Освіта

Хмельницькі школярі активно готуються до ЗНО. Дехто самотужки, більшість відвідує репетиторів. Найпопулярніші предмети...

У ДНЗ "Світлячок", що у Ружичній, запрацювали нові групи для малечі.  Їх розмістили у приміщенні старого...

Якщо ви бажаєте різко змінити професію, або ж зовсім її ще не маєте, ринок праці пропонує різноманітні курси та тренінги....

Фонд RIA інвестує 10 мільйонів у розвиток IT-сфери у Вінниці.  За ці кошти будуть навчати молодих айтішників. IT-академію...

Учні хмельницьких шкіл будуть відпочивати тиждень.  На навчання школярі вийдуть 3 квітня. 

Книга – наше багатство. Головне – правильно її вибрати. Для всіх книголюбів редакція vsim.ua відновлює рубрику з рецензіями. Щотижня ми публікуватимемо відгуки хмельничан про літературу, яка варта уваги.

Хмельничан запрошують на півфінал брейн-рингу.  У своїх здібностях і кмітливості позмагаються п’ятикласники.  

17 березня – останній день, коли можна подати документи для участі у ЗНО. Випускників та всіх бажаючих закликають не зволікати.  

Його звати Борис Нікітішин, йому 24 роки і він працює в дитячому садочку. Майстерно заплітає дівчаткам косички, танцює та співає разом з хлопчаками. Історія про те, як чоловік справляється з п’ятирічними малюками і працює в жіночому колективі.

В департаменті освіти вже визначились, коли учні місцевих шкіл відправляться на канікули.  Школярі відпочиватимукть лише один тиждень.  Коли почнуться весняні канікули, дізнавались журналісти vsim.ua. 

Планують, що державні стипендії назвуть на честь п’ятьох наймолодших загиблих учасників Революції. 

Вирішувати серйозні конфлікти між підлітками без участі вчителів та мирним шляхом можливо. У цьому місцевих освітян переконує педагог зі Жмеринки. Поділитись власним досвідом жінку запросили поліцейські. 

Карина Безденежних стала єдиною лауреаткою конкурсу з Хмельниччини. Роботу 8-класниці обрали серед 5,5 тисяч інших.

Реєстрація на тестування завершується 17 березня. Сервери центрів оцінювання завантаженні через обробку даних. Для школярів Хмельницького району проведуть апробацію ЗНО.