Політика

Політика

Дізнавайтеся, чи пов’язане рішення депутата з певними підводними течіями.

Перевірка чиновників буде добровільною та, як заявляється, ні на що не впливатиме. Тестування не має гарантованої ефективності та окремими дослідниками вважається псевдонауковим.

Історія з побиттям військового у храмі стала відомою по всій Україні. Після неї за діяльність УПЦ (МП) взялася місцева влада. Що можуть змінити рішення місцевих рад

#пресслужби Засідання сесії відбулося сьогодні, 4 квітня. Дізнавайтеся, про що говорили та які питання розглядали.

Відразу три сесії запланували провести завтра, 4 квітня. Дізналися, з чим саме це пов’язано.

У Верховній Раді України пропонують запровадити тимчасові механізми страхування експорту аграрної продукції під час дії воєнного стану.

«Зернову угоду» щодо роботи експортного коридору було продовжено, але термін її дії остаточно не визначено. Росія ставить ультиматум, що вона діятиме 60 днів замість 120. Народний депутат України від політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ», член Аграрного комітету ВРУ Сергій Лабазюк говорить, що така розбіжність у термінах ставить під загрозу роботу «зернового коридору».

Для військових з Бахмута везли військовий вантаж через кордон. На митниці його затримали. За добу допомоги не стало. Розповідаємо, що відомо про цю історію та до чого тут Гамалій.

Один тікав з вікна від активістів, а іншого хотіли «нагнути». Пригадали ексначальників Хмельницької ОДА з 2010 року. Хто їх призначав і чому звільняли?

На посаді Гамалій перебував від 3 грудня 2020-го.

keyboard_arrow_up