Освіта

Поріг захворюваності серед школярів «перевалив» за допустимі 24%. З понеділка, 19 лютого, усі школи міста будуть закриті...

Міносвіти вводить вступні іспити з іноземної мови у формі ЗНО при вступі до магістратури. Загалом, тест доведеться здавати...

В Україні хочуть запровадити дуальне навчання. Така система передбачатиме навчання у виші та на підприємстві. Тож...

Проект “На Урок” організував конкурс, мета якого створити унікальний освітній простір в Україні. Учасниками стали понад 1000 вчителів...

З 19 лютого всі школи Хмельницького закрили на карантин. В департаменті освіти кажуть, що школярі будуть на "канікулах" щонайменше ще два дні.

Епідемічний поріг перетнули ще шість навчальних закладів Хмельницького. Вже відзавтра, 16 лютого, учні цих шкіл підуть на карантин. 

Список навчальних закладів, де призупинять навчання, розширився. Ще у 16 школах міста перевищено епідпоріг захворюваності учнів. Від завтра з 39-ти шкіл міста на "канікулах" будуть учні 26-ти.

Список навчальних закладів, де призупинять навчання, розширився. Зранку ще у семи школах міста перевищено епідпоріг захворюваності учнів. До кінця дня список шкіл для закриття на карантин розширили до 26-ти.

Десять навчальних закладів перетнули епідеміологічний поріг у 24% хворих школярів.  Вже з вівторка, 13 лютого, школи закривають на карантин. 

Сервіс "Зареєструватися" запрацює з 6 лютого. Змінювати реєстраційні дані можна буде до 2 квітня. До 30 квітня зареєстровані учасники отримають запрошення-перепустки.

83 педагоги з різних районів Хмельницької області продемонстрували свій професіоналізм, взявши участь у конкурсі "Учитель року - 2018". Переможців відзначили дипломами і преміями - тепер вони представлятимуть область на всеукраїнському етапі.

В останній день січня закінчується термін реєстрації для участі у пробному оцінюванні.   Пробне тестування проведуть 24 та 31 березня. Учні мають змогу скласти пробний тест з двох предметів.

Через грип призупинять навчання у п’яти школах Вінниці. За тиждень там захворіло 1840 дітей. Яка ситуація у Хмельницькому, дізнався журналіст vsim.ua

З жовтня у шістьох хмельницьких школах працює пілотний проект. Вчителі виставляють оцінки не лише в паперовий журнал, але й в електронний. За цей час встигли оцінити переваги і недоліки електронного журналу. Думками поділились з журналістами vsim.ua.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up