Алкоголю у крові у 18 разів більше норми: на Хмельниччині спіймали п'яного водія

Алкоголю у крові  у 18 разів більше норми: на Хмельниччині спіймали п'яного водія
  • Водій намагався втекти від патрульних.
  • Виявилося, що чоловік взагалі не має водійського посвідчення.

 

11 квітня в обідню пору на лінію 102 надійшло повідомлення про те, що в селі Жванець водій автомобіля ВАЗ-2106 під'їхав до магазину та ледве вийшов з автомобіля, можливо перебуває на підпитку. На місце виїхали поліцейські.

Правоохоронці помітили даний автомобіль на дорозі та спробували за допомогою проблискових маячків та спеціальних звукових сигналів зупинити його. Але вимогу про зупинку водій проігнорував та продовжив рух. Під час переслідування поліцейські заблокували ВАЗ-2106 службовим автомобілем.

Водієм виявився 32-річний житель Тернопільської області. Під час перевірки на стан алкогольного сп'яніння на місці події, прилад "Драгер" показав вміст алкоголю в організмі водія, який перевищує норму майже в вісімнадцять разів. Про це повідомили у Кам’янець-Подільське районне управління поліції.

  • "На даний час це один з найвищих показників алкогольного сп'яніння, виявлених місцевими поліцейськими", - уточнили правоохоронці.

Окрім цього, виявилося що водій не отримував водійського посвідчення взагалі та не зміг пред'явити свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу.

Відтак на нього склали протоколи за частиною 1 статті 130 КУпАП; частиною 1 статті 122-2 КУпАП. Також правоохоронці винесли постанови за частиною 1 статті 126 КУпАП та частиною 2 статті 126 КУпАП. Автомобіль вилучено та поміщено на арештмайданчик.

 

Додайте Всім.юа до вибраних джерел у Google

Коментарі (4)
  • Павел Муравьёв
    В 18 раз выше нормы? Это труп, уважаемый...
  • Юрий Павлов
    А зачем ему пьяному нужно водительское😀
  • Алексей Бойко
    А яка увас норма алкоголю в крові?
    Valentyna Chernyuk reply Алексей Бойко
    Alexey Boyko Банально! Дивлячись на погане, його потрібно вторити? Вчимось тримати відповідь за самих себе і не кивати у бік, а той....!!!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
19:09 На Хмельниччині зіткнулись дві вантажівки: деталі від поліції 18:21 Побив медпрацівниць та напав на поліцейського: на Хмельниччині судитимуть чоловіка 17:39 У Старокостянтинові водійка збила двох дітей і поїхала з місця ДТП 17:04 Від повідомлень у месенджері до вироку: історія патрульного, якого спіймали на хабарі Від читача 09:42 Чому «сенсаційні новини» найчастіше виявляються маніпуляцією 16:27 Воював з 2014 року: у Хмельницькому попрощалися з В’ячеславом Сивоволом 15:55 Снігуров і неповнолітні хмельничанки: зібрали все, що відомо про кримінальну справу 15:13 У Хмельницькому в п'ятницю попрощаються з двома захисниками 14:28 У центрі Хмельницького обмежать рух: триватимуть дорожні роботи 13:50 Скільки коштують дрова на Хмельниччині, де дешевше та як їх замовити 13:04 Вижити під Бучею та підкорити Карпати на протезі: історія ветерана Андрія Єрмолаєва 12:29 Обіцяв авто з-за кордону і виманив 700 тис грн: на Хмельниччині затримали шахрая 11:48 На Хмельниччині зіткнулися дві вантажівки: водія затисло в кабіні 11:15 Засудили водія, який збив двох підлітків на Кам’янецькій й втік з місця події 10:31 Графік стоянок Екобуса в Хмельницькому в серпні 10:00 Ціни на пальне у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 09:17 Вночі на Хмельниччині збили ворожий БпЛА: деталі 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 30 липня (ІНФОГРАФІКА) 21:37 Погода у Хмельницькому: прогноз на тиждень 20:35 Планові та аварійні відключення світла у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up