Через ремонт дороги одразу десять тролейбусів у Хмельницькому змінять свій маршрут

Через ремонт дороги одразу десять тролейбусів у Хмельницькому змінять свій маршрут
  • З 29 до 30 серпня дорожники проводитимуть ремонт на вулиці Подільській. 
  • У зв'язку з цим  знеструмлять контактну мережу.
  • З 20:00 до 7:00 усі тролейбуси об'їжджатимуть дану ділянку дороги. Як саме їздитиме транспорт, дивіться далі. 

В ніч з 29 на 30 серпня дорожники проводитимуть ремонтні роботи на вулиці Подільській. Працюватимуть на ділянці від вулиці Грушевського до вулиці Соборної.

Через ремонт знеструмлять контактну мережу, тож рухатися на даному відрізку вулиці тролейбуси не зможуть. Про це повідомили у прес-службі Хмельницької міської ради.

Як зазначають, в період робіт з 20:00 до 7:00 рух тролейбусів здійснюватиметься наступним чином:

  • Тролейбус №7, 7а їхатиме за наступним маршрутом - вулиця Героїв майдану, Проскурівська, провулок Горького, вулиця Шевченка, далі по маршруту. В зворотньому напрямку через вулицю Шевченка, Свободи, Героїв Майдану та Кам'янецьку, далі по маршруту.
  • №8а - Кам'янецька, Тернопільська, розворотне кільце “Катіон”, вулиця Героїв Майдану, Проскурівська, Старокостянтинівське шосе, проспект Миру, вулиця П. Мирного. У зворотньому напрямку через проспект Миру, Зарічанська, вулиця Кам'янецька, далі по маршруту.
  • Маршрут №10 - через Старокостянтинівське шосе, вулицю Шевченка, Свободи до вулиці Зарічанської
  • 11, 11а, 12 - через Кам'янецьку, вулицю Героїв Майдану, Свободи, Зарічанську,  Старокостянтинівське шосе, проспект Миру до вулиці П. Мирного. У зворотньому напрямку по маршруту.
  • Тролейбус № 14, 15, 15а - через вулицю Героїв Майдану, Проскурівську, провулок Горького до вулиці Шевченка. У зворотньому напрямку - вулиця Шевченка, Свободи,  Героїв Майдану, Кам'янецька, далі по маршруту. 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
18:33 Відключення у Хмельницькому та інших містах: де найбільше та найменше? 17:37 У центрі Хмельницького мітингують щодо графіків відключень світла (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) photo_camera 17:04 Зник 41-річний хмельничанин: рідні шукають його майже два тижні 16:55 Бив кулаками банер із Героєм: знайшли чоловіка, який пошкодив портрет на Алеї Слави Від читача 15:48 51 401 функціональних досліджень провели у КНП "ХОССЦ" протягом 2025 року 16:10 Синам воїнів з Хмельниччини вручили посмертні нагороди photo_camera 15:25 Релігійна громада у Шепетівському районі перейшла до ПЦУ 14:04 На «зебрі» по Кам’янецькій збили 38-річну жінку 13:30 Судитимуть 26-річного хмельничанина. Він замовляв і продавав «солі» photo_camera 12:44 Екологи перевірили якість повітря у Хмельницькому: який результат 12:14 Хмельницька обласна рада прозвітувала про співпрацю з міжнародними партнерами photo_camera 11:46 Хмельницький апеляційний суд визнав законним заочний вирок депутату РФ 11:01 Хмельничанин намагався оскаржити штраф за п’яне водіння: що вирішив суд 10:48 Як зробити будинок комфортним: деталі, про які забувають (новини компаній) 10:18 У Старокостянтинові горіло авто: постраждав чоловік play_circle_filled photo_camera 09:40 Графік погодинних відключень світла у Хмельницькому та області на 21 січня 09:35 Вважався зниклим безвісти: у Меджибожі попрощалися із Віталієм Зуєвим 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 18 січня (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 21:01 На Хмельниччині послабне мороз: погода на 21 січня 20:44 Хмельницький попрощався з двома Героями: Олегом Гаврилюком та Русланом Боднарчуком
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up