Інфографіка

Інфографіка

Лише один із керівників силових відомств не декларував автівок. Щомісячна зарплата стартує від 25 тисяч.

Конкуренцію звичайним перукарням вже давно склали барбер-шопи. Там чоловіків стрижуть, голять і навіть наливають для них алкоголь. У скільки обходяться послуги в хмельницьких барберах?

Шість КП Хмельницького мають понад 500 працівників кожне. Розповідаємо, які доходи, статки та майно мають їхні керівники.

Продукти, обладнання, тканини, пластмаси й транспорт — це та інше Хмельниччина постачає до багатьох країн світу. Лише за перші два місяців цього року вторгували майже 4 мільярди гривень. Дізнавайтеся, що купують та продають і в які країни.

Депутати парламенту виправили суперечність, яку самі ж і створили минулого року. До КУпАП повернута стаття 130 в тому вигляді, в якому вона існувала до 1 липня 2020 року. І не просто повернута, а з підвищеними штрафами. Скільки хмельничан після цього попалися та скільки отримали «нові» штрафи?

Минулого року ректор педакадемії Інна Шоробура в місяць отримувала 47 533 гривні.  Трохи менше мав керівник прикордонної академії Олександр Луцький - 42 304 гривні.  Дивіться в інфографіці, скільки заробили та що задекларували керівники хмельницьких “вишів”. 

Всі побутові споживачі будуть автоматично переведені на річний тариф. Для таких абонентів постачальники не зможуть піднімати ціну протягом року.

Чимало квартир у Хмельницькому мають вартість, близьку до мільйона, а то й перевищують її. Банки пропонують взяти кредит на житло, й умови таких позичок різні. Хмельничани можуть зекономити, скориставшись державною програмою.

Електронну чергу в дошкільні навчальні заклади запровадили, щоб боротися з корупцією. Реєструвати дитину радять відразу після народження, а згодом відстежувати її статус в черзі. Деякі хмельницькі матусі помічають переміщення своїх дітей на останні місця. Яка причина і що слід знати про заповненість в дитячих садочках Хмельницького?

В кожному мікрорайоні щільність інфраструктури різна. Ми проаналізували кількість об’єктів за місцевостями Хмельницького. Результати дозволили пояснити, від чого це залежить.

keyboard_arrow_up