Політика

Політика

Петро Порошенко призначив звільненого Олександра  Корнійчука своїм радником.

photo_camera

Сьогодні, 19 травня, представили нового голову Хмельницької обласної державної адміністрації. Сам Петро Порошенко  завітав...

Президент України приїде до Хмельницького в суботу, 19 травня. Він має представити наступника Олександра Корнійчука,...

Відповідну петицію розмістили на сайті Хмельницької міської ради. Хмельничанка звертає увагу на аварійний стан дитячого...

Про рішення піти у відставку Олександр Корнійчук повідомив 16 травня. Як зазначив Корнійчук, після звільнення з посади, політику залишати він не збирається.

Відповідну петицію розмістили на сайті Хмельницької міської ради. Хмельничанин пропонує облаштувати бетонні шезлонги на набережній поруч з парком Чекмана. Як зауважив автор, такі шезлонги будуть досить практичними.

Відповідну петицію розмістили на сайті Хмельницької міської ради. Хмельничанин скаржиться на стан зеленої зони між будинками між вулицями Молодіжною та Львівським шосе та просить привести її до ладу. Він пропонує позрізати сухі дерева та кущі та облаштувати тут сучасний сквер з ботанічними кущами та лавками.

Відповідну пропозицію на розгляд Верховної Ради надійслав Український інститут національної пам'яті. Там впевнені, що це допоможе уникнути провакацій на масових акціях. 

Відповідну петицію розмістили на сайті Хмельницької міської ради. Хмельничанин скаржиться на стан дороги біля будинків 33/2 та 33/2а та просить зробити там тротуарну доріжку.

Відповідну петицію розмістили на сайті Хмельницької міської ради. Хмельничанин зазначає, що оглядове колесо є аварійним та віджив своє. Він зауважив, що атракціон варто демонтувати.

29 квітня у Білогірській та Шаровечківській ОТГ обирають очільників сіл та селищ Заглом працюють 26 виборчих дільниць. Безпеку та правопорядок там забезпечують 52 працівники поліції.  

Відповідну петицію розмістили на сайті Хмельницької міської ради 18 квітня. Хмельничанин нарікає на відсутність накриття на переході. Він зазначив, що через негоду перейти через міст дуже важко, адже часто його замітає снігом та задуває вітром.

Відповідну петицію розмістили на сайті Хмельницької міської ради. Хмельничанка нарікає на відсутність належних майданчиків для вигулу собак. Та просить облаштувати спеціальне місце у мікрорайоні, де тварини могли б побігати без повідця та не зашкодити людям.

КВУ склав рейтинг ТОП-10 абсурдних рішень обласних рад. За кількістю піар-рішень лідером стала Львівська облрада. У список також потрапила Хмельницька зі своїм зверненням ради до Верховної Ради з проханням підвищити розмір мінімальної пенсії.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up