Сьогодні, 18 лютого, депутати мали зібратись на позачергову сесію обласної ради. Однак всі питання, які мали розглянути сьогодні, перенесли на місяць.

Депутатів кличуть на позачергову сесію. Там мають розглянути питання про два звернення. Обидва стосуються вакцинації.

Кожен депутат зобов’язаний щомісяця приймати громадян, аби ті могли поскаржитися на проблеми або подати пропозиції. Звернення мешканців можуть стосуватися будь-яких питань. Через депутата можна попросити дорогу відремонтувати, і матеріальну допомогу отримати.

Соціологи провели  опитування серед українців та з'ясували, кому вони найбільше довіряють.

Четверта сесія міської ради відбудеться 17 лютого. Під час неї розглянуть питання, які стосуються порядку на території Хмельницької міської територіальної громади та земель.    

Соціологи запитали українців, кому із політиків вони довіряють найбільше.  Який результат.

Заступницю голови ОДА Оксану Ситницьку звільнили з посади.

Депутата від «Слуги народу» помітили, коли він спав під час засідання. Розбудив обранця його колега, щоб той натиснув на кнопку для голосування.

Організатори акції протесту - представники “Народного руху України” і бізнесмен Віктор Вікарчук. Останній звинуватив міську раду в малій кількості мітингувальників. Мовляв, напередодні “тарифного” майдану змінили рух тролейбусів. Що відбувалося біля Будинку Рад, читайте і дивіться в нашому матеріалі.

Стали відомі заробітні плати голів ОДА за грудень.  Найбільше грошей минулого місяця отримав голова Луганської обладміністрації, а ось найменша зарплата була у голови Івано-Франківської ОДА. Скільки ж заробив новий очільник Хмельниччини, дізнавайтеся на нашому сайті.

keyboard_arrow_up