Освіта

Міністерству освіти пропонують впровадити дуальну освіту. Фахівці кажуть, що найбільше це потрібно для виробничої, аграрної...

Хмельничан запрошують до обговорення навчальних програм для школи. Мова йде про шкільну програму для учнів 5-9 класів Зробити...

Після кадрових “чисток” в освіті без роботи залишилось вісім директорів шкіл Троє екс-керівників вже...

12-річну освіту планують запровадити вже у 2018 році. За новою програмою учні двічі здаватимуть ЗНО та самостійно обиратимуть...

Хмельничанка стала лауреаткою міжнародного конкурсу

Анна Чернюк отримала нагороду фестивалю-конкурсу «Підкори сцену».

Де зареєструватися на ЗНО тим, хто не навчається в школі

Реєстрація на ЗНО стартувала 6 лютого і триватиме до 17 березня. Пройти оцінювання можуть не лише школярі. Випускникам минулих років, училищ і коледжів потрібно проходити окрему реєстрацію.

Реєстрація на ЗНО-2017 стартує 6 лютого

Сервіс "Зареєструватися" запрацює з 10.00. Реєструватися можна на 4 предмети, два з яких є обов'язковими. Реєстрація триватиме до 17 березня.

За оцінками і прогулами - в онлайн. У хмельницьких школах хочуть ввести електронні журнали

Побачити оцінку своєї дитини чи перевірити її присутність на уроці хмельничани зможуть онлайн. У хмельницьких школах вже з 1 вересня можуть з’явитися електронні журнали. На розробку електронного сервісу із міського бюджету планують витратити близько 75 тисяч гривень. Але паперові журнали поки не відмінятимуть.

У лютому хмельницьке управління освіти стає департаментом. Скороченим працівникам пообіцяли нову роботу

Відзавтра міське управління освіти стане департаментом. Штат не розширяли, натомість скоротили 11 працівників. Пенсіонери пішли на заслужений відпочинок, іншим кадрам запропонували альтернативу.  

Школи перестануть звітувати про свої заходи Департаменту освіти

У Міністерстві освіти планують боротись з бюрократією. Місцеві та обласні департаменти, а також управління освіти не будуть вимагати звітів з проведення заходів у школах. Відпрацьовувати механізми мають цього року.  

31 січня - останній день реєстрації на пробне ЗНО

Термін реєстрації для участі у пробному оцінюванні закінчується в останній день січня.  Пробне тестування можна складати із двох предметів. Вартість кожного складає 129 гривень. 

Реєстрація на пробне ЗНО закінчується в останній день січня

Зареєструватись на пробне незалежне оцінювання можна лише до кінця січня.  А відбудеться пробне тестування 1 та 8 квітня 2017 року.   Зареєструватись можна одразу на два предмету. Вартість кожного складає 129 гривень. 

Як підзаробляють освітяни: Хмельницька школа № 18 віддала підвал під фотосалон

Більше десяти років тому школа заключила угоду з приватним підприємцем.  Йому дали в оренду підвальне приміщення. ФОП зробив там фотосалон.  Прокуратура з'ясувала, що договір не може бути дійсним, тому що використовувати приміщення не для навчання не можна. 

На пробне ЗНО у Хмельницькому зареєструвалось більше 1000 випускників

Хмельницькі випускники активно реєструються на пробне тестування, яке відбудеться у квітні.  Аби спробувати свої сили, доведеться викласти 129 гривень за одне тестування. Популярними серед абітурієнтів традиційно є історія, математика та англійська мова.