Чотири роки за гратами проведе офіцер з Хмельниччини, в автомобілі якого загинула 23-річна дівчина

Чотири роки за гратами проведе офіцер з Хмельниччини, в автомобілі якого загинула 23-річна дівчина
  • Чоловік сів за кермо п'яний та спричинив ДТП, під час якого загинула 23-річна пасажирка.
  • Справу розслідували більш 2 років.
  • Суд визнав водія винним та призначив йому 4 роки позбавлення волі.

18 квітня 2015 року колишній військовослужбовець Управління Державної охорони України сів за кермо п’яним. Він їхав зі швидкістю понад 90 кілометрів за годину. Чоловік не впорався з керуванням та злетів з дороги.

Автомобіль «Оpel Аstra» перекинувся декілька разів. Від отриманих травм 23-річна пасажирка померла на місці.

Корисне посилання

Актуальні ціни на Baw у Хмельницькому на Automoto.ua.

Як повідомляють у прес-службі військової прокуратури Західного регіону, справу розслідували за  частиною 2 статті 286 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки дорожнього руху, які спричинили смерть потерпілого). Обвинувачений визнав свою вину.

3 листопада 2017 року Полонський районний суд розглянув справу про ДТП. 

Суд врахував усі обставини та призначив офіцеру 4 роки позбавлення волі. Також чоловіка позбавили права керувати транспортними засобами – 2 роки.

 

 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (1)
  • Борис Артамонов
    Чотири роки за гратами, а водійських прав позбавили на ДВА роки, - наш суд самий гуманний (або ніякий)!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
16:54 У Хмельницькому вручили державні нагороди родинам загиблих захисників (ІМЕНА) photo_camera 16:18 Хмельницький серед лідерів із доброчесності та протидії корупції: результати дослідження 15:36 На Ярмолинеччині водій напідпитку намагався дати хабаря патрульним 14:52 У яких будинках в Хмельницькому в липні проводитимуть обслуговування газових мереж (АДРЕСИ) Від читача 15:51 Війна за розум: головні правила інформаційної безпеки під час бойових дій. 14:09 Кому дістануться дорожні мільярди Хмельниччини: зв'язки з нардепами, кримінальні справи та фірми зі збитками 13:35 Інтернет 5 Гбіт/с у Хмельницькому: «Еверест» запустив космічну швидкість (новини компаній) 13:19 Засудили одного з голів громад Хмельниччини за розтрату 1,9 мільйона гривень 12:44 Поліція розпочала досудове розслідування за фактом забруднення Південного Бугу 12:05 ДБР арештувало готельно-ресторанний комплекс сина Крупи в парку Чекмана 11:29 У Південно-Західному мікрорайоні міста тимчасово не буде води (АДРЕСИ) 10:50 Розшукали зниклу в Хмельницькому 37-річну Ірину Назарчук 10:10 Ціни на пальне у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 09:36 В ДТП на проспекті Миру загинуло двоє людей: деталі від поліції 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 1 липня (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 21:31 Громади Хмельниччини можуть отримати до 1 млн грн на підтримку ветеранів 21:02 Спека не відступає: яким буде 1 липня на Хмельниччині 20:47 На щиті — четверо воїнів з Хмельниччини: Руслан Денис, Володимир Осташевський, Серік Рабаєв та Сергій Чорноуз. 20:30 На Хмельниччині після сварки з бабусею зник 9-річний хлопчик: його знайшли 20:03 У Хмельницькому оновлюють дороги: які вулиці відремонтували та де працює техніка
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up