Політика

Політика

Більше маршруток та автобусів по вулиці Трудовій - усе це може стати дійсністю.  Наразі на розгляд до міської ради відправиться...

Депутатів кличуть на позачергову сесії облради. Вони будуть голосувати за звернення до Кабміну та президента. Хочуть,...

Часто буває, що речі у хорошому стані, до прикладу одяг, іграшки чи техніка, потрапляють на смітник. Однак, чи не краще...

РДА очолить колишня заступниця міського голови Олена Матвєйцева. Відповідне розпорядження опублікували на сайті президента.

Нову петицію розмістили на сайті Хмельницької міської ради.  Авторка звернення скаржиться на стан спортивного майданчика, що біля школи №21.  Жінка наголошує це місце не є комфортним та безпечним для заняття спортом та просить розв'язати питання.

Понад місяць Віньковеччина залишалася без очільника. Після звільнення з посади Віталія Лелюка місце голови РДА було вільним. Наразі президент підписав розпорядження, відповідно до нього новим керманичем району стане Олександр Коцемір, колишній викладач школи мистецтв.

Освітлення, нові лавки, урни для сміття і навіть біотуалети навколо водойми в мікрорайоні "Озерна" - усе це може стати дійсністю. Про капітальний ремонт зони відпочинку говорили уже не раз, однак до конкретних справ так і не дійшло.   Наразі на розгляд до міської ради відправиться ще одна петиція від хмельничан стосовно "облагородження" озера.   

Відповідно до закону родичі військових, що загинули після звільнення внаслідок отриманих на службі травм, отримувати грошову допомогу.

Вадим Лозовий призначив собі нового заступника. Посаду займе 46-річна Світлана Павлишина. Де вона працювала раніше і що вказала у декларації про доходи?

Нову петицію розмістили на сайті Хмельницької міської ради. Автор  звернення скаржиться на стан футбольного поля, що біля школи №12. Чоловік наголошує, що це місце не придатне для нормального заняття спортом, тож доречно зробити його більш комортнішим. 

Мер підписав розпорядження про скликання 25-ої сесії Хмельницької міськради. Змінюватимуть бюджет і вирішуватимуть земельні питання.

Лелюк  Віталій Борисович був головою Віньковецької районної державної адміністрації з 2015 року. Сьогодні, 20 вересня, президент підписав розпорядження про його звільнення. Як зазначають, посаду Лелюк покинув за власним бажанням. 

Петицію розмістили на сайті Хмельницької міської ради 12 вересня. Авторка звертає увагу на те, що більшість тутешніх мешканців працюють та навчаються у місті, а через невідповідну "прописку" мають проблеми з документами. Тож вона просить ввести територію житлового масиву в межі міста Хмельницького.

Нову петицію розмістили на сайті Хмельницької міської ради. Автор звернення скаржиться на відсутність урн для сміття біля тротуарів. Задля чистоти, чоловік просить встановити їх.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up