Політика

Президент підписав розпорядження про звільнення голови Деражнянської районної державної адміністрації.  Документ підписаний...

Активісти незадоволені роботою голови Хмельницької ОДА. Хочуть попросити президента і прем’єра звільнити Олександра...

З 1980 року до сьогодні Хмельницьким керували 5 чиновників. Пропонуємо перевірити знання про очільників міста за допомогою...

Комітет виборців склав новий рейтинг голів ОДА України. Оцінював роботу за шість місяців. Олександр Корнійчук втратив...

У Хмельницькій міськраді 42 депутати. Пропонуємо серед 12 фото відгадати 10 і подивитися на результат.

Хмельницький підписав угоду про дружбу і партнерство з Краматорськом.  Програму співпраці планують узгоджувати і вдосконалювати щороку. 

Роботу місцевих рад Хмельниччини проаналізували на відкритість. Аналізували ради Хмельницького, Старокостянтинова та Шепетівки. За результатами дослідження визначилися лідери та аутсайдери.

Аналітики порахували, хто з місцевих чиновників найбільш відповідальний. Яке ж місце у рейтингу зайняли мер та голова обласної адміністрації?  

Андрій Шинькович і Володимир Мельниченко одночасно проголосували за себе і за відсутніх сусідів.

Влітку голосуватимуть виборці в чотирьох населених пунктах Деражнянського і Хмельницького районів.

Активісти руху «Чесно» проаналізували роботу депутатів Хмельницької обласної ради  За їхніми дослідженнями, є вісім кандидатів на відкликання.   

До 25 січня керівником фракції був директор мережі автоцентрів «Ліга» Григорій Галкін.

Активісти руху «Чесно» порахували, хто з місцевих депутатів виявився найзатятішим прогульником. За їхнім моніторингом, таким є кожен четвертий.  

Народний депутат уже вп’яте попався на голосуванні за себе і свого колегу.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook