Для безпеки та комфорту пішоходів: хмельничанин Юрій просить облаштувати тротуар на Трудовій

Для безпеки та комфорту пішоходів: хмельничанин Юрій просить облаштувати тротуар на Трудовій
  • Відповідну петицію розмістили на сайті Хмельницької міської ради.
  • Хмельничанин звертає увагу на відсутність зручного тротуару на ділянці дороги від автовокзалу №1 до вулиці Заводської.

Нова електронна петиція з'явилася на сайті Хмельницької міської ради, 4 жовтня. Звернення розмістили у розділі "Благоустрій міста та будівництво".

Автор звернення Марченко Юрій Васильович просить облаштувати зручний тротуар на відрізку від автовокзалу №1 до вулиці Заводської. Як зазначає чоловік, дана пішохідна частина у досить жахливому стані, або ж повністю відсутня.

"Переважна частина жителів новозбудованого мікрорайону – молоді сім’ї з малими дітьми. Мамам з дітками у візочках майже не реально полишити межі свого мікрорайону, враховуючи відсутність облаштованих тротуарів. А у період дощів та снігу даний відрізок пішохідного шляху взагалі перетворюється в абсолютне бездоріжжя. Просимо міську владу забезпечити належним чином відведеним тротуаром частину дороги для безпечного та зручного руху пішоходів", - йдеться у дописі.

Петиція уже набрала 59 голосів. Для розгляду звернення необхідно 500. До кінця голосування залишилося 87 днів. Підтримати ідею можна ТУТ.

Читайте також: Біля кожного парку та магазину: хмельничанин Роман просить встановити більше велопарковок у місті

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
11:02 Працював на ХАЕС 22 роки: на Хмельниччині попрощались з Леонідом Кідуном 10:01 Затримуються майже 60 поїздів. Які проходять через Хмельниччину (список) 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 6 грудня (ІНФОГРАФІКА) 21:02 На Миколая без снігу? Погода на 6 грудня для Хмельниччини Від читача 12:08 Онлайн-варта України: як працює проєкт BRAMA та чому важливо долучитися 20:40 Графік відключень світла на 6 грудня у Хмельницькому та області (ОНОВЛЕНО) 20:07 На щиті повернулися військові з Хмельниччини: Геннадій Велічко, Юрій Казмірук, Денис Можаровський, Артем Мельник, Віктор Супруненко 19:09 На Хмельниччині оголосили лауреатів престижної премії імені Миколи Дарманського: список 18:18 Голова облради зустрілась з діаспорою в Брюсселі: молились за Україну 17:30 Довічне отримав чоловік з Хмельниччини за зґвалтування дитини 16:41 Нардепам з Хмельниччини – по 200 тисяч на витрати: пояснення змін та реакція суспільства 16:08 Двійнята Маріна та Каріна вийшли заміж в один день: історія сестер з Шепетівщини photo_camera 15:30 Автотроща з 5 загиблими у Хмельницькому районі: розслідування справи завершили 14:49 Хмельницького підприємця вивезли в ліс та прострелили ногу. Нападників судитимуть 14:01 Четверо волонтерів з Хмельниччини отримали відзнаки від Зеленського 13:13 У Хмельницькому продукти для військових продавали у місцеві магазини, — поліція 12:30 16-річна хмельничанка готувала теракт проти ЗСУ: буде суд 11:44 Землю під Хмельницьким труїли виробництвом пального. Судитимуть директора
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up