Освіта

Освіта

Комісія обласної ради отримала документи лише від однією кандидатури. Досить ймовірно, що закладом продовжить керувати...

Нещодавно у місті відбувся півфінал освітнього проекту “Відкривай Україну”. У ньому взяли участь 13 команд-учасників...

Новий правопис офіційно вступив у дію з початку червня. Кабінет міністрів вже оприлюднив роз’яснення щодо використання...

Хмельницькі одинадцятикласники офіційно попрощалися із шкільною партою. Вчора, 31 травня, вони відгуляли останні дзвоники. Тепер...

У суботу, 8 червня, у місті відбудеться півфінал всеукраїнського освітнього проекту. У ньому візьмуть участь 13 команд-учасників з Хмельницької та Вінницької областей. Детальніше про проект читайте далі.

Сьогодні, 31 травня, у школах Хмельницького відзначили свято останнього дзвоника. Ми вирішили дізнатися, що про це пишуть хмельничани у Facebook, та зібрали для вас найцікавіші публікації.

Сьогодні практично у всіх школах міста відбуваються останні дзвоники. Дивіться фото і відео із свят у різних закладах Хмельницького.

Сьогодні абітурієнти складатимуть ЗНО з фізики. На що слід звернути увагу перед та під час ЗНО?

Вчора абітурієнти написали тес з англійської. Наразі УЦОЯО опублікував правильні відповіді. Відтак, кожен учасник може перевірити себе. 

У місті відбулися змагання із безконтактного регбі. Проходили вони у двох вікових категоріях В обох переміг НВК №10.

Сьогодні абітурієнти писали тест з української мови та літератури.   На це ЗНО в області зареєструвалося 11 515 абітурієнтів. Однак, на саме тестування прийшли не всі.

Вчора, 21 травня, відбулось зовнішнє незалежне оцінювання з математики. На Хмельниччині у ньому взяли участь майже 5 тисяч абітурієнтів. Не обійшлось і без правопорушників. Як на Хмельниччині пройшло ЗНО з математики, дізнавались журналісти vsim.ua.

Уже 21 травня стартує ЗНО. Усім учасникам нагадали основну інформацію про проходження іспиту. На що слід звернути увагу, читайте далі.

В Університеті третього віку вже вдруге відбувся випуск студентів. Найстаршому з випускників - 89 років. Заклад створили з метою забезпечення людей похилого віку соціально-педагогічною послугою. Тут навчаються жінки віком від 55-ти років і чоловіки, яким вже виповнилось 60.

keyboard_arrow_up