Прес-служби

Неймовірна новорічно-різдвяна атмосфера панувала у театрі імені Старицького 30 січня. Тут зібрались кращі творчі колективи...

Уже в цю суботу, 5 грудня, о 22:30 в ефірі телеканалу ZIK стартує антихам-шоу «Почни з себе». Вперше програма, ініціатором...

Кому вигідний сепаратизм у Хмельницькому

Оксана Білозір закликала виборців підтримати кандидата у народні депутати від партії "Блок Петра Порошенка" у 188 округу...

ТОЧКА ЗОРУ: «Не припустимо вводити в оману виборців» - «Блок Петра Порошенка»

Останнім часом, на Хмельниччині почастішали випадки використання під час виборчої агітації суб’єктами виборчого процесу, що не мають відношення до політичної партії «Блок Петра Порошенка», облич лідерів, політичної символіки, а також слоганів політичної партії.

ТОЧКА ЗОРУ: Громадянська позиція: Щоб через 5 років жити як європейці, сьогодні потрібні реформи

Про те, що чекає на Україну після виборів та чому важливо, аби вибір був демократичним, хмельничанам розповіли представники першої двадцятки списку політичної партії Анатолія Гриценка «Громадянська позиція», яка йде на вибори під №27.

ТОЧКА ЗОРУ: Юрій Луценко: викорінню регіоналівське кубло з Волочиська!

19 жовтня 2014 року на центральній площі міста Волочиськ громада зустрілася з одним з найвідоміших політиків, який за часів режиму Януковича був політв’язнем, яскравим ненависником регіоналів, а сьогодні радником Президента нової генерації – Петра Порошенка, головою політичної партії «Блок Петра Порошенка» - Юрієм Луценком.

Оцінюємо без Фреймут - Вам слово!

Сайт відгуків 20.ua запрошує хмельничан до обговорення хмельницьких кафе, барів та ресторанів.

ТОЧКА ЗОРУ: Україні потрібна ефективна оборона, а громадянам – влада і фінанси - Єгор Соболєв

Людей потрібно привчати до думки, що не депутати вирішують долю міста, країни, а прості громадяни, а для цього починати потрібно з власного будинку і створенням ОСББ, впевнений голова Громадського люстраційного комітету, кандидат в народні депутати «Об’єднання «Самопоміч» Єгор Соболєв.

ТОЧКА ЗОРУ: «Батьківщина» задля власного піару використала усю Хмельницьку міську раду

Хмельницьку міську раду восьмого жовтня зібрали на позачергову сесію. Ініціаторами її скликання стали «бютівці» на чолі із Валерієм Лесковим. Єдине питання, яке виносилося на розгляд міських обранців – звернення до Верховної Ради з вимогою скасувати закони, прийняті 16 вересня «Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей» та «Про недопущення переслідування та покарання осіб-учасників подій на території Донецької та Луганської областей». Це саме ті закони, які від самого їх ухвалення, завзято критикує Тимошенко та її «Батьківщина».

Хмельничани, а ви задоволені своїм стоматологом?

Сайт відгуків 20.ua запрошує хмельничан розповісти, в якій стоматології у місті, на їхню думку, найкраще лікують зуби.

ТОЧКА ЗОРУ: Лікбез для виборця. З чого робиться "тушка"

Події в Україні, що потрясли весь світ та вплинули на життя кожного, потребують від нас більш виваженого та відповідального відношення до процесу вибору народних обранців.

Хмельничани, що скажете про свій ЖЕК?

Сайт відгуків 20.ua запрошує похвалити або посварити свій ЖЕК. Оцініть роботу структури об"єктивно!

Новини компанії: Життя, мов у Лісовій казці

Оселя – це не лише бетонні плити і цегла. Сучасне житло не обов’язково має бути розташоване серед гамірних магістралей і багатолюдних вулиць. Комфортна квартира – щось більше, ніж просто квадратні метри і сучасні комунікації.