play_circle_filled

Під час голосування за законопроект про внесення змін до закону "Про будівельні норми" депутатка від “Слуги народу” Олена...

Посаду тепер обійматиме Віктор Чумак. Він народився у Хмельницькому.

Народні депутати проголосували за закон про зняття депутатської недоторканності.

Міністерство у справах ветеранів очолила Оксана Коляда. Вона народилася у Волочиську.

Рішення підтримали 330 депутатів. Головою парламенту раніше обрали Дмитра Разумкова.

Суди, кримінальна юстиція та навіть Конституція — змінювати це все тепер будуть і хмельничани. Володимир Зеленський створив спеціалізовану комісію та призначив її членів.

FaceApp - додаток, за допомогою якого можна змінити зовнішність людини.  Нова зачіска, аксесуари чи борода змінює зовнішній вигляд будь-кого. Впізнайте обличчя депутатів за допомогою тесту від vsim.ua.

Зеленський запропонував одеситам обрати голову ОДА у Facebook. Тим часом Хмельниччина досі без очільника адміністрації. Кого б ви хотіли бачити на посаді голови Хмельницької ОДА?

Хоч парламент ще не сформований, його майбутні депутати діляться своїми планами на законодавчу діяльність. Хмельничанин Денис Монастирський розповів, як планують реформувати правоохоронну систему.

Від чотирьох округів області до парламенту можуть потрапити люди, які ніколи не були депутатами. Всі вони представляють партію «Слуга народу». Ми зібрали інформацію про них.

До парламенту проходять 5 політичних сил. Інша версія у виборців з Хмельниччини. У Верховній Раді по-хмельницьки Вакарчука замінив би Ляшко.

Олексій Жмеренецький тепер випереджає Романа Мацолу на понад 1800 голосів. Це вже четвертий ймовірний мажоритарник із Хмельниччини від «Слуги народу».

Ми проаналізували попередні результати виборів на дільницях Хмельницького. Переглядайте нашу карту та дізнавайтеся, як голосували на кожній із них.

Кандидат від «Слуги народу» потіснив самовисуванця. Різниця між ними становить 650 голосів станом на 20:45.

keyboard_arrow_up