Дві людини у важкому стані: у поліції повідомили деталі страшної ДТП на Хмельниччині

Дві людини у важкому стані: у поліції повідомили деталі страшної ДТП на Хмельниччині
  • У Старокостянтинові лоб у лоб зіткнулися "Volvo 440"  та "BMW X5".
  • У результаті до лікарні потрапило двоє: водій та пасажир "Volvo". 
  • Який стан постраждалих та що відомо про причини аварії.

 

Аварія сталася 15 серпня у Старокостянтинові. 26-річний місцевий житель на "Volvo 440" виїхав на смугу зустрічного руху та зіткнувся з автомобілем "BMW X5", за кермом якого був 28-річний житель Хмельницького.

Внаслідок ДТП травми отримали водій та  пасажир "Volvo". Їх госпіталізували. Стан їх здоров’я лікарі оцінюють як важкий. Про це повідомили у Секторі комунікації поліції області.

За даним фактом слідчі відкрили кримінальне провадження за частиною 1 статті 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України і наразі встановлюють усі обставини події.

Читайте також: На Хмельниччині п'яний водій Volkswagen протаранив паркан 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (11)
  • Дима Адамов
    Цікавий момент! Чому промовчали, що водій був під дією наркотичних речовин, в стані алкогольного опьяніння? Чи це вже не важно!
  • Andriy Izvitskiy
    Це є наказ всі аварії по максимуму з страшними подробицями висвітлювати - народ готують до збільшення в рази штрафів. Владі потрібні гроші...
  • Сергей Руденко
    А який страх Як усе купляется
  • Валентина Дячук
    Боже милостивий страшно дивитися кожен день такі події! Страшно їхати по трасі вони ж літають, як ненормальні, де поліція, де обмеження швидкості? В самих водіїв не має ні совісті, ні страху!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:01 Дощі та грози накриють Хмельниччину: погода на 30 травня 19:00 На Хмельниччині чоловік відкрив стрільбу по людях. Є поранений 18:51 На Хмельниччині попрощалися з двома військовими, які вважалися зниклими безвісти 18:24 Мешканця Хмельниччини обвинувачують у контрабанді гуманітарних вантажівок для ЗСУ Від читача 11:25 ЧАТОВІ ОНЛАЙН: НОВА ПЛАТФОРМА ДЛЯ СВІДОМИХ ГРОМАДЯН 17:47 Маршрутки без GPS і порушення графіків: у Кам’янці склали 42 акти на перевізників 17:01 На Хмельниччині зафіксували перекриття русла річки через сміття 16:21 На Хмельниччині 39 мешканців отримали гранти на розвиток бізнесу 15:38 Хмельничани і «Останній дзвоник»: чим ділились у соцмережах цього дня photo_camera 15:11 Їм було 48 та 20 років: воїнів з Хмельницького району нагородили посмертно (ІМЕНА) 14:29 У Кам’янці-Подільському чоловік влаштував бійку в гуртожитку через ревнощі 13:44 Помер після інсульту в навчальному центрі: у Хмельницькому поховали Володимира Кицака 13:01 Хмельницький виконком розглянув 83 питання: що вирішили 12:45 Дитячі літні табори 2026 в Україні та за кордоном: Карпати, Болгарія 12:13 У школах Хмельницького пролунав останній дзвоник (ФОТО) 11:21 На Хмельниччині військовий продавав дизпаливо з частини — ДБР 10:34 У Хмельницькому за тиждень оштрафували водіїв на понад 171 тисячу гривень 10:00 Ціни на пальне у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 09:30 Смертельна ДТП у Дунаївцях: водій Mercedes проведе 3 роки у в’язниці 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 29 травня (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up