IT-новини

  Всі підписники Telegram-каналу  можуть долучитись до інформаційного спротиву ворогу.  Дізнавайтесь, як саме це зробити.

ІТ компанія ЕРАМ Україна продовжує розвивати бізнес в Україні. Восени 2021 року її представництво з'явилося у Хмельницькому в форматі коворкінгу, сьогодні компанія відкриває власний офіс. Кількість спеціалістів ЕРАМ в регіоні збільшилась у десятки раз, зокрема і за рахунок вимушених переселенців з інших міст країни.

Нерідко буває так, що людина підключає собі дротовий високошвидкісний інтернет, але при цьому фактична швидкість роботи набагато нижча за заявлену. Наприклад, підключається тариф 100 Мбіт/с, а за фактом, швидкість рідко перевищує 20 Мбіт/с. Більшість людей одразу ж починають звинувачувати у цьому провайдера. Однак далеко не факт, що у цьому є вина компанії, яка надає послуги. Часто проблема полягає в домашньому маршрутизаторі.

Українці! Де б ви не були, в будь-якій точці світу - ми хочемо, щоб ви почувались впевненіше і БЕЗПЕЧНІШЕ!

Щодня, щогодини росія безжалісно знищує безневинних людей, матерів і дітей наносячи смертельні удари по українським містам та селам. Українці, що постраждали від наслідків війни з росією, втрачають дім, рідних та близьких, роботу, а разом з тим і віру в стабільне майбутнє.

Часто батьки спостерігають надмірне використання гаджетів у дітей та вважають це пустою тратою часу. Проте не варто поспішати з висновками. Вже сьогодні Ви можете дати своїй дитині використовувати ці навички, якщо скеруєте її у прикладне русло та покажите світ ІТ.

Бажаєте зробити свою громаду успішною? Розпочніть вже в цьому році.

Саме у нас ти отримаєш знання та скіли, відмінну практику і неймовірний шанс потрапити на класну та високооплачувану роботу.

3-4 грудня відбувся масштабний День Кар’єри  “Prof IT Day”! Захід відвідало кілька сотень учасників, які мали змогу поспілкуватись із представниками передових компаній, подати своє резюме, а також відвідати змістовні тренінги, майстер-класи, воркшопи від професійних IT-спеціалістів. 

keyboard_arrow_up