Освіта

Освіта

У перший день вересня школярі традиційно збираються на святкову лінійку у своїй школі.  Та через те, що цього року 1...

МОН планує більш широке вивчення Голодомору в школах.  Головна мета - більше дізнатися про геноцид української нації...

Оприлюднили консолідований рейтинг вищих навчальних закладів України 2018-го року. Які ж місця посіли виш Хмельницького...

Перші результати вступної кампанії. Лідерами по кількості заяв від абітурієнтів, що вступають на основі повної загальної...

1 вересня в Україні заведено відзначати свято Першого дзвоника. Як правило, у цей день на подвір’ях шкіл проходять святкові лінійки, а вчителям дарують квіти. Утім, в останні кілька років батьки й активісти закликають відмовитися від таких урочистостей.   

Ще в липні в департаменті освіти та науки вирішили не продовжувати контракт керівникам шістьох шкіл та двох садочків. Зараз триває конкурс на посади нових директорів. На сайті міської ради оприлюднили претендентів на місце керівників чотирьох шкіл. Журналісти vsim.ua проаналізували, хто подав заяви на вакантні місця.

Зовсім скоро в шкільних дворах пролунають перші дзвоники і почнеться новий навчальний рік. У батьків залишилося всього два тижні, щоб зібрати своє улюблене чадо в школу. Як готуються хмельничани до першого дзвоника та як обрати якісні речі та не переплатити, дізнавалися журналісти vsim.ua.

Щоб дитині дозволили відвідувати освітній заклад, потрібні відповідні документи від лікарів. Про довідки, які потрібно оформити батькам, читайте далі.

Вступники, які рекомендовані на бюджет, мають виконати вимоги до зарахування до 18-ї години. Якщо вони цього не зроблять, їх автоматично виключать із списку на вступ.

11 серпня у комп’ютерній академії “ШАГ” пройде майстер-клас під назвою "Безпека дітей в інтернеті". Він буде корисний всім, у кого є діти 7-14 років Під час нього розкажуть про атак на дітей в інтернеті, дадуть поради, як захиститися.

Уже сьогодні абітурієнти дізнаються чи пройшли вони на бюджетну форму навчання в обрані ВНЗ. Підтвердження з'явиться в електронному кабінеті. Аби вступника зарахували на навчання, йому потрібно буде подати оригінали документів у виш до 6 серпня.

У Тегерані пройшла учнівська олімпіада з біології. Її учасниками стали школярі з 71 країни світу. Євтушок Владислав з Шепетівки здобув бронзову медаль.

До початку навчального року залишилося зовсім мало часу. Схвильовані батьки вже починають бігати по ринках і магазинах, щоб забезпечити своїх чад усім необхідним для навчання. Тому редакція сайту vsim.ua підготувала огляд компаній, які допоможуть підготуватися до 1 вересня.

У вступників залишається ще кілька годин, щоб подати заяви у вибрані ВНЗ. Зробити це можна до 18-ї години.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up