Інфографіка

Інфографіка

Сьогодні Україна відзначає 110 років від дня народження Степана Бандери. Що ви про нього знаєте? Пройдіть цей тест і перевірте...

photo_camera

21 листопада 2018 року Україна відзначає п'яту річницю Революції Гідності. Найяскравіші події хмельницького Євромайдану переглядайте...

Аналітичний портал оприлюднив досягнення кожної області за минулий рік та розповів про їх рекорди. Хмельницька область...

А ви ще не прикрасили лісну красуню? Кілька порад, як встановити ялинку з дотриманням усіх вимог безпеки.

Ви добре знаєте своє місто та легко орієнтуєтеся на вулицях? Тоді пройдіть тест від vsim.ua та перевірте себе. Чи всі місця вам знайомі та чи знаєте ви, де вони знаходяться?

Від правопису - до біології та історії. До Дня знань журналісти vsim.ua підготували невеличкий тест на знання шкільної програми.  Пройдіть його і перевірте себе - чи пам'ятаєте, чого вас вчили у школі. Вперед!

Журналісти vsim.ua підготували для вас нескладний тест - потрібно відгадати зарплату.  Ми відібрали свіжі вакансії у Хмельницькому, які пропонують роботодавці. Відгадуйте, за яку роботу і скільки платять.

А ви знаєте, як виникли перші валентинки? А де знаходиться зворушливий пам'ятник на честь усіх закоханих. А який плід називали "яблуком кохання"? Швише пройдість цей тест і перевірте себе. 

Хмельничани, які виховують маленьких дітей, запевняють - “дитячих” грошей катастрофічно мало. 860 гривень вистачає від сили на два тижні. У Верховній Раді вже зареєстрували законопроект. Він передбачає збільшення виплат на дитину.

У Хмельницькому протягом 2016-ого зафіксували 777 крадіжок із квартир, будинків і магазинів. Найчастіше злочинці «працювали» у квартирах. Найрідше – в будинках, з яких і виносили рекордні суми коштів. Найбільша крадіжка року сягнула більше мільйона гривень.

У Хмельницькому налічується досить багато лікувальних закладів, серед яких і поліклініки, і лікарні. Оберіть зі списку той, який, на вашу думку, є найкращим.

Просто зареєструвати шлюб можна безкоштовно. Сплатити треба лише державне мито. Весільні урочистості та обряди коштують від півтораста до півтори тисячі гривень. Ціна церемонії залежить від її тривалості, місця та дати. 

У Хмельницькому за рік зафіксували півтисячі крадіжок з автомобілів  Найчастіше злодюжки розбивають вікна і віджимають двері  Витягують все, що кидається від очі – від стареньких магнітол до набору ключів та акумуляторів.  

Депутати міської ради ухвалили бюджет Хмельницького на наступний рік. Доходи і видатки міської скарбнички складуть 2,3 мільярда гривень. Найбільше грошей піде на освіту, медицину, соцзахист і ЖКГ.

keyboard_arrow_up