Інфографіка

Інфографіка

Сьогодні Україна відзначає 111 років від дня народження Степана Бандери. Що ви про нього знаєте? Пройдіть цей тест і перевірте себе. Успіхів! 

Найбільше грошей піде на освіту та науку. На це передбачили майже половину бюджету.

21 листопада 2018 року Україна відзначає п'яту річницю Революції Гідності. Найяскравіші події хмельницького Євромайдану переглядайте у нашій хроніці.  

Посаду голови облдержадміністрації може зайняти Дмитро Габінет. Сьогодні, 31 жовтня, він подав електронну декларацію. Там вказані його заробітки та майно.

За результатами складання ЗНО найкращою школою Хмельницького визнали обласний ліцей ІІ-ІІІ ступенів. Він зайняв 66 позицію в загальноукраїнському рейтингу. Детальніше дізнавайтеся з нашої інфографіки.

Хмельничан чи не щодня ловлять п’яними за кермом. Більшість із них міськрайонний суд визнає винними та призначає покарання. Дехто з цим не погоджується та йде до апеляційного суду скаржитись. Що з цього виходить, дізнавалися журналісти vsim.ua.

Соціологи показали чергові результати соціологічного дослідження. Згідно з ним, до наступного скликання парламенту проходять п’ять партій. Ще одна балансує на межі прохідного бар’єру.

Прохідний бар’єр на позачергових виборах долають п’ять партій. Найвищу підтримку має «Слуга народу». До трійки лідерів також входять «Опозиційна платформа» та «Голос».

Вже за два місяці можуть відбутися дострокові парламентські вибори. Новообраний президент Володимир Зеленський не тільки розпустив парламент, а й запропонував зміни до виборчого законодавства. Ми проаналізували результати соціологічних опитувань та склали інфографіку. З неї можна дізнатися, хто займе місце в новому парламенті.

Невдовзі поліцейські можуть отримати авто з гібридними двигунами. А поки вони використовують 28 машин.

keyboard_arrow_up