Інфографіка

Інфографіка

Ціну на електроенергію підняли після кількарічної стабільності. З чого складається тариф та хто компенсує його низький рівень для населення?

Вартість різних товарів та послуг зростає постійно. Комунальні ж лишаються незмінними тривалий час. Ми порахували, якими були б тарифи, якби вони зростали так само, як і все інше.

Найдовша тривога цього місяця тривала майже п’ять годин. Дізнавайтеся, скільки всього їх було та який день був «найтривожнішим».

Середня заробітна плата в Україні складає 16 тисяч гривень. Скільки платять в Хмельницькому та сусідніх містах? Порівняли зарплати за популярними вакансіями.

Скільки треба заплатити за проїзд з Хмельницького у навколишні села? Підготували інфографіку з актуальними цінами. 

У Хмельницькому є 3 служби, що пропонують оренду електросамокатів. Скільки це коштує та як користуватися транспортним засобом? Підготували інфографіку. 

Дізналися ціни на овочі та фрукти в трьох торгових точках Хмельницького. Де вигідніше? Підготували інфографіку.

Квартири для оренди відрізняються станом, локацією та вартістю. Дізнавайтеся, що впливає на ціни та яка вартість у різних мікрорайонах.

Що радять мати в домашній аптечці та скільки коштує її наповнення? Склали перелік та оглянули ціни в трьох аптеках міста. Дивіться інфографіку.

Юрист з Хмельницького, Сергій Хома - у п’ятірці власників біткойнів. Його активи складають майже 96 мільйонів доларів.

keyboard_arrow_up