Інфографіка

Інфографіка

Посаду голови облдержадміністрації може зайняти Дмитро Габінет. Сьогодні, 31 жовтня, він подав електронну декларацію. Там вказані його заробітки та майно.

За результатами складання ЗНО найкращою школою Хмельницького визнали обласний ліцей ІІ-ІІІ ступенів. Він зайняв 66 позицію в загальноукраїнському рейтингу. Детальніше дізнавайтеся з нашої інфографіки.

Хмельничан чи не щодня ловлять п’яними за кермом. Більшість із них міськрайонний суд визнає винними та призначає покарання. Дехто з цим не погоджується та йде до апеляційного суду скаржитись. Що з цього виходить, дізнавалися журналісти vsim.ua.

Соціологи показали чергові результати соціологічного дослідження. Згідно з ним, до наступного скликання парламенту проходять п’ять партій. Ще одна балансує на межі прохідного бар’єру.

Прохідний бар’єр на позачергових виборах долають п’ять партій. Найвищу підтримку має «Слуга народу». До трійки лідерів також входять «Опозиційна платформа» та «Голос».

Вже за два місяці можуть відбутися дострокові парламентські вибори. Новообраний президент Володимир Зеленський не тільки розпустив парламент, а й запропонував зміни до виборчого законодавства. Ми проаналізували результати соціологічних опитувань та склали інфографіку. З неї можна дізнатися, хто займе місце в новому парламенті.

Невдовзі поліцейські можуть отримати авто з гібридними двигунами. А поки вони використовують 28 машин.

З моменту проведення об’єднавчого собору 42 релігійні громади Хмельниччини подали заяви на зміну статутів про приєднання до ПЦУ. Частину оновлених статутів в ОДА вже затвердили, а деякі ще чекають на рішення.

За перші 4 місяці цього року боргів із зарплат стало менше на третину. Протягом 2018 року заборгованість зросла більш ніж удвічі.

До Міжнародного дня захисту тварин журналісти "ВСІМ" підготували для вас легенький тест. На фото - очі різних тварин. Спробуйте відгадати, кому вони належать. Вперед!

keyboard_arrow_up