Інфографіка

Інфографіка

Хмельницький не має офіційного поділу на мікрорайони. Затверджені лише назви, та їхній перелік не є точним. Фахівці окреслили межі мікрорайонів та зібрали основні дані про них.

До трійки кращих увійшли дві гімназії та ліцей. Дізнавайтеся на якому місці ваша школа.

З року в рік популярність кожного імені змінюється. Одні імена батьки дають дітям рідше, а інші — частіше. Протягом 70 років у Хмельницькому були популярними десять жіночих імен. Тим часом чоловічих було лише п’ять.

Медичні установи Хмельницького пропонують свої послуги ПЛР-тестування Деякі лабораторії підвищили свої ціни за тест, деякі взагалі відмовились від цієї послуги

Вже за два місяці, 25 жовтня, ми обиратимемо депутатів місцевих рад. Здається, місцеві вибори менш важливі, ніж президентські чи парламентські. Але це хибна думка. У місцевих рад є повноваження і гроші, тому восени буде гаряче. До чого нам готуватися?

Для роботи у патрульній поліції не потрібна вища освіта, але вимог все ж чимало. Конкурсний відбір налічує кілька етапів. Зарплата без досвіду роботи — 10 700 гривень.

Медустанови пропонують тестування методами ПЛР та ІФА. Ціни різняться залежно від типу тесту та установи, що його проводить. Дізнавайтеся про все детальніше.

Ми продовжуємо аналізувати ситуацію кожні два тижні та порівнювати показники з іншими регіонами.

Мікрорайонів у місті 11, і у всіх них вартість нерухомості різниться. Найдорожче житло у Центрі, а от «найдешевшого» лідера немає.

Найкращим випускникам щороку вручають золоті та срібні медалі. Цьогоріч нагороди отримали 179 хмельничан. Ми дізналися, у яких школах найбільше, а в яких найменше.

keyboard_arrow_up