У мікрорайонах Хмельницького запрацює ще три дитячих садки.  Заклади доступні для малечі, чиї батьки офіційно працюють. 

Підготовка відбуватиметься в рамках проєкту  «Мультитест? Будь the best!». Заняття безкоштовні.

Цей навчальний рік хмельницькі школярі закінчують онлайн. Дізнавались, коли учні йдуть на літні канікули і як буде з випускними?

Два заклади будуть розміщені в Кам’янці, ще 3 - в Хмельницькому.  Колектив закладу з Херсону вже адаптовується в місті. А от працівники сумського “Кадетського корпусу” категорично проти переїзду. 

Їм ще немає 18, а попереду - доросле життя з усіма його труднощами. Одну з них вони переживають зараз - це війна, яка так чи інакше вплинула на їхні плани.  Поспілкувались з хмельницькими випускниками: де хочуть навчатись і про що мріють?

12 тисяч доларів - стільки мали заплатити викладачці з Хмельницького за вступ до аспірантури, захист дисертації та звання “кандидата наук”. Її затримали на передачі першої частини хабаря. Далі - суд.

  Цьогоріч випускники будуть складати національний мультипредметний тест. З 14 травня абітурієнти вже можуть обирати пункт тестування. У яких містах Хмельниччини проходитиме ЗНО? Як діяти, якщо під час ЗНО пролунає повітряна тривога?

У Департаменті освіти анонсували відкриття додаткових дитсадків. У Хмельницькому закінчують моніторинг потреби всіх бажаючих.

4 травня 2022 року Міністерство юстиції України зареєструвало Порядок прийому для здобуття вищої освіти у 2022 році. Вступ на магістратуру та бакалаврат здійснюватиметься у кілька етапів.

Харківський університет внутрішніх справ відтепер буде працювати в  Кам’янці-Подільському.

keyboard_arrow_up