Освіта

Особистий електронний кабінет запрацював на смартфонах і планшетах. Вступники зможуть перевірити статус заявки і результати...

Департамент освіти вже визначив, з ким із керівників шкіл і садочків не продовжувати контракт.  Без посади залишилось...

Будувати навчально-виховний комплекс почали ще минулого року. У дитячому садку вже ведуть внутрішні роботи, а також...

Кабінет Міністрів затвердив Положення про Національний репозитарій, де будуть зберігатись академічні тексти.  Перший...

Минулого тижня закінчилися контракти ще у двох керівників загальноосвітніх навчальних закладів.  З посади "зняли" директора НВО №5 та НВК №7. Директори пропрацювали більше 25 років. 

Майбутні студенти готувались до вступу у виш більше року. Тепер обирають, куди подавати документи. Вчитись збираються на лінгвістів, економістів та програмістів. Як здали ЗНО та куди планують вступати, дізнавались журналісти vsim.ua.

Анатолій Долинський пропрацював у школі, що на Львівському шосе, 28 років. Цього року у нього закінчився контракт.  В департаменті освіти вирішили його не продовжувати. 

Вже другий день у хмельницьких ВНЗ - проблеми з системою ЄДЕБО.  Прийняти документи на вступ у виш поки не можуть, бо все "висне". Вступникам радять спробувати подати заяву онлайн самостійно. Краще - у нічну пору доби. 

Оприлюднити результати ЗНО планують раніше, аби абітурієнти встигли подати документи у виші.  Завтра, 14 липня, стане відомо оцінки з 8 предметів.   

По Україні стартувала вступна кампанія до вищих навчальних закладів.  Абітурієнти поки не можуть подати свої документи в онлайн-режимі. В перший же день електронна система «лягла» через навантаження.  

На сесії міськради внесли зміни до програми міжнародного співробітництва. Передбачили 700 тисяч гривень для навчання і підвищення кваліфікації працівників міськради за кордоном. Таку ж можливість хотіли отримати депутати, члени виконкому і громадської ради. Не підтримали.

Сайт osvita.ua опублікував рейтинг вищих навчальних закладів України. До нього увійшли й хмельницькі виші.  Представили і ТОП-10 кращих хмельницьких університетів.  

В Україні почалася вступна кампанія до вищих навчальних закладів, яка триватиме до 18:00 26 липня.  Документи для вступу від абітурієнтів приймають в електронній та паперовій формі.

Керівники навчальних закладів Хмельницького - під прицілом.  Після минулорічних "чисток" в освіті кожен боїться за те, що залишиться без посади.  В департаменті вже визначилися, що двох директорів, яких призначили минулого року, звільнять. 

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook