Політика

Політика

У Хмельницькому депутати зберуться на чергову сесію міської ради.

Голосування за його кандидатуру відбулося сьогодні, 8 жовтня.

Спікера парламенту сьогодні відправили у відставку. На його місце претендують троє нардепів. Серед них — хмельничанин Руслан Стефанчук.

Роман Примуш залишив посаду заступника міського голови Хмельницького. Про це стало відомо сьогодні, 16 вересня. Ми дізналися, чому так сталося.

31 жовтня відбудуться проміжні парламентські вибори. Один з кандидатів в нардепи - хмельничанин Сергій Матвійчук. Він є керівником КП "Хмельницькінфоцентр"

В стінах столичного Українського дому відбувся IX Національний молитовний сніданок, присвячений 30-річчю Незалежності України. Цього року до унікального заходу долучилися почесні іноземні гості та впливові політики, зокрема, конгресмен США від штату Каліфорнія Хуан Варгас, конгресмен США від штату Пенсильванія, співголова українського кокусу в Конгресі США Браян Фітцпатрік та Боб МакЮен - конгресмен США п’яти скликань від штату Огайо, радник Президента Рональда Рейгана, який допомагав Україні на етапі становлення її незалежності.

Радник Симчишина та депутат Городоцької міської ради Назарій Чепко висловився у соцмережах щодо відкриття гей-бару в Хмельницькому. У Telegram-каналі організації, що йому належить, виявили прояви дискримінації євреїв.  А також там є дописи, у яких свято 8 березня називають: “днем жидівсько-комуністичних повій”. Назарій Чепко пояснив свою позицію “ВСІМ”.  Також дізналися думку експерта стосовно подібних висловлювань посадових осіб. 

На третьому році президентства кожен третій віддав би голос за Зеленського.

У Хмельницькій міській раді VIII скликання 42 депутати. Перевірте, як добре ви їх знаєте.

“Та нам нормально”, - фраза заступника Симчишина, яка спонукала хмельничан зібратися на акцію протесту. Учасники вимагали пояснень від Василя Новачка за ремонт доріг та майдану Незалежності. Таких акцій одночасно проходило дві. Зібрали для вас подробиці й пояснюємо чому одна з акцій, ймовірно, звичайна політтехнологія від влади.

keyboard_arrow_up