Освіта

Освіта

Підходить до кінця перший семестр навчального року. Новий розпочнеться вже в 2020. Коли і скільки будуть відпочивати школярі?

Кабінет міністрів розподілив регіонам освітню субвенцію. На початку 2020 року Хмельницька ОДА має визначитися, як витратити ці гроші.

Чиновники та депутати складають плани на новий рік. Хочуть будувати нові школи та дитячі садки. А також проводити ремонти в існуючих.

Про це повідомили у Facebook стурбовані батьки.  В дописах йдеться, про відсутність опалення у кількох школах та дитячих садочках.  Батьки повідомляють, що на уроках діти сидять у верхньому одязі. А температура в приміщенні не перевищує +15 градусів.

Хочеш працювати в IT, але не знаєш з чого розпочати? Тоді конференція «Старт в ІТ» від Комп’ютерної Академії «ШАГ» саме для тебе!

У Хмельницьких школах працює 1679 вчителів. Молоді менше, а от після 60 років йти з роботи не поспішають.  Особливо за місце тримаються жінки-пенсіонери.

Опублікували правила і вимоги до Зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року.

Зарплата вчителя початківця не перевищує 6 тисяч гривень.  А от директор може отримати до 15 тисяч.  Останнім платить бонус міська влада.

Розташований він неподалік НВК №4. Передбачений для гри в міні-футбол, волейбол, гандбол, баскетбол і великий теніс.

keyboard_arrow_up