Освіта

Міністерство освіти планує провести експеримент із запровадження електронних підручників.  Інститут модернізації змісту...

З міського бюджету виділили 10 мільйонів на закупівлю обладнання у школи та дитячі садочки.  8,5 мільйонів витратять...

За показниками бази даних SciVerse Scopus було складено рейтинг українських вищих навчальних закладів. До переліку із...

Міністерство освіти і науки оприлюднило максимальні обсяги держзамовлення у 2018 році. В документі зазначели, скільки...

Тиждень весняних канікул для учнів шкіл закінчується.  Вже завтра, 2 квітня, школярі повертаються на навчання. 

Вчора, 31 березня, школярі здали пробне зовнішнє незалежного оцінювання з з математики, історії України, іноземних мов, фізики, хімії, географії та біології. Наразі усі учасники можуть перевірити свої відповіді онлайн. Внести свої відповіді до онлайн сервісу можна до 2 квітня.

Вже з нового навчального року першачків братимуть до школи не за конкурсом, а за місцем реєстрації. Департамент освіти затвердив освітні округи, де за кожним навчальним закладом будуть закріплені адреси. Батьки зможуть віддати туди дитину навчатися в інший мікрорайон, якщо в закладі буде недобір.

Департамент освіти відкрив телефонну лінію, на яку можна повідомляти про негаразди у школах і дитячих садочках.  Вчителі можуть поскаржитись на неслухняних учнів, а батьки розповісти про вимагання хабара.

На зовнішнє незалежне оцінювання зареєструвалось 11 628 хмельничан. Половина з них - випускники 2018 року.  Найбільше охочих здавати історію - майже 6000. Далі йдуть математика та географія.  "Здала" позиції англійська мова. Серед бажаних предметів на ЗНО вона лише на п'ятому місці. 

Вчора, 24 березня, школярі здали пробне зовнішньому незалежного оцінювання з української мови і літератури. Наразі усі учасники можуть перевірити свої відповіді онлайн. Внести свої відповіді до онлайн сервісу можна до 26 березня.

Тиждень відпочинку матиме хмельницька дітвора. Весняні канікули триватимуть до 1 квітня включно. 

Усі учні перших класів, які навчатимуться з 1 вересня 2018 року, безкоштовно отримають набори LEGO. В МОН вважають, що за допомогою LEGO навчання стане цікавішим.

Уряд вирішив, що посадові оклади вчителів зростуть на 10%. Кошти на це мали закласти в освітню субвенцію. В департаменті освіти кажуть, грошей на підвищення зарплат не вистачає. Експерти ж пояснюють, субвенцію рахували за новою формулою і в ній є гроші на зарплати.

Учениця 10-го класу НВК № 10 Софія Міронова виборола переш місце за представлення та захист учнівського проекту з екології. Школярка представила роботу «Екологічні ніші макрофітів техногенних водойм східної частини Малого Полісся».

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up