Освіта

Освіта

До СЗОШ №15 приєднають “вечірню” школу. Освітній заклад носитиме нову назву.

Перша чверть навчання добігає кінця, а книжок з української мови та історії досі немає. Найгірша ситуація з 10-ми класами....

7 жовтня в Україні традиційно святкують День учителя. Батьки з дітьми починають вітати педагогів ще з п’ятниці. Хмельницькі...

З нагоди Дня працівника освіти Президент України роздав нагороди. Серед відзначених - двоє хмельницьких освітян.

Починаючи з 2021 року ДПА з математики для випускників шкіл стане обов’язковою. Проводити його будуть у формі тестування.   

Вже затвердили правила прийому до вишів у наступному році.  Що ж змінилось, пояснили у МОН. 

В першій школі посеред навчального процесу горіли приміщення на четвертому поверсі. Вогонь пошкодив підсобки, покрівлю і спортзал. На ремонт в школі хочуть виділити гроші з міського бюджету.

Міносвіти затвердило графік ЗНО на 2019 рік. Основна сесія тестування пройде з 21 травня до 13 червня. Результати стануть відомі до 25 червня.

Навчальний заклад планує додати до своєї назви ім’я Леоніда Юзькова. Ідею на обговорення подали ХУУП і Конституційний суд України. Чим аргументоване бажання змінити назву?

У 2018 році стартувала програма “Нова українська школа”. З першого вересня 4113 першачків мали сісти на нові парти у модернізованих класах з новим навчальним інвентарем. Журналісти vsim.ua перевірили, як навчають першачків у одній з місцевих шкіл.

Зовнішнє незалежне оцінювання у наступному році розпочнеться 20 травня. Кожен учасник матиме право пройти тести максимум з чотирьох предметів. Загалом на вибір буде одинадцять дисциплін.

Ще в липні в департаменті освіти та науки вирішили не продовжувати контракт керівникам шістьох шкіл. Цілий місяць тривав конкурс на посади нових директорів.  Чотирьох керівників обрали ще 5 вересня. Ще з двома визначилися сьогодні, 7 вересня. Дивіться, хто виграв конкурс і з ким підпишуть контракти. 

Навчальний рік лише розпочинається. Для наймолодших школярів сайт vsim.ua подарував яскраві розклади уроків та англійську абетку.

Ще в липні в департаменті освіти та науки вирішили не продовжувати контракт керівникам шістьох шкіл. Цілий місяць тривав конкурс на посади нових директорів.  Вчора, 5 вересня, обрали чотирьох керівників навчальних закладів. Ще з двома визначаться завтра, 7 вересня.  Дивіться, хто виграв конкурс і з ким підпишуть контракти. 

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up