Політика

Політика

photo_camera

Діючий президент виступить в якості кандидата на майдані Незалежності. Через це вжили посилених заходів безпеки. Порядок...

Соціологічна група «Рейтинг» оприлюднила результати чергового дослідження. Найбільше готових голосувати на...

Хто ваш кандидат? Беріть участь в анонімному голосуванні на нашому сайті. Робіть свій вибір.

31 березня в Україні відбудеться перший тур президентських виборів. Ми підготували для вас карту виборчих дільниць...

18 березня Хмельниччину з робочим візитом відвідав Петро Порошенко. Президент України відвідав атомну електростанцію та провів робочу нараду.  Про що говорив та що обіцяв очільник держави, дивіться далі.

Нову електрону петицію опублікували на сайті міськради. У ній пропонують облаштувати сучасну вбиральню на Озерній біля кінцевої зупинки громадського транспорту.

Ми підготували цікавий тест про кандидатів у президенти. Перевірте свої знання або дізнайтеся щось нове.

Нову електрону петицію опублікували на сайті міськради. У ній пропонують облаштувати сучасний спортивного майданчика на проспекті Миру між будинками 76/2 і 76/3.  

Якщо сумніваєтеся з вибором кандидата, вам може допомогти новий онлайн-інструмент. Його розробила ГО «Центр UA». Сервіс покаже вам кандидатів, погляди яких співпадають з вашими найбільше.

У НАЗК назвали топ-порушення в антикорупційному законодавстві за лютий. До списку порушників потрапив депутат Хмельницької обласної ради.

Такі дані отримали фахівці соціологічної групи «Рейтинг». Серед молоді цей показник становить 34%.

Онлайн-сервіс допоможе кожному виборцю створити виборчу програму ідеального кандидати. Її можна буде порівняти з програмами реальних кандидатів.

У березні Україна обиратиме президента. У розпал агітаційної кампанії у поліції вкотре нагадали, що загрожує порушникам виборчого законодавства. 

Зйомку соціального ролику запланували на неділю, 3 березня. Організатори кличуть хмельничан стати героями відео.

keyboard_arrow_up