Департамент освіти прийняв рішення про форму навчання для учнів середніх та старших класів.

Департамент освіти визначився з формою навчання для молодших школярів.

Хмельницькі школярі відпочивають на осінніх канікулах.  Ми запитали у влади, чи повернуться діти за парти з 25 жовтня. 

Заклади області не потрапляють навіть у Топ-50 найкращих в Україні. Однак сюди подають тисячі заяв на вступ.

Міністерство освіти і науки затвердило умови прийому на навчання для здобуття вищої освіти у 2022 році.

Епідемічна ситуація в Україні погіршується. У звязку з цим МОЗ пропонує змінити дату початку осінніх канікул для школярів. Коли вони розпочнуться та скільки триватимуть?

Осінні канікули в школах Хмельницького мали розпочатися 25 жовтня. В департаменті освіти рекомендували розпочати їх раніше - з 18 жовтня. Та ця рекомендація - не для всіх. Хто ще навчатиметься й коли вони будуть відпочивати?

Все частіше на вулицях Хмельницького можна помітити темношкірих іноземців. Запросили одного із них в гості до редакції. 21-річний Блессінг понад рік тому приїхав із Зімбабве навчатися в ХНУ. За цей час він навчився говорити українською.  В інтерв’ю африканець розповів, як йому живеться в Хмельницькому. Поділився враженнями від речового ринку, розказав про расизм збоку хмельничан і порівняв місцеві дороги з африканськими. Детальніше - в матеріалі.

Планувалося, що осінні канікули розпочнуться 25 жовтня. У департаменті освіти вирішили рекомендувати школам розпочати їх на тиждень раніше. Дізналися причину такого рішення.

Замість санаторної школи на Чорновола у вересні цього року відкрився спортивний ліцей. Тут вже навчаються понад 200 учнів. Спортивну базу ліцею планують оновити. Ми дізналися, що саме збираються робити та у скільки це може обійтися.

keyboard_arrow_up