Інфографіка

Інфографіка

Прохідний бар’єр на позачергових виборах долають п’ять партій. Найвищу підтримку має «Слуга народу». До...

Вже за два місяці можуть відбутися дострокові парламентські вибори. Новообраний президент Володимир Зеленський...

Невдовзі поліцейські можуть отримати авто з гібридними двигунами. А поки вони використовують 28 машин.

З моменту проведення об’єднавчого собору 42 релігійні громади Хмельниччини подали заяви на зміну статутів про приєднання...

За перші 4 місяці цього року боргів із зарплат стало менше на третину. Протягом 2018 року заборгованість зросла більш ніж удвічі.

До Міжнародного дня захисту тварин журналісти "ВСІМ" підготували для вас легенький тест. На фото - очі різних тварин. Спробуйте відгадати, кому вони належать. Вперед!

Керівники хмельницьких КП подали відомості про свої доходи та майно. За даними декларацій ми склали інфографіку про їхні зарплати.

У когось є кілька автомобілів, а когось жодного. На яких машинах їздять народні обранці, читайте далі.

Електронні декларації до НАЗК подали всі хмельницькі депутати. Частина обранців автомобілів не має, а у декого є кілька.

На дільницях за межами України проголосували майже 60 тисяч українців. Місця для голосування діяли у 72 країнах.

Вибори завершилися. ЦВК обробила майже всі електронні протоколи. Відомі попередні результата голосування у Хмельницькому.

Майже всі депутати Хмельницької міської ради встигли подати НАЗК електронні декларації. Ми завершуємо серію матеріалів про статки та майно обранців.

Майже всі депутати Хмельницької міської ради встигли подати НАЗК електронні декларації. Ми продовжуємо серію матеріалів про статки та майно обранців.

Майже всі депутати Хмельницької міської ради встигли подати НАЗК електронні декларації. Ми продовжуємо серію матеріалів про статки та майно обранців.

keyboard_arrow_up