Автомобіль в'їхав у трактор. У ДТП на Хмельниччині постраждав батько з двома дітьми

Автомобіль в'їхав у трактор. У ДТП на Хмельниччині постраждав батько з двома дітьми
  • Аварія сталася у Красилівському районі.
  • Водій «Volkswagen Passat» в'їхав у мототрактор.
  • З травмами різного ступеня госпіталізували трьох пасажирів мототрактора.

Дорожньо-транспортна пригода сталася 26 серпня поблизу села Печеськи. 22-річний водій «Volkswagen Passat» зіткнувся з мототрактором. У результаті постраждали пасажири останнього. Про це повідомили у ГУ НП області.

У 38-річного чоловіка діагностували закриту черепно-мозкову травму, струсу головного мозку, перелому ребер. У двох хлопців 10 та 14 років діагностували забої та садна. Усіх потерпілих госпіталізували до травматологічного відділення.

Працівники поліції відкрили кримінальні провадження за частиною 1 статті 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України. Наразі слідчі з’ясовують усі обставини.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (5)
  • Семен Семенович
    Їздять тими мотоблоками та тракторами як забажають, як царі доріг.  При цьому ніяких опізнавальних знаків, світловідбиваючих пристроїв чи габаритних вогнів не мають. А зрозуміти, що автотранспорт їде набагато швидше  і часу на реакцію не буде - розуму не хватає. Село і люди... Квас такий, якщо шо
    Виталий Скачедуб reply Семен Семенович
    Смотреть надо куда едешь ! А то можно и на столб наехать и сказать что он виноват!!!!!
    гггг reply Семен Семенович
    ..."автотранспорт їде набагато швидше  і часу на реакцію не буде - розуму не хватає..."  - а це вже проблема шумахерів !
    Семен Семенович reply гггг
    Шановний "гггг", сподіваюсь у вас і в паспорті так само написано, Ви об'єктивно можете порівняти 15км/год що їде середньостатистичний мотоблок і мінімально дозволені 50 автомобіля, я не кажу вже про 90 поза населеним пунктом?
    Автолюбитель reply Семен Семенович
    ..."і мінімально дозволені 50 автомобіля" - ти трошки тупенький? На цій ділянці немає обмеження мінімально допустимої швидкості, це не автомагістраль!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
18:01 Потепліє до нуля: прогноз погоди для Хмельниччини на 25 січня 17:07 Актор з Хмельниччини став Заслуженим артистом. Він зіграв у «Ти — космос» 16:18 Петарди під час війни: кого і як карали на Хмельниччині 16:06 «Не встиг одружитися»: Хмельницький попрощався з військовим і спортсменом Денисом Мостовим Від читача 08:53 21 678 ультразвукових досліджень проведено у КНП "ХОССЦ" протягом 2025 року 15:08 На Хмельниччині безвісти зникла 22-річна Аліна Запорожець: що відомо 14:04 Загинуло четверо військових з Хмельниччини: Віктор Антонюк, Олег Гриськов, Володимир Дубовка, Роман Поліщук 13:18 Енергетикам доплачуватимуть 20 тисяч гривень за відновлювальні роботи — рішення уряду 12:25 Скільки коштує електроенергія для бізнесу в Хмельницькому: ми порахували (ІНФОГРАФІКА) 11:42 На Хмельниччині — 9 пожеж за добу: що і де горіло 11:01 У Хмельницькому зіткнулися два Hyundai: одного з водіїв госпіталізували 10:15 Графік погодинних відключень світла у Хмельницькому та області на 25 січня 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 24 січня (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up