Сьогодні останній день, коли можна публікувати результати соцопитувань. Результати свого дослідження показав...

Вибори вже цієї неділі, 21 липня, а хмельничани мають визначатися, за кого голосувати. Ми вирішили дізнатися,...

До виборів залишається три дні. Більшість хмельничан вже визначилися, за кого голосуватимуть.

Сьогодні вночі у місті Волочиськ, Волочиському та Хмельницькому районах здійснено спробу поширення незаконної друкованої...

Такі розпорядження сьогодні з’явилися на сайті глави держави. Раніше Зеленський звільнив голову Волочиської РДА та Хмельницької ОДА.

Цієї неділі, 21 липня, відбудуться позачергові парламентські вибори. Українцям доведеться обирати людей, які керуватимуть країною найближчі 5 років. Допомогти зробити вибір можуть програми політичних партій та кандидатів. Ми вирішили дослідити програми кандидатів у Верховну Раду від 187 та 188 округів. До них належить місто Хмельницький. Програми розміщені на сайті Центральної виборчої комісії. З них ми обрали найцікавіші положення та склали тест. Проходьте його та діліться результатом у коментарях.

Мешканці області обиратимуть до Верховної Ради п’ятьох депутатів-мажоритарників. Обирати доведеться з-поміж 77 людей. Кого підтримаєте ви?

Такі дані оприлюднив Інститут соціальних технологій «Соціополіс», спираючись на результати проведеного опитування, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Вибори пройдуть 21 липня. Кого підтримаєте ви?

Кандидати записують відео й публікують у Facebook. На дебати погодилися вже четверо потенційних нардепів з двох округів.

До кандидатів від 191 округу додалася Алла Бондар. У виборчому бюлетені вона буде разом зі своїм колишній чоловіком, Віктором Бондаром. Останній зараз є чинним нардепом від того ж округу.

Питання повернення цінності робітничих професій допоможе і бізнесу, і країні в цілому вибратися із економічної ями. Про це заявив народний депутат Сергій Лабазюк під час брифінгу в парламенті.

Соціологічна група “Рейтинг” провела опитування серед українців. Більший відсоток опитаних повідомили про свою готовність до парламентських виборів. У трійці лідерів партії “Слуга народу”, “Опозиційна платформа - За життя” і “Європейська солідарність”. Про детальні результати опитування читайте далі.

Оприлюднені результати соцопитування центру “Соціальний моніторинг”. Рейтинг лідера електоральних симпатій партії “Слуга народу” впав. Близькими до прохідного порогу є дві партії.

keyboard_arrow_up