Пліснява у групах, укритті та аварійний дитячий майданчик.  На такі проблеми скаржаться батьки дітей садочку №6. Просять звільнити з посади директора. Розповідаємо, що відомо про ситуацію в закладі і як проблему коментують в департаменті освіти. 

Всього в місті цьогоріч буде 27 таборів з денним перебуванням і наметове містечко «Мандрівник». В них має оздоровитися 2 600 школярів. Розповідаємо коли табори працюватимуть. 

Найбільше зареєструвалось на предмет за вибором — історію України.  Учасників цьогорічного мультитесту просять не розголошувати місце та час іспиту. 

Нова українська школа - реформа, в рамках якої відбудуться зміни в освіті. Так, у Хмельницькому із 1 вересня в деяких школах припинять набір 5 та 10 класів. Що це означає та якою буде система освіти - дізнавайтеся в цьому матеріалі.

Участь можуть взяти керівники мікро-, малих та середніх підприємств.  Для представників Кам’янець-Подільської тергромади вона буде безкоштовна, але долучитися можуть підприємці з інших регіонів. 

740 політехніків у вишиванках утворили напис «Слава ЗСУ!» та організували благодійний ярмарок.

Дізнавайтеся, що таке навчання з «хмари» та з якими клопотами зустрічаються релоковані в Хмельницький університети.

Про те, що навчальний рік дітей минув без підручників, повідомили батьки.  З чим це пов’язано і чи буде така проблема наступного року? Запитали у департаменті освіти.

В ніч на 13 травня окупанти обстріляли Хмельницьку громаду “шахідами”. Сотні людей залишились без вікон, дверей і даху над головою. Робота з відновлення “кипить”. В одній зі шкіл пошкоджено 84 вікна. Навчання зупинилось.  Дізнавались, як триває відновлення і яка ситуація з освітнім процесом.

Реєстрація завершилась 3 травня, а самі запрошення на тестування прийдуть абітурієнтам 25-26 числа.   Розповідаємо про всі особливості цьогорічного мультитесту. 

keyboard_arrow_up