Освіта

Освіта

Минулого тижня понад 1700 дітей занедужали на грип та ГРВІ. Показник захворюваності серед школярів зріс майже...

Змагання проводять серед п’ятикласників. Першим фіналістом ліги стали школярі з НВК №6.

З 1 лютого вступили в дію додаткові пільги для абітурієнтів. Тепер вихідці із села, зможуть позачергово отримати бюджетне...

Назвали кращих вчителів у п’яти номінаціях. Визначали їх серед 77 учасників.

Вчора, 15 лютого, до Хмельницького з’їхалися кращі вчителі з різних регіонів України. У програмі майстер-класи та уроки із гаджетами. Хмельницьким педагогам демонструють, як можна навчати по-новому. Що цікавого відбувалося у перший день фесту, бачили журналісти vsіm.ua.

Таке розпорядження голова РДА підписав учора, 14 лютого. Припиняють навчальний процес від сьогодні, 15 лютого, до 22 лютого.

У місті стартує сьома футзальна ліга серед школярів. Перші матчі пройдуть у вівторок, 19 лютого.

Станом на 30 січня рівень захворюваності серед учнів міста становить 13,1%. У двох школах цей показник близький до критичного. Там можуть запровадити карантин.

Здавати тест з математики будуть змушені всі випускники. Щоправда, таке нововведення запрацює лише з 2021 року. 

Школярам слід подбати про вчасне оформлення ID-паспорта.  Без паспорта їх не допустять до реєстрації на ЗНО.

Вчора, 18 січня, між хмельницькими п’ятикласниками провели інтелектуальні змагання з історії міста. Перемогу здобула команда НВК №9 “Котигорошко”.

Наприкінці минулого року розпочалася реконструкція з добудовою корпусу ліцею. Незабаром там мають з'явитися новий спортзал, навчальні аудиторії та класи. Як просувається будівництво і коли очікувати його завершення, дізнавалися журналісти vsim.ua.

Хмельницькі батьки будуть більше платити за харчування дітей в садочках. Зростуть витрати і з міського бюджету. Протягом 2019 року вартість харчування може зрости ще не раз. Чому так?

Після двох тижнів відпочинку учні повертаються за парти.  На навчання діти вийдуть вже з цього понеділка, 14 січня. 

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up