З 1 вересня у Хмельницькому запрацює перший в області спортивний ліцей. Вступатимуть у заклад через конкурсний відбір. Заклад реорганізують з санаторної школи.

Обрати для себе професію - таке завдання стоїть перед усіма випускниками. Одні чітко знають ким хочуть бути, іншим думку навіюють батьки, а решта - губиться у сучасності. Куди подіти себе після школи та чи можна обійтися без вступу до універу?

Цьогоріч учні просидять за партами довше, ніж зазвичай. Це пов’язано із запровадженим раніше дистанційним навчанням. Коли в школах міста пролунає останній дзвоник?

На Хмельниччині скасували «червону» зону та перевели регіон у «жовту». Очне навчання у школах має повністю відновитися. Однак протоколи обласної та міської комісій суперечать один одному. Чому так сталося?

Протягом 12 днів триватиме додатковий період реєстрації для участі в додатковій сесії зовнішнього незалежного оцінювання.  

В міськраді оголосили конкурс на посади директорів закладів загальної середньої освіти Хмельницької міської територіальної громади.

У хмельницьких школах планують продовжити навчальний рік ще на місяць.

Навчальний рік у школах може бути продовжено, якщо виникне така потреба.  

Випускники, які не планують вступати до університетів, звільняються від обов'язкового ДПА у формі ЗНО.  

Два тижні учні старших класів навчаються дистанційно. Молодші школярі продовжили відвідувати освітні заклади.  Більшість батьків виступили проти їхнього переведення на "дистанційку".

keyboard_arrow_up