Політика

photo_camera

Проекти рішень щодо підняття червоно-чорних прапорів ВО “Свобода” просуває у багатьох містах України. Хмельницькі “свободівці”...

photo_camera

Активісти руху «Чесно» проаналізували роботу Хмельницької міської ради. За їхніми дослідженнями, є два кандидати на...

Питання до тих, хто при владі, є завжди. Редакція сайту vsim.ua зібрала проблемні теми від читачів, відповіді на які вони...

На сесії міськради депутати не лише голосують «за» чи «проти». Обранці встигають поїсти, поговорити по телефону і посерфити...

Офіційно крісло депутата зайняв В’ячеслав Мороз з БПП Солідарність. Керівник обласного онкодиспансеру замінив Олександра Білика.

У сесійній залі міські обранці зберуться 31 січня. Вони розглянуть більше 70 питань.

Питання до тих, хто при владі, є завжди. Якщо вас цікавить якась конкретна тема, відповідь на яку ви хочете почути від мера Хмельницького, пропонуйте її.  Збір запитань триває до 21 січня 2018 року.

Водогін, спортмайданчики, ремонти доріг і під'їздів та багато іншгого хочуть зробити депутати у новому році. Хто і що обіцяє або просто хоче зробити, запитували в обранців журналісти vsim.ua.

На черговій сесії міськради оголосили про створення нової групи "Рівні можливості". До неї увійшли чотири депутатки різних політсил.

24 грудня у Хмельницькій області в шести громадах відбудуться перші вибори ОТГ. Обиратимуть голів громад і депутатів місцевих рад.

З регіонів везуть на Київ цілі автобуси на зустріч із Саакашвілі. В Києві проведуть мирну ходу і народне віче. 

Кожен депутат міської ради має виконувати свої обов’язки перед виборцями. До обранця свого округу містяни можуть звертатися за матеріальною допомогою, зі скаргами чи зверненнями. Як знайти свого депутата хмельничанам, дивіться на карті від vsim.ua.

Ніла Островська є депутатом обласної ради. Вона перемогла на виборах і стала головою Красилівської ОТГ. Підставою для звільнення стала подана заява чиновниці.

Рівно два роки тому територіальний виборчком оголосив переможця мерських перегонів. vsim.ua запитали у громадських активістів про роботу Олександра Симчишина за цей період. Мера як критикують, так і хвалять. В середньому ставлять четвірку.  

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up