Робота в Хмельницькому. Вакансії

В базі обласного центру зайнятості є 9 500 вакансій.  А офіційна кількість зареєстрованих безробітних становить 2 800 осіб.  Розповідаємо про найпопулярніші вакансії та середню зарплату. 

СПІЛЬНЕ УКРАЇНСЬКО-НІМЕЦЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО «2К» у зв’язку з розширенням виробництва запрошує на роботу працівників:

Захід триватиме на платформі ZOOM впродовж трьох годин. Учасники зможуть познайомитися із провідними роботодавцями та пройти співбесіду.  А ще дізнатися як правильно сьогодні скласти резюме та які затребувані вакансії.  Розповідаємо як зареєструватися та коли відбудеться ярмарок. 

В базі обласного центру зайнятості є 8 300 вакансій.  А офіційна кількість зареєстрованих безробітних становить 2 800 осіб. 

Роботодавці шукають працівників на найрізноманітніші посади. Серед них є й цікаві, як от декан вишу, енергетик, логопед, штурман аеропорту, та оператор безпілотників.  Дізнавайтеся, що пропонують та скільки платять.

Конкурс на вакантні посади оголосили в Хмельницькому академічному муніципальному естрадно-духовому оркестрі. Дізнавайтеся, кого шукають і яка зарплата.

Роботодавці шукають працівників на найрізноманітніші посади. Серед них є й цікаві, як от архітектор, водій “швидкої”, декан вишу, енергетик, логопед, штурман аеропорту, та оператор безпілотників.  Дізнавайтеся, що пропонують та скільки платять.

Роботодавці шукають працівників на найрізноманітніші посади. Серед них є й цікаві, як от штурман аеропорту, геодезист та оператор безпілотників.  Дізнавайтеся, що пропонують та скільки платять.

Дізнавайтеся, які вимоги до кандидатів, умови роботи та скільки платять.

Роботодавці шукають працівників на найрізноманітніші посади. Серед них є й цікаві, як от медичний статист, штурман аеропорту, модельєр та оператор безпілотників.  Дізнавайтеся, що пропонують та скільки платять.

keyboard_arrow_up