IT-новини

Створення веб-сайту - це складний і багатоступінчастий процес, що вимагає творчого підходу, технічних знань і систематичного підходу.

Чи ловили ви себе на думці: як часто ви звертаєте увагу на дизайн та зручність тих чи інших сайтів? В більшості людей красивий, ефективний те легкий у користуванні сайт викликає довіру і бажання швидше зробити замовлення, скористатись послугою.

У 2023 році американська компанія Dell представила нові розробки. Це портативні варіанти в популярній лінійці ноутбуків для бізнесу. Лептопи серії Latitude представлені моделями різної конструкції. Вони відрізняються технічними характеристиками, але об'єднані загальними жорсткими критеріями безпеки та збереження даних. Цим вимогам відповідають і цікаві новинки.

Коли невідоме багатьом людям слово «дрон» тепер стало для кожного українця буденністю. Проте, такі речі, про які ми дізнаємось відносно нещодавно, теж потрібно обслуговувати та розуміти принципи їхньої роботи.

Після ворожого обстрілу Хмельниччини 21 потяг змінив маршрут Залізничники вперше надсилали пасажирам сповіщення з інструкціями про затримки в русі.  Такі сповіщення про шатли до Чорного Острова з пересадкою отримали більше 60-ти пасажирів з Хмельницького, а всього шатлами перевезли 2 тисячі пасажирів.

Бюджетні смартфони – хороший вибір для щоденних дзвінків, завантаження простих додатків, музики та відео з YouTube. Проте, флагманські смартфони на кшталт iPhone 14 або Samsung S23 Ultra є справжньою інвестицією, оскільки виробник закладає в них суттєвий ресурс й підтримує оновлення впродовж багатьох років.

На початку січня 2023 року на виставці CES Samsung представила лінійки OLED-телевізорів двома новими серіями S95C і S90C діагоналями 55, 65, 77 дюймів на базі процесора Neural Quantum. Останній - бюджетна версія першого, з середини березня відкритий для замовлення в Україні.

У Вінницькій ІТ-Академії добре знають, що таке відкриття бізнесу з нуля. Тому навчальна рада ІТ-Академії прийняла рішення підтримати нову програму Уряду України - єРобота для створення або розвитку власного бізнесу - це дієва допомога від держави для відновлення, створення власної справи з нуля, реалізації амбітних проєктів, генерування нових робочих місць.

Інтернет наповнений тисячами статей про те, як вивчати англійську мову самостійно і безкоштовно, з репетитором або на курсах. Але Вам ще не вдалося отримати бажаного рівня володіння?

Чи знали ви, що найбільш популярним на сьогоднішній день серед телефонів вважають Nokia 1100. Саме цієї моделі продано близько двохсот п’ятдесяти мільйонів штук. Зараз, звісно, все змінюється. Вибір та функціонал пристроїв постійно розширюється, урізноманітнюється, покращується. Люди будь-якого віку, професії та статусу все ж надають перевагу смартфонам, які можуть замінити одразу велику кількість девайсів.

keyboard_arrow_up