Політика

Політика

Відповідну петицію розмістили на сайті Хмельницької міської ради. Хмельничанин Роман пропонує всі вуличні ліхтарі в...

Відповідну петицію розмістили на сайті Хмельницької міської ради. Хмельничанин зауважив, що такі комерційні об'єкти:...

З 1 вересня 2018 року при народженні дитини кожна родина буде отримувати спеціальний дитячий набір. У нього будуть входити...

Відповідну петицію розмістили на сайті Хмельницької міської ради. Хмельничанин пропонує побудувати у центрі міста оперний...

Суботній візит! Сьогодні, 19 травня, президент представив нового голову нашої області Вадима Лозового. Разом з Петром Порошенком приїхали глава адміністрації президента Ігор Райнін та перша леді України Марина Порошенко. Візит перших осіб держави був коротким. Після представлення вони відправилися у Вінницю на святкування Дня Європи.

Петро Порошенко призначив звільненого Олександра  Корнійчука своїм радником.

Сьогодні, 19 травня, представили нового голову Хмельницької обласної державної адміністрації. Сам Петро Порошенко  завітав до Хмельницького, аби потиснути руку і “благословити” на гарну роботу нового керманича області. Хто такий Вадим Лозовий і що показав у декларації про доходи за 2017 рік?

Президент України приїде до Хмельницького в суботу, 19 травня. Він має представити наступника Олександра Корнійчука, який написав заяву на звільнення. За попередньою інформацією, новим головою облдержадміністрації стане киянин Вадим Лозовий із партії “За конкретні справи”.

Відповідну петицію розмістили на сайті Хмельницької міської ради. Хмельничанка звертає увагу на аварійний стан дитячого майданчика біля будинку №30 та просить облаштувати замість нього новий та безпечний. 

Про рішення піти у відставку Олександр Корнійчук повідомив 16 травня. Як зазначив Корнійчук, після звільнення з посади, політику залишати він не збирається.

Відповідну петицію розмістили на сайті Хмельницької міської ради. Хмельничанин пропонує облаштувати бетонні шезлонги на набережній поруч з парком Чекмана. Як зауважив автор, такі шезлонги будуть досить практичними.

Відповідну петицію розмістили на сайті Хмельницької міської ради. Хмельничанин скаржиться на стан зеленої зони між будинками між вулицями Молодіжною та Львівським шосе та просить привести її до ладу. Він пропонує позрізати сухі дерева та кущі та облаштувати тут сучасний сквер з ботанічними кущами та лавками.

Відповідну пропозицію на розгляд Верховної Ради надійслав Український інститут національної пам'яті. Там впевнені, що це допоможе уникнути провакацій на масових акціях. 

Відповідну петицію розмістили на сайті Хмельницької міської ради. Хмельничанин скаржиться на стан дороги біля будинків 33/2 та 33/2а та просить зробити там тротуарну доріжку.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up