Політика

Політика

play_circle_filled

Політик вийшов із складу ВО “Свобода” і склав депутатські повноваження. Заявив, що буде балотуватися на посаду міського...

Верховна Рада нарешті розглянула питання про дату інавгурації нового президента. До слова, сам Володимир Зеленський...

21 квітня в Україні відбувся другий тур виборчої гонки. Наразі оголосили офіційні результати. Скільки людей підтримали...

Вадим Лозовий анонсував своє майбутнє звільнення. Працювати в облдержадміністрації надалі не планує. Чому звільняються...

Активісти організації проводили спостереження на дільницях всієї України. Виборчий процес на Хмельниччині називають спокійним та демократичним.

На дільницях за межами України проголосували майже 60 тисяч українців. Місця для голосування діяли у 72 країнах.

Вибори завершилися. ЦВК обробила майже всі електронні протоколи. Відомі попередні результата голосування у Хмельницькому.

Дільниця № 000001 була розташована в СІЗО. 21 квітня там проголосував 471 виборець. Петро Порошенко набрав всього 31 голос.

Свого суперника Петра Порошенка він випереджає на 47,5%. Такі дані станом на 20:00 публікують три соціологічні служби.

В Україні триває голосування другого туру президентських виборів. Сьогодні, 21 квітня, українці обирають майбутнього очільника держави. Ми вирішили дізнатися, що хмельничани пишуть про голосування у Facebook. Соціальної мережі ми зібрали для вас найцікавіші публікації.

Перші результати про явку виборців у Хмельницькому - 15,18%.

Дві години тому розпочалося голосування другого туру виборів президента. Сьогодні українці визначать, хто очолить державу на найближчі 5 років. Ми вирішили запитати у хмельничан, чи будуть вони йти на виборчу дільницю.

На пост глави держави залишилося два кандидати. І вже сьогодні, 21 квітня, українці оберуть між Володимиром Зеленським і Петром Порошенко. За всіма подіями у Хмельницькому та області й іншими подіями, пов'язаними із виборами, стежте разом із vsim.ua.

Володимир Зеленський та Петро Порошенко провели передвиборчі дебати. Ми поцікавилися, що мешканці Хмельницького писали про це, та зібрали для вас найцікавіші публікації.

keyboard_arrow_up