Політика

Політика

Петицію розмістили на сайті Хмельницької міської ради 12 вересня. Авторка звертає увагу на те, що більшість тутешніх...

Нову петицію розмістили на сайті Хмельницької міської ради. Автор звернення скаржиться на відсутність урн для сміття...

З 11 вересня Олег Гуменний та Юрій Бирка офіційно більше не працюють у Хмельницькій обласній державній адміністрації. Відповідні...

Петицію про заборону поліетиленових пакетів розмістили на сайті Хмельницької міської ради у липні. Звернення підтримали....

Нову петицію розмістили на сайті Хмельницької міської ради. Авторка звернення скаржиться на відсутність лавочок, урн для сміття та зручних доріжок біля озера. Жінка наголошує, що це місце є популярним серед хмельничан, тож доречно його зробити більш привабливим та затишним.

Центр міста традиційно є його прикрасою та "родзинкою". Однак, чи можна сказати так про Хмельницький? Як вважає хмельничанин центр міста не найкраще місце для в'язниці. Тож, він пропонує перенести СІЗО. Відповідну петицію чоловік розмістив на сайті міської ради. А ви підтримуєте таку ініціативу?

Відповідну петицію розмістили на сайті Хмельницької міської ради. Автор звернення просить облаштувати штучне поле на проспекті Миру 92/1. Він зауважив, що старий майданчик, є незручним через каміння під ногами.

Петицію "Захист кішок" підтримали понад пів тисячі містян. Тож тепер її розгляне виконком міськради. Чи підтримають ідею хмельничан побачимо уже скоро. 

Не секрет, що для більшості хмельничан слова "неділя" і "шопінг" є синонімами. Однак, містянам пропонують змінити "традицію". Відповідну петицію розмістили на сайті мерії. Її автор пропонує заборонити у неділю торгівлю на хмельницьких ринках, в магазинах, тощо. Друзі, а яка ваша думка стосовно такої заборони?

Відповідну петицію розмістили на сайті Хмельницької міської ради. Хмельничанин звертає увагу на відсутність дитячих майданчиків на вулиці Заводській та просить облаштувати там сучасний гральний комплекс.

Відповідну петицію розмістили на сайті Хмельницької міської ради. Автор звернення зазначає, що відмова від поліетиленових пакетів зробить місто чистішим.

У Хмельницькому пропонують облаштувати крематорій. Відповідну петицію розмістили на сайті Хмельницької міської ради. Автор звернення зазначає, що кладовища займають велику територію, тож ліпше палити тіла.

Відповідну петицію розмістили на сайті Хмельницької міської ради. Хмельничанин Роман пропонує всі вуличні ліхтарі в місті зробити на сонячних батареях. Чоловік зауважив, що це екологічно чиста енергія.

Відповідну петицію розмістили на сайті Хмельницької міської ради. Хмельничанин зауважив, що такі комерційні об'єкти: ресторани, кафе, платні атракціони, торгові намети тощо, заважають відпочинку містян та забруднюють зелені зони. Він пропонує заборонити діяльність подібних закладів у парках Хмельницького.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up