі мешканців.  Тож звернення мають розглянути у міській раді. 

Петицію про облаштування спортивного майданчика у школі опублікували у серпні. Наразі її підтримали більше півтисячі мешканців.  Тож тепер її мають розглянути у міській раді. 

Більше маршруток та автобусів по вулиці Трудовій - усе це може стати дійсністю.  Наразі на розгляд до міської ради відправиться петиція від хмельничан стосовно розв'язання транспортного питання.   

Депутатів кличуть на позачергову сесії облради. Вони будуть голосувати за звернення до Кабміну та президента. Хочуть, аби скасували постанову про підвищення ціни на газ.

Часто буває, що речі у хорошому стані, до прикладу одяг, іграшки чи техніка, потрапляють на смітник. Однак, чи не краще віддати їх нужденним.   Як зазначає хмельничанин, у місті доречно встановити спеціальні контейнери для збору вживаних речей, які потім можна буде відсортувати та віддати безпритульним. Викинути на смітник чи віддати старі речі нужденним - що оберете ви? 

РДА очолить колишня заступниця міського голови Олена Матвєйцева. Відповідне розпорядження опублікували на сайті президента.

Нову петицію розмістили на сайті Хмельницької міської ради.  Авторка звернення скаржиться на стан спортивного майданчика, що біля школи №21.  Жінка наголошує це місце не є комфортним та безпечним для заняття спортом та просить розв'язати питання.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up