Хмельничанин просить встановити "зелену" стрілку на світлофорі біля Першого Паркового: навіщо

Хмельничанин просить встановити "зелену" стрілку на світлофорі біля Першого Паркового: навіщо
  • До міськради написали нову петицію. Її автор просить встановити додаткову секцію на світлофорі на Старокостянтинівському шосе.

Хмельничанин Дмитро Квасницький звернувся до влади міста з петицією. У ній він просить встановити додаткову секцію на світлофорі, що знаходиться на Старокостянтинівському шосе, а саме на виїзді з ЖК Перший Парковий.

  • "Дуже часто на підйомі стають вантажівки, які з неймовірними зусиллями рушають з місця, доповнюючи і так невтішну екологічну складову нашого міста. Зважаючи на те, що переважна більшість транспорту з ЖК Перший Парковий прямує до міста, заборона вільного проїзду на підйом є недоречною. Пропоную встановити додаткову секцію світлофору у вигляді зеленої стрілки прямо в сторону Старокостянтинова", - написав чоловік.

Петицію опублікували 24 лютого. Для того, аби її розглянули, слід зібрати 500 підписів за  наступні 87 дні.

Друзі, як вам така ініціатива?

Читайте також:

Хмельничанин пропонує пустити тролейбус №4 по Інститутській

Хмельничанин Юрій просить облаштувати тротуар на Трудовій

 Слідкуйте за новинами Хмельницького у Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.

 

 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (25)
  • А
    Так її там треба.
  • Олександр Радзівіл
    Я за
  • Віталій Матвійчук
    Можна, але ліву смугу робити тільки в ліво, а не також прямо
  • Леша Боровик
    Я за.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
15:44 На Хмельниччині об’єднають чотири медичні заклади 15:11 На Хмельниччині попрощалися із 27-річним поліцейським Миколою Рижиком 14:33 Заступник начальника Хмельницької ОВА залишає посаду: що про це відомо 13:52 «Має ангела-охоронця»: лікарі розповіли, як врятували малюка після падіння з 6 поверху Від читача 10:39 До уваги суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності та перевізників! 13:13 На Хмельниччині знайшли чоловіка, який сім годин блукав у лісі 12:29 У Хмельницькому частина будинків залишиться без води: адреси 11:47 Де заробити 70 тис грн на Хмельниччині: вакансії від центру зайнятості 11:01 На Хмельниччині 17-річний хлопець незаконно продавав стартові пістолети 10:18 Шахраї надсилають фейкові листи від імені голови ОВА Сергія Тюріна 10:10 Ціни на пальне у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 09:30 «Востаннє його голос чули три роки тому». Загинув воїн з Хмельниччини Володимир Гуц 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 19 червня (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 21:01 До +28 градусів: на Хмельниччину повертається спека 20:04 Відключення у Хмельницькому: де не буде світла 19 червня (АДРЕСИ) 19:29 У Хмельницькому розшукують родичів дезорієнтованої жінки 18:53 Хвороба обірвала життя: у Хмельницькому попрощались з воїном Олександром Панчиком 18:15 Діодний лазер у косметології: як працює і чого від нього чекати (новини компаній) 18:11 З Хмельниччини примусово видворили громадянина Таджикистану 17:27 У Хмельницькому підліток розбив вікно квартири в багатоповерхівці
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up