Освіта

Освіта

play_circle_filled

На українські освітній онлайн-платформі Prometheus створили безкоштовний курс із протидії та запобігання булінгу.

photo_camera play_circle_filled

У Хмельницький приїхала Уляна Супрун. Очільниця МОЗ зустрілася з освітянами та медиками, щоб вирішити проблему поширення...

Студенти, що навчаються у вишах на контракті, можуть частково повернути кошти за навчання.  За кожен рік навчання віддають...

Відтепер школярі матимуть можливість не лише читати паперові книги, але й проводити різноманітні інтерактивні заходи у...

Робота письменника, безумовно, одна з найцікавіших. Особливої родзинки даній професії додає місце проживання автора, адже у країнах «третього світу» (до яких, на жаль, в певному сенсі ще відноситься Україна) до такого ремесла суспільство ставиться дуже сумнівно. Стереотипно письменник асоціюється у людей або із невдахою, або з богемою, алкоголізмом чи потоком свідомості.

Навесні хворих на недугу стало менше. Так, за тиждень у місті кір діагностували у 49 осіб, з них більша частина — дорослі.

Хмельничани здобули 7 нагород на Всеукраїнській олімпіаді. Артем Фомюк представить Україну на європейських змаганнях з інформатики.

У більшості навчальних закладів Хмельницького розмістили виборчі дільниці. Через це скасували навчання у понеділок, 1 квітня.  Діти відпрацюють цей день у наступну суботу, 6 квітня. 

Зовсім скоро в Україні почнеться пора екзаменів. Вже зараз майбутні студенти обирають навчальні заклади для отримання вищої освіти. Нерідко в дискусіях про місце навчання звучить думка про поїздку закордон. На щастя, у теперішній час існує велика кількість грантів та стипендіальних програм, що дають можливість навчатись у престижних закордонних ВНЗ зі значною економією чи взагалі безкоштовно. Але часто майбутніх студентів лякає сам процес переїзду.

У Львові відбулася ХХІV Всеукраїнська учнівська олімпіада з історії. Учень 11 класу гімназії імені В. Красицького Андрій Колесник посів у ній ІІ місце.

Дитячий конкурс краси влаштують у театрі імені Старицького. Змагатимуться діти віком від 5 до 16 років. Наразі від охочих взяти участь приймають заявки.

У Києві пройшов дитячий пісенний конкурс "Соловейко України". Серед його лауреатів хмельничанин Максим Савчук, учень Хмельницької дитячої школи мистецтв Райдуга.

Триватиме відпочинок для школярів до 31 березня. 1 квітня також не навчатимуться. Але цей день доведеться відпрацювати.

23 березня відбулося пробне оцінювання з 10 предметів. На Хмельниччині на другу сесію тестування зареєструвалося 5 тисяч 911 хмельничан. Однак, прийшли не всі.

keyboard_arrow_up