Освіта

У Хмельницькому школи і садочки потрапили під ревізію. Вивчала ситуацію Державна інспекція навчальних закладів України.  Які...

З педагогом можуть розірвати трудовий контракт, якщо він здійснив аморальний проступок. Але для звільнення слід дотримуватися...

Наприкінці квітня у двох школах міста та трьох закладах області одинадцятикласники зможуть перевірити власну підготовку...

Ми проаналізували вакансії на сайтах пошуку роботи та в центрі зайнятості. Статистика говорять про те, що диплом...

Університет увійшов до рейтингу українських вишів за показниками бази даних SciVerse Scopus. Формували рейтинг враховуючи цитованість наукових статей, які публікуються закладом. 

Всеукраїнський фестиваль-конкурс протягом чотирьох днів проходив у Львові. Виступали на сцені учні професійно-технічних закладів.

Шкільну форму в Україні запровадили більше 20 років тому указом Леоніда Кучми. В Петра Порошенка просять відмінити обов’язкову форму. До президента написали петицію і називають діючий указ дискримінаційним.

Внести відповіді та визначити результат пробного ЗНО можна не виходячи з дому. В особистих кабінетах учасників поставили спеціальну опцію для цього.

Пробне тестування цієї суботи здаватимуть з української мови.  Воно розпочнеться в 11 годині.  Дізнатися результат можна буде 8 квітня. 

Дев'ятикласники здаватимуть тестування для переходу в старшу школу. А для учнів четвертих класів запровадять оцінювання, щоб ефективно моніторити знання. Таке нововведення планують запровадити згідно нового проекту закону "Про освіту". 

Учні хмельницьких шкіл будуть відпочивати тиждень.  На навчання школярі вийдуть 3 квітня. 

Реєстрація на зовнішнє оцінювання тривала з 6 лютого по 17 березня.  Зареєструватися можна було в електронній базі на 4 предмети.  До 31 березня випускники ще мають можливість змінити, зняти чи доповнити обраний предмет. 

Хмельницькі школярі активно готуються до ЗНО. Дехто самотужки, більшість відвідує репетиторів. Найпопулярніші предмети – історія України, українська та іноземна мови. Одинадцятикласники витрачають чималі гроші на книжки для підготовки та заняття з додатковими вчителями.  

У ДНЗ "Світлячок", що у Ружичній, запрацювали нові групи для малечі.  Їх розмістили у приміщенні старого дитячого садочка, який капітально відремонтували.