Відповідне розпорядження мер підписав 1 грудня. Гончарук пропрацював у міській раді 5 років.

Серед новообраних депутатів — медики, торгівці, чиновники та освітяни. За даними ТВК, 14 із 42 мають статус фізичної особи — підприємця.

Міський голова склав присягу, а новообрані депутати взялися до роботи. Сьогодні, 26 листопада, вони розглянули лише чотири питання, але наступного тижня зберуться знову.

Депутатами міськради відмовилися бути заступник міського голови, народний депутат та ще четверо переможців виборів. Їх замінили іншими кандидатами. Сьогодні, 26 листопада, депутати вперше зібралися на сесію. Розповідаємо про остаточний склад міської ради.

Новообрані депутати вперше зібралися на сесію. Голова ТВК оголосив результати виборів, а міський голова склав присягу. Під час сесії розглянули чотири питання, а за тиждень всі зберуться знову.

Сесія складатиметься з двох пленарних засідань. Перше з них відбудеться цього тижня.

Про звільнення Габінета заговорили у Кабміні ще минулого тижня. Офіційний Указ опублікували лише сьогодні, 24 листопада. Замість Габінета ОДА тимчасово  очолить його заступник.

Володимира Лужняка звільнили з посади голови Віньковецької районної державної адміністрації.  

Журналісти vsim.ua поспілкувалися із міським головою Хмельницького. Олександр Симчишин відповів на запитання про особисте життя, про вибори, плани на наступні п’ять років та багато іншого. Сьогодні ми публікуємо третю частину ексклюзивного інтерв’ю. Дізнавайтеся про зміни в найближчі роки, відносини Симчишина з центральною владою та ОДА, а також про плани на села Хмельницької громади.

Звільнення чинного голови погодив Кабмін, далі слово за Зеленським. Причини звільнення Габінету не пояснили. Втім, він сам вважає, що цьому посприяли народні депутати. Голова ОДА розповів, що рік тому перед призначенням його намагалися «нагнути» у Верховній Раді.

keyboard_arrow_up