Освіта

photo_camera

Кожен тридцятий учень у Хмельницькому вчиться в другу зміну. Школи переповнені. В чотирьох з них не вистачає приміщень,...

З нового навчального року у дитячих садочках почали годувати дорожче на 1 гривню. Харчування дошкільнят коштуватиме...

Верховна Рада ухвалила проект закону "Про освіту". Його підтримало 255 народних депутатів.  Журналісти vsim.ua визначили...

В редакцію сайту vsim.ua звернулась Ольга Яневич-Федишина. Її діти навчаються у СЗОШ № 8. Мати трьох школярів нарікає,...

Без іспитів та заліків. У Хмельницькому знову відкриє двері університет для пенсіонерів.  На вибір - 10 факультетів.  Заклад працюватиме на базі Хмельницького міського територіального центру соціального обслуговування, що на Перемоги, 7 А.

У Хмельницькому є 6 комунальних закладів з безкоштовними гуртками та секціями для дітей дошкільного та шкільного віку. На вибір - близько 75.   Які види спорту та заняття можна записатися, дізнавалися журналісти vsim.ua.

Депутати запропонували нововведення для навчальних закладів міста. У школах і садочках можуть встановити камери відеоспостереження. Питання винесли на обговорення. Діліться своїми думками в коментарях.

З 2018 року до переліку дисциплін, із яких буде проведено ЗНО, включили 11 предметів. Випускники зможуть скласти тести не більше як із 4 навчальних дисциплін.

Дитячий заклад має запрацювати в грудні 2017-ого. Його будують в приміщені, де мав бути басейн. Садок будують за 13 мільйонів. Він розрахований на 180 дітей.

А ви знаєте, як скласти сотню різних моделей роботів лише з одного конструктора? Цього можна навчитись у технічній студії ROBOCLUB «Винахідник». У Хмельницькому вперше готуватимуть юних робототехніків за допомогою всесвітньо відомої методики LEGO Education.

Батькам місцевих школярів не доведеться ходити до школи, аби дізнатись оцінки та перевірити присутність дитини на уроці. У п’ятьох школах Хмельницького через місяць електронний журнал. Поки система ще не запрацювала. Шукають системних адміністраторів, які покажуть вчителям, як користуватись сервісом.

Володимир Гройсман висловив таку думку в одному з навчальних закладів на 1 вересня. На думку прем’єра? Україні потрібні й фахівці робочих спеціальностей. Яка ваша думка з цього приводу?

Раніше йшлося про вчителів, а тепер роз’яснили ситуацію із «зарплатою» у вищій школі. Перший заступник міністра освіти і науки анонсує збільшення заробітної плати.

Кабмін планує переобладнати 1-4 класи сучасними засобами навчання. З бюджету на це виділяють 1 мільярд гривень. Хмельничани, як ви ставитеся до планшетів на уроках?

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook