Інфографіка

Інфографіка

За рівнем смертності Хмельниччина на 11 місці серед регіонів Україні. Водночас з одужанням ситуація дещо краще — 9 місце. Дізнавайтеся всі показники та що змінилося за два тижні.

Минулого року міський голова придбав у кредит авто на понад півмільйона. Зарплати отримав 680 тисяч гривень. Дізнавайтеся деталі та переглядайте інфографіку.

За два тижні область покращила показники. Порівнюємо з іншими регіонами та попередніми даними.

Очільник облдержадміністрації відзвітував про зарплату та нерухомість. Ми проаналізували декларація та склали для вас інфографіку.

В кожному регіоні України є випадки COVID-19. І майже в кожному — випадки смерті та одужання. Ми проаналізували дані МОЗ та визначили рівні смертності та одужання для кожного регіону, в тому числі й для Хмельниччини.

Кількість пацієнтів з COVID-19 в Україні зростає попри надзвичайні заходи уряду. Політики все частіше говорять про запровадження надзвичайного стану. Що може змінитися, якщо це станеться?

Найдешевше та найшвидше можна доїхати до Тернополя. Найтривалішою є поїздка до Сєвєродонецька.

Є три надійні варіанти вкласти гроші та отримати з них дивіденди.  Що вигідніше у 2020 році розповіли працівники хмельницьких банків.

Два авто зіткнулися на перехресті Проскурівського підпілля та Будівельників. У Шепетівці сталася ДТП відразу з чотирма машинами.

На перехресті Прибузько та Свободи зіткнулися відразу чотири авто. Неподалік Хмельницького «Honda» насмерть збила чоловіка. За п’яне водіння оформили 38 водіїв.

keyboard_arrow_up