Політика

Активісти руху «Чесно» порахували, хто з місцевих депутатів виявився найзатятішим прогульником. За їхнім...

Народний депутат уже вп’яте попався на голосуванні за себе і свого колегу.

Депутат від Блоку Петра Порошенка «Солідарність» другий місяць поспіль попадається на порушенні Конституції. 

Вчора, 18 грудня, у чотирьох об’єднаних громадах пройшли перші місцеві вибори. 

Під час проведення слідчих дій Сергій Лабазюк побив співробітника СБУ, запевняють у відомстві. Нардеп такі заяви спростовує. Мовляв, у нього б сили не вистачило.   Усі звинувачення в свою сторону він відкидає, каже, що це політичний тиск. 

Василь Грушко був мером Хмільника Вінницької області. Тепер він пройшов конкурс на керівну посаду в Хмельницькій області. Активісти готові на все, аби він не почав працювати.

Заступники, начальники управлінь, керівники комунальних підприємств… В перший місяць своєї роботи Олександр Симчишин «попросив» шістьох управлінців. А за рік при владі замінив 24 людей на керівник посадах. Практично кожний другий призначений ним посадовець пов'язаний із ВО «Свобода».

Олександр Прокопов не є фахівцем легкої атлетики. Раніше очолював району раду і обласну федерацію тенісу.

Верховна Рада майже удвічі збільшила посадові оклади народних депутатів. Тепер парламентарі будуть отримувати від 36 до 40 тисяч гривень на місяць. 

Місцеві депутати декількох міст вже звернулися до Ради з проханням переглянути тарифну політику. У Хмельницькому теж підготували звернення. 

Олександр Співак замінить Петра Іващука, який склав свої повноваження через хворобу.

Попри численні обурення багатьох депутатів, перерви та протистояння, все ж вдалося перейти до голосування. Голова Хмельницької облради Михайло Загородний нарешті отримав заступників.     

Креативні хмельничани та ініціативні громадські організації отримали шанс на фінансування власних проектів. Для цього з бюджету міста виділили 21 мільйон гривень. 

Олександр Корнійчук призначив трьох заступників з приставкою «т.в.о.». Проти цих кандидатур різко виступали громадські активісти під час зустрічі з новопризначеним головою ОДА.