Освіта

Освіта

У міськраді прийняли рішення про призначення премій кращим працівникам освіти міста. Цьогоріч грошові винагороди будуть...

photo_camera

Більше фруктів, нагетси та паелья.  У хмельницьких їдальнях готують по-новому.  Ми дізналися для вас, як це виглядає...

У школах міста з’являються спортивні майданчики. Вони різні за функціональністю та вартістю. Хто їх...

Звернення набрали необхідну для розгляду кількість голосів. У міськраді його підтримали. Проте за виконання...

Перші навчальні заклади в місті почали з’являтися кілька століть тому. Щоправда, на сучасні освітні установи вони були мало схожі. Найстаріша школа функціонує в Хмельницькому й до сьогодні.

У Хмельницькому є 38 закладів загальної середньої освіти. Чи впізнаєте ви їх по фото?

Він з’явився на території СЗОШ №7. Розмір нового майданчика 20 х 35 метрів. На ньому можна грати в міні-футбол, волейбол, гандбол, баскетбол і великий теніс.

З приходом осені в Україні розпочався новий навчальний рік. Проте багато хто з учнів уже після кількох днів навчання знову з нетерпінням чекатиме на канікули. Коли школярам вдасться знову відпочити?

Відповідну петиція жінка розмістила на електронному порталі. Звернення вже підтримали троє хмельничан.

Будівництво нового навчального закладу тривало майже два роки. Обійшлося все у 53 мільйона гривень. Що там зробили та де ще планують будувати навчальні заклади, дізнавайтеся з нашого матеріалу.

Таку можливість перед своїми студентами відкриває прикордонна академія.  До Польщі потрібно буде їздити лише два рази на рік та на захист диплому. По завершенню навчання польська сторона обіцяє гарантоване працевлаштування.

Працюватимуть вони в усіх навчальних закладах міста для учнів 1-4 класів. За харчування дітей в другій половині дня платитимуть батьки.

З першого вересня 4230 першачків переступлять пороги хмельницьких шкіл. Їх навчатимуть за новою системою. Не буде оцінок, покарань та зауважень. З дітьми будуть гратися і навчати їх одночасно.  Як це все відбуватиметься на практиці та яким буде типовий день першокласника, дізнавайтеся у нашому матеріалі.

За результатами складання ЗНО найкращою школою Хмельницького визнали обласний ліцей ІІ-ІІІ ступенів. Він зайняв 66 позицію в загальноукраїнському рейтингу. Детальніше дізнавайтеся з нашої інфографіки.

keyboard_arrow_up