Освіта

Освіта

У Хмельницькому пройде тренінг «Різновиди роботи актора з предметом». Секрети акторської професії розкриватиме режисер...

Учасники ЗНО отримали результати тестів з семи предметів. Наразі експертна комісія встановила прохідний бал з української...

Бажаєш діяти та змінювати світ навколо себе, однак не вистачає вмінь. Тоді приєднуйся до школи молодіжної активності...

Вже з 20 червня місцеві школи проводитимуть випускні вечори. Урочисте вручення атестатів відбуватиметься в різний час...

15 червня у Хмельницькому відбудеться "English Speaking Club". Тема зустрічі "American Road Trip". Усіх запрошують приєднатися.  

Сьогодні, 13 червня, абітурієнти складали останній іспит - тестування з хімії.  В області ЗНО здавали більше 700 випускників.  Журналісти vsim.ua запитали в абітурієнтів, на кого вони збираються навчатись. 

Сьогодні, 13 червня, проведуть останнє у цьому році тестування ЗНО. Завершальним акордом основної сесії стане іспит з хімії. Що потрібно знати перед тестом учасникам, дивіться далі. 

Вчора, 11 червня, відбулося ЗНО з фізики. На Хмельниччині на іспит зареєструвалося майже 800 школярів. Уже сьогодні усі учасники можуть перевірити свої відповіді онлайн. 

У минулу п'ятницю, 8 червня, проходило ЗНО з географії.  Ще до тестування одному з абітурієнтів стало зле і він не зміг здати іспит. 

Сьогодні, 11 червня, відбудеться тестування з фізики. Що потрібно знати перед тестом, дивіться далі.

Професійно-технічна освіта у Хмельницькому стрімко набирає обертів. 80% роботодавців хочуть мати кваліфікованого працівника з практичним багажем знань. Шукають слюсарів з ремонту автомобілів, інженерів-технологів, касирів, електриків, швачок, закрійників, менеджерів з продажу, дизайнерів та декораторів вітрин. Чому варто обирати профтехосвіту в Хмельницькому, дізнавалися журналісти vsim.ua.

Уряд призначив академстипендії 100 студентам та 24 аспірантам. Три з них надходитимуть на рахунки студентів Хмельницької області.  Розмір стипендії студентів складає 2100 гривень, для аспірантів - майже 5700. 

На тестуванні з історії України з аудиторії вигнали одного випускника.  Він прийшов на ЗНО зі шпаргалкою.  Натомість тести з іноземних мов і біології пройшли спокійно. 

Вчора, 6 червня, відбулося ЗНО з історії України. На Хмельниччині на тестування зареєструвалося майже 6 тисяч школярів. Уже сьогодні усі учасники можуть перевірити свої відповіді онлайн.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up