IT-новини

Багато хто стикався з тим, що після завершення навчання неможливо знайти роботу. Працедавці бажають отримати фахівців, які мають досвід 10 років, при віці в 20 років) Через таку тенденцію - багато початківців вимушені йти на низькооплачувану роботу за фахом, заради досвіду або на роботу, яка немає нічого спільного з профільною освітою, зате приносить стабільний прибуток. У першому випадку початківець швидко втрачає інтерес до роботи через низький дохід, у другому - з’являється відчуття того, що час та зусилля на навчання були витрачені даремно. В сучасних реаліях це поширена проблема. 

Якщо ви досі не потрапляли на гачок шахраїв в Інтернеті, то це не означає, що цього ніколи не станеться. Аферисти стають дедалі вигадливішими і хитрішими. Вони знаходять безліч нових способів заволодіти вашими особистими даними і грішми.

Стабільно швидкий домашній Інтернет і до 120 телеканалів кабельного телебачення стали реальністю з появою у Хмельницькому провайдера ЕВЕРЕСТ™. Нову потужну волоконно-оптичну мережу вже прокладено у кількох районах. З початком теплої пори будівництво відновлено, щоб якомога швидше розширити зону покриття у місті.

Рано чи пізно перед кожним з нас постає питання вибору професії. Хтось може чітко сказати ким мріє бути, а хтось, маючи пристойний стаж за певною спеціалізацією, вирішує кардинально змінити життя. Разом з цим виникає питання вибору навчального закладу, який би зміг привести до омріяної мети.

Мобільний застосунок - те без чого не може обійтися жоден гаджет. На сьогодні кількість застосунків вражає своєю різноманітністю. Погодьтесь, адже неабияк зручно замовити таксі чи обід у ресторані витративши декілька хвилин власного часу за допомогою мобільного застосунку. З контексту зрозуміло хто займається написанням цих чудо помічників, які спрощують наше повсякденне життя, а саме мобільний розробник.

Щороку кількість спеціалістів в сфері ІТ зростає і, разом з тим, з’являються нові робочі місця від провідних компаній. Однак, не всіх початківців компанії готові взяти на роботу. Оскільки у кожного індивідуальний рівень підготовки, а, отже, і знань. Дехто обирає дорогу самостійного вивчення матеріалу - читає книжки, дивиться відео, хтось проходить короткострокові курси, де обіцяють за місяць зробити з тебе “суперайтішника”, а хтось обирає онлайн навчання без часових рамок, щоб можна було опановувати професію вдома, у вільні періоди. Але книжкові та відео-ресурси про нові технології застарівають; підготувати спеціаліста, готового до вимог ринку праці, за декілька місяців неможливо; а навчання у власному темпі, без чітких дедлайнів, онлайн призводить до швидкої втрати зацікавленості та мотивації. І, як наслідок, ти витрачаєш кошти, зусилля, час, а результату - працевлаштування - так і не бачиш.

Понад два роки мешканці Хмельницького тестують швидкий Інтернет та до 120 телеканалів кабельного телебачення від провайдера ЕВЕРЕСТ™. Завдяки сучасним технологіям планування та монтажу оптоволоконної мережі компанія забезпечує стабільну швидкість Інтернету до 100 Мбіт/с та високу якість телевізійного зображення. З самого початку ЕВЕРЕСТ™ обіцяв містянам абсолютно новий рівень послуг та сервісу. Чи дійсно абоненти отримують Інтернет, що літає, та яскраве телебачення, і чим відрізняється пропозиція провайдера від конкурентів, ми розпитали хмельничан.

Напевно ви вже прочитали сотні статей про те, як вивчати англійську мову самостійно і безкоштовно, з репетитором або на курсах. Але ще не вдалося отримати бажаного рівня знань?

Незважаючи на всі скептичні прогнози, телебачення з роками не втрачає позиції і не вимирає. Навпаки, кількість глядачів у всьому світі зростає, а у магазинах побутової техніки продажі телевізорів б'ють рекорди. Із розвитком технологій телебачення трансформується, змінює формат, пропонує новий цікавий та змістовний контент.

Карантинні обмеження в Хмельницькому змусили вас працювати з дому, чи, можливо, ви вже давно забули про звичайне офісне середовище і насолоджуєтесь принадами віддаленої роботи? До якої б категорії людей ви не належали, наші поради щодо організації роботи з дому обов’язково вам знадобляться.

keyboard_arrow_up