200 балів з англійської мови – такий результат показала випускниця хмельницького НВО №5 імені Сергія Єфремова. Своїм секретом успіху дівчина поділилася із журналісткою vsim.ua.

За грантові кошти жінок навчають швейній майстерності.  Вони проходять і теоретичний, і практичний курси. Сертифікати про завершення навчання нині отримала восьма група.  Розповідаємо деталі.

Лілія Король – вчителька української мови та літератури.  Себе називає сучасним вчителем і підходить до уроків з творчістю. На заняттях з літератури учні можуть знімати Тік-Ток, а на мові – розбирати помилки блогерів. Знайомимось з Лілією Король.

Олександр Мілюков – випускник ліцею №17, який склав мультитест з двох предметів на 200 балів. Дізналися секрет його успіху та плани на майбутнє.

Артем Ясінський з Кам'янця-Подільського здобув перемогу за найкращий екопроєкт України серед школярів.

Зміни стосуються обмеження вступників в аспірантуру.

Мова йде про дошкільний заклад «Колобок» на Львівському шосе.  На його занедбаність неодноразово скаржились батьки.  Нарікали на плісняву й аварійний дитячий майданчик.  В садочку провели ремонт. Що змінилось?

Академія прикордонної служби випустила філологів та правовиків. Дипломи бакалаврів отримали 43 студенти.

У Хмельницькій громаді цьогоріч 226 медалістів. Журналістка vsim.ua дізналася в яких навчальних закладах їх найбільше.

#пресслужба У рамках засідання Правління Української асоціації районних та обласних рад, яке за ініціативи голови обласної ради Віолети Лабазюк відбулося у місті Хмельницькому, обговорили необхідні зміни до законодавства для втілення реформи профільної середньої освіти. Громадські обговорення на цю тему проходять в усіх регіонах. Захід організовано в партнерстві з УАРОР та швейцарсько-українським проєктом DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти».

keyboard_arrow_up