Трьох кандидатів на посаду очільника громади вже зареєстрували. Іван Гончар сьогодні має подати документи у виборчком. Артур Сторожук змінив плани, заявивши, що посаду вже «купили».

23 вересня Олександр Лукашенко офіційно вступив на посаду президента Республіки Білорусь. Щоправда, інавгурація президента пройшла у досить "таємничій" обстановці та стала приводом для нових акцій протесту в країні.  

За цим помітили партії «Слуга народу», «Команда Симчишина» та «За конкретні справи». Окремі політики розповідають про своє «сприяння» у залученні бюджетних грошей.

Реєстрація кандидатів ще не розпочата, але агітація фактично вже триває. Це проявляється у розміщенні зовнішньої реклами та все частіших випадках «благодійності» від імовірних кандидатів.

Зеленський відвідав Хмельниччину, зокрема «залетів» на АЕС у Нетішині. Там говорив з працівниками станції та чиновниками. Журналістам довелося чекати його понад дві години.

Президент Володимир Зеленський знову приїхав до Хмельницького. Цього разу він завітав у політехнічний коледж та поспілкувався зі студентами.

Сьогодні, 9 вересня, президент з робочим візитом відвідає Хмельницьку область. Де саме чекають Зеленського?  

15 депутатів взагалі не розповіли, що зробили минулого року. Дехто з обранців хвалився тим, що депутатства прямо не стосується.

Президент відвідає Хмельницьку область 9 вересня. Що наразі відомо про цей візит, дізнавайтеся далі.  

З 5 вересня офіційно стартував виборчий процес. Нагадуємо, що варто знати виборцям і кандидатам у цифрах і датах.

keyboard_arrow_up