На Хмельницькій АЕС проводять обшуки: що відомо

Слідчі дії стосуються закупівельних процедур.

Жанна Чуєва

Заява адміністрації  та профспілкового комітету ППО філії "ВП ХАЕС" щодо волонтерської діяльності колективу Хмельницької АЕС. Вчора, 16 лютого 2026 року,  в мережі Інтернет з'явилися публікації щодо діяльності приватних виробників військових спецзасобів, які опосередковано кидають тінь на волонтерську роботу колективу філії "ВП ХАЕС" АТ "НАЕК "Енергоатом". Мова про припущення щодо незаконного збагачення окремих приватних виробників обладнання радіоелектронної боротьби, які його постачали і для ГО "Енергія наших сердець", через яку волонтери ХАЕС здійснюють передачу технічних засобів та обладнання для фронту. Розуміючи, що ці припущення можуть бути використані для дискредитації самого волонтерського руху, як на Хмельницькій АЕС, так і загалом по країні, керівництво ХАЕС та ППО ХАЕС заявляють наступне: В умовах воєнного стану, працівниками ХАЕС було створено громадську організацію "Енергія наших сердець", яка співпрацює з робочою групою працівників підприємства щодо законного придбання та передачі техніки та обладнання на запити військових. За рішенням колективу частина щомісячних донатів із зарплат працівників перераховується на громадську організацію для проведення закупівель, згідно з отриманими запитами від військових, та офіційної передачі придбаного обладнання та техніки до військових формувань. Це відбувається прозоро під постійним контролем незалежних аудиторів та робочої групи по взаємодії з волонтерами та військовими.  Звіти щодо цієї діяльності регулярно публікуються у соціальних мережах та доступні на внутрішніх інформаційних ресурсах АЕС. До складу громадської організації входять працівники енергопідприємства, які добровільно, у позаробочий час виконують взяті на себе зобов'язання щодо допомоги Силам Оборони України. Вони здобувають досвід в умовах відсутності необхідних для військових ресурсів та часто зустрічаються зі спробами недобросовісних продавців отримати неправомірну вигоду або відвертими аферистами. Такі ситуації були, є та будуть, поки війна для окремих людей буде залишатися способом наживи та незаконного збагачення. Від перших днів повномасштабної війни з агресором колектив Хмельницької АЕС розпочав відраховувати частину свого заробітку на потреби Сил Оборони України. Згодом виникла необхідність підтримки мобілізованих працівників, членів родин, мешканців Нетішина. Це завдання вирішують волонтери з числа персоналу ХАЕС. Ми вдячні за їх зусилля, час та енергію, яка є символом віри у Збройні сили України, у взаємозв'язок між фронтом та тилом. На жаль, крім явного ворога, нам загрожує ще й прихований внутрішній ворог – корупція та жадібність. Отже, з метою забезпечення прозорості у питаннях закупівлі обладнання та перевірки можливих фактів, Хмельницькою АЕС проводиться позачерговий аудит щодо співпраці з потенційно недоброчесним виробником/постачальником. Винні понесуть відповідне покарання. Про результати перевірки буде повідомлено колективу Хмельницької АЕС та громадськості. Ми також чітко усвідомлюємо, що ситуацію може використати ворог для дискредитації волонтерського руху. Тому закликаємо усіх, хто робив благодійні внески, продовжувати це робити, усіх, хто займався волонтерською роботою, в т.ч. в ГО «Енергія наших сердець», продовжувати допомагати Збройним Силам України. Тільки спільними зусиллями ми зможемо подолати усі виклики та отримати омріяну Перемогу! Слава Україні!

Коментарів 1
visibility 191

В ДТП на Шепетівщині загинув червонокнижний лось

Тварина вночі вибігла на проїжджу частину.

Muraveyyy

Чому патрулька зробила винним  мертвого лося? Там поряд  небуло пішохідного переходу , і лось мав право перейти дорогу , а ось яка швидкість була у водія чомусь патрульні умалчують, патрульні взяли "пару цукерок" на карман і зробили виним мертвого бідного лося, їм же якось треба  якось матеріали списати, а  так нема тіла нема діла, так що  патрульні не робіть з нас лохів

Коментарів 2
visibility 358

Хмельницьке «KFС» задонатило «Дяді Гріші» після інциденту в закладі

Охоронець не хотів впускати волонтера, адже прийняв його за жебрака.  Менеджерка вибачилася перед волонтером та від імені закладу задонатила.

Muraveyyy

Не буду нагаварювати на цього дядю Грішу бо я його також не знаю , але зі скриньками під Атб , делікатом, і на овощному ринку людей треба перевірити  бо це одна контора, і я  якось чув як вони між собою говорили що все каса є нормальна,  можна зніматися.

Коментарів 2
visibility 1078
keyboard_arrow_up