Освіта

Освіта

6 квітня стартує проєкт "Всеукраїнська школа онлайн". З понеділка по п’ятницю на українських телеканалах та YouTube-каналі МОН будуть показувати уроки для учнів 5-11 класів. Які уроки, коли і де можна буде подивитись, дізнавайтесь далі. 

Старшокласники зі всієї України зможуть перевірити себе безкоштовно. Пройти пробне ЗНО можна буде вже в квітні. Гортайте далі й дізнавайтесь умови й дати проведення.

"Всеукраїнська школа онлайн" стартує в понеділок 6 квітня. Школярі з 5 по 11 клас зможуть дистанційно вивчати 11 предметів На яких каналах та інтернет-ресурсах дивитись уроки, читайте далі.

У МОН дали два сценарії розвитку подій після карантину. В кожному із них навчальний рік в Україні закінчиться 1 липня для всіх, окрім випускників.  Як і коли будуть здавати ЗНО цьогоріч?

Через подовження загальнонаціонального карантину ЗНО та вступна кампанія будуть перенесені на більш пізні дати. 

Провести вимушений відпочинок з користю, допоможуть онлайн-курси. Журналісти vsim.ua підготували для вас підбірку безкоштовних тренінгів.

Цього року інтерактивних дошок придбали 25. Таким забезпечили ними всі школи міста.

Пробне тестування мало пройти у березні.  Але через карантин його перенесли на квітень. Коли саме відбудеться тестування та на що необхідно звернути увагу учасникам, дізнавайтеся далі.  

Виявляється, що саме у нашому місті є школа, де навчається найбільша кількість учнів в країні. Як гадаєте, яка це школа?  

Вона вже двічі ставала “Учителем року”. Готуючись до всеукраїнського фінального етапу, Наталія Зима розповіла про секрети свого викладання.

keyboard_arrow_up