Освіта

Освіта

Нетішинський вчитель записав композицію для свого класу. Каже, ідея спала на думку, коли побачив як колега читала реп, викладаючи учням матеріал. Що з цього вийшло, дізнавайтесь далі.

Така пропозиція з’явилась на сайті електронних петицій до Президента. Чи зібрало таке звернення підтримку, читайте далі.

Про кейси, які приносять прибуток під час карантину, та про те, як що допомагає магазинам техніки працювати зараз, розкажуть експерти у цій сфері під час круглого столу від RIA. Участь у відеоконференції безкоштовна за умови попередньої реєстрації.

У Центрі оцінювання якості освіти розповіли про особливості проведення цьогорічного тестування.

Відкриті списки та рейтингова система. Вперше курсанти прикордонної академії можуть обрати місце служби самостійно. За високі бали та гарну дисципліну, випускники здобули шанс потрапити на бажані місця.

Дошкільні заклади активно купують антисептики та дезінфектори.  Запасаються кварцовими лампами та безконтактними термометрами.  Як прийматимуть дітей та які обов’язкові умови для батьків, дізнавайтеся в нашому матеріалі.

Додаткова сесія розпочнеться у липні. Як і кому можна на неї зареєструватися, дивіться далі.

Міністерство охорони здоров’я затвердило рекомендації для роботи садочків. Що мають враховувати при відкритті закладів і що буде під забороною, читайте далі.

До кінця червня вчителі отримають рекомендації, як спланувати структуру наступного навчального року Які зміни чекають на учнів у вересні, читайте далі.

Впродовж всієї роботи на ЗНО школярі будуть в масках Які ще правила озвучили для учасників тестування, читайте далі.

keyboard_arrow_up