Погода

У п'ятницю в Україні без опадів, температура до +16°. Детальніше про погоду у Хмельницькому, читайте далі.

Через вплив антициклону в Україні у четвер очікується суха та сонячна погода.  Детальніше про погоду у Хмельницькому,...

У середу в Україні ще буде холодно і дощитиме. Детальніше про погоду у Хмельницькому, читайте далі.

16 квітня в Україні пройдуть дощі та мокрий сніг.  Детальніше про погоду у Хмельницькому, читайте далі.

Українців попереджають про загрозу сильних заморозків. Найближчої ночі можливо до (-5) градусів на частині території України.

За попередніми прогнозами, в першій половині наступного тижня на заході та півночі України місцями можливі заморозки.  Детальніше про погоду у Хмельницькому, читайте далі.

На вихідні у Хмельницькому очікується хмарна погода. Стовпчик термометра коливатиметься від 10 до 12 градусів вище нуля. Втім, опадів не передбачається.

Найближчими днями в Україні зберігатиметься прохолодна та дощова погода. Потепління очікується наступного тижня.  Якої погоди чекати хмельничанам, читайте далі.

Завтра майже всю Україну вмиватимуть дощі. У багатьох регіонах також очікується похолодання. Якої погоди чекати хмельничанам, читайте далі.

Завтра в Україні втримається дощова погода. Однак, вдень все ж буде тепло. Детальніше про погоду у Хмельницькому, читайте далі.  

В Україні завтра буде тепло, на заході місцями пройдуть дощі. Детальніше про погоду у Хмельницькому, читайте далі.

Наступного тижня синоптики обіцяють українцям рясні дощі та навіть грози. Попри це, температура повітря сягне +19 градусів. Детальніше про погоду у Хмельницькому, читайте далі.

Цими вихідними у Хмельницькому потепліє. Температура повітря подекуди сягатиме +15+17 градусів вище нуля.  Проте у неділю прогнозують дощі. 

Завтра збережеться суха та тепла погода. Однак, вітер посилиться. Детальніше про погоду у Хмельницькому, читайте далі.

keyboard_arrow_up