Робота в Хмельницькому. Вакансії

Більше 4 тисяч роботодавців в області цьогоріч шукали працівників.  Дізнавайтесь які професії користуються найбільшим попитом. 

Заробітна плата від 6 700 до 20 тисяч гривень.  Дізнавайтеся, яких спеціалістів шукають у Хмельницькому та куди можна подати резюме.

На  сьогодні в обласному центрі є 157 вакансій.  Заробітна плата від 6 700 до 20 тисяч гривень.  Дізнавайтеся яких спеціалістів шукають та куди можна подати резюме.

На міських підприємствах є  більше 270 посад.  Заробітна плата від 6 700 до 20 тисяч гривень.  Дізнавайтеся яких спеціалістів шукають та куди можна подати резюме.

На міських підприємствах є 258 вакансій. Зарплата - від “мінімалки” до 20 тисяч гривень. Дивіться перелік.

На міських підприємствах є 206 вільних посад.  Заробітна плата від “мінімалки” до 18 тисяч гривень.  Дізнавайтеся яких спеціалістів шукають та куди можна подати резюме.

Зарплата - від 15 000 до 18 000 гривень.

На міських підприємствах знову є 309 вільних робочих місць.  Міський центр зайнятості оновив актуальний перелік вакансій. Дізнавайтеся яких спеціалістів шукають та куди можна подати резюме.

На ньому розмістили вакансії від служб зайнятості та сайтів з пошуку роботи.  База вакансій оновлюється в режимі реального часу. 

На міських підприємствах є 311 вільних робочих місць.  Заробітна плата від “мінімалки” до 18 тисяч гривень.  Дізнавайтеся яких спеціалістів шукають та куди можна подати резюме.

keyboard_arrow_up