Інфографіка

Інфографіка

З моменту проведення об’єднавчого собору 42 релігійні громади Хмельниччини подали заяви на зміну статутів про приєднання...

За перші 4 місяці цього року боргів із зарплат стало менше на третину. Протягом 2018 року заборгованість зросла...

До Міжнародного дня захисту тварин журналісти "ВСІМ" підготували для вас легенький тест. На фото - очі різних тварин. Спробуйте...

Керівники хмельницьких КП подали відомості про свої доходи та майно. За даними декларацій ми склали інфографіку...

На дільницях за межами України проголосували майже 60 тисяч українців. Місця для голосування діяли у 72 країнах.

Звісно ж, наша мова - найрідніша і наймилозвучніша. Ви впевнені, що ви добре її знаєте? Пройдіть якнайшвидше цей тест і дізнайтеся. 

Сьогодні Україна відзначає 110 років від дня народження Степана Бандери. Що ви про нього знаєте? Пройдіть цей тест і перевірте себе. Успіхів! 

21 листопада 2018 року Україна відзначає п'яту річницю Революції Гідності. Найяскравіші події хмельницького Євромайдану переглядайте у нашій хроніці.  

Аналітичний портал оприлюднив досягнення кожної області за минулий рік та розповів про їх рекорди. Хмельницька область потрапила у номінацію "енергоефективний регіон". Саме в нашій області знаходиться 21% усіх малих гідроелектростанцій країни.

А ви ще не прикрасили лісну красуню? Кілька порад, як встановити ялинку з дотриманням усіх вимог безпеки.

Ви добре знаєте своє місто та легко орієнтуєтеся на вулицях? Тоді пройдіть тест від vsim.ua та перевірте себе. Чи всі місця вам знайомі та чи знаєте ви, де вони знаходяться?

Від правопису - до біології та історії. До Дня знань журналісти vsim.ua підготували невеличкий тест на знання шкільної програми.  Пройдіть його і перевірте себе - чи пам'ятаєте, чого вас вчили у школі. Вперед!

Журналісти vsim.ua підготували для вас нескладний тест - потрібно відгадати зарплату.  Ми відібрали свіжі вакансії у Хмельницькому, які пропонують роботодавці. Відгадуйте, за яку роботу і скільки платять.

А ви знаєте, як виникли перші валентинки? А де знаходиться зворушливий пам'ятник на честь усіх закоханих. А який плід називали "яблуком кохання"? Швише пройдість цей тест і перевірте себе. 

keyboard_arrow_up