Інфографіка

Інфографіка

Система оплати проїзду в тролейбусах зазнала змін. Це вплинуло на суму грошей, яку отримує «Електротранс».

Цьогоріч у міських медзакладах створили понад 900 тисяч направлень до лікарів-спеціалістів. Допомоги яких фахівців потребують найбільше хмельничани?

У хмельницькому слідчому ізоляторі працює близько 200 осіб. Дізналися, скільки заробляють працівники на різних посадах. А також про те, кого шукають на роботу та скільки пропонують.

Хмельницький не має офіційного поділу на мікрорайони. Затверджені лише назви, та їхній перелік не є точним. Фахівці окреслили межі мікрорайонів та зібрали основні дані про них.

У 1990 році середньомісячна заробітна плата мешканців Хмельниччини становила трохи більш як 1 долар, а у 2020 - 366 доларів.  Дізнавайтеся, що та як змінилося в області за останні 30 років. Підготували дані в графіці.

Міський голова Полонного має 3 автівки. Мер Шепетівки - 5 тисяч доларів збережень. А очільник Нетішина за рік заробив понад 900 тисяч гривень. Підготували огляд декларацій мерів найбільших міст на Хмельниччині.

В Україні невдовзі може розпочатися чергова хвиля COVID-19. Ми проаналізували ситуацію на Хмельниччині.

У НВО №28, що на Озерній, у новому навчальному році буде 11 класів з першачками. Саме в цьому закладі навчатиметься найбільше молодших школярів у Хмельницькій ОТГ. Скільки першокласників цього року сяде за шкільні парти? Дізнавайтесь кількість за кожним навчальним закладом. 

Безоплатне отримання житла в користування передбачає кодекс 1983 року. Держава на це грошей не дає, а в міськради їх не вистачає. Але дехто квартири таки отримує. Хто саме та як?

Працівники у хмельницьких лікарнях поділяються на 6 категорій, серед яких є як керівники, так і молодший персонал. Хто і скільки заробляє в міських лікувальних закладах? Дізналися зарплати за перший квартал цього року. Дивіться детальніше в інфографіці. 

keyboard_arrow_up