Інфографіка

Інфографіка

У НВО №28, що на Озерній, у новому навчальному році буде 11 класів з першачками. Саме в цьому закладі навчатиметься найбільше молодших школярів у Хмельницькій ОТГ. Скільки першокласників цього року сяде за шкільні парти? Дізнавайтесь кількість за кожним навчальним закладом. 

Безоплатне отримання житла в користування передбачає кодекс 1983 року. Держава на це грошей не дає, а в міськради їх не вистачає. Але дехто квартири таки отримує. Хто саме та як?

Працівники у хмельницьких лікарнях поділяються на 6 категорій, серед яких є як керівники, так і молодший персонал. Хто і скільки заробляє в міських лікувальних закладах? Дізналися зарплати за перший квартал цього року. Дивіться детальніше в інфографіці. 

Секонд хенди сьогодні можна зустріти чи не на кожному кроці. “Економ клас”, “Обнова”, “Твій стиль” - за цими назвами ховаються гори вживаного одягу, серед якого навіть можна знайти брендові речі. А от скільки такі “модні луки” коштують - питання інше. Журналістка vsim.ua перевірила, за скільки продають вбрання у секондах, які в центрі Хмельницького. Таким чином склала рейтинг за ціною в день оновлення товару. Дивіться, де найвигідніше затаритися кілограмами одягу.

Міста Хмельниччини мають чим привабити туристів. Один із варіантів ночівлі під час поїздки — готель. Куди можна з’їздити на «зірковий» відпочинок?

Сільськогосподарські землі можна легально продавати від 1 липня. Для Хмельницького та передмість є десятки пропозицій. Де продають землю та за скільки?

За останніх пів року вакцинувалися понад 30 тисяч хмельничан.  Від одних хвороб робили тисячі щеплень, а від інших - одиниці. Розповідаємо, від чого щеплюються.

У Хмельницькому перинатальному центрі є 21 лікар, який приймає пологи. Що про них кажуть жінки, які вже стали мамами? Зібрали відгуки про хмельницьких медиків, які допомагають з’явитися на світ.

Без цієї системи більшість хмельничан не запишеться до лікаря. А медики не укладуть декларацію з пацієнтом і не знатимуть скільки їх прийде на прийом.  Розповідаємо, в скільки обходиться Medics хмельницьким медзакладам.

Золоті та срібні медалі отримав 231 випускник. Які школи очолюють рейтинг за кількістю нагород - дивіться у інфографіці.

keyboard_arrow_up