Хмельничанка Світлана просить збільшити кількість громадського транспорту до обласної лікарні

Хмельничанка Світлана просить збільшити кількість громадського транспорту до обласної лікарні
  • Жінка звернулася до міської ради з відповідною петицією.

У єдиній системі місцевих петицій з'явилося нове звернення. Її авторка Світлана Д'якович просить збільшити кількість громадського транспорту до обласної лікарні з центра міста.

  • "За даним маршрутом є лише маршрут 32, де маршрутки їздять один раз на годину і не включають маячки. На протязі дня люди не мають змоги добратись до лікарні. Майже всі люди добираються до міської лікарні чи заготзерно і пішки йдуть до обласної. О 18.00 не можливо з роботи добратись додому, так я маршруток вже немає у цей час. Люди похилого віку змушені проходити велику відстань, щоб дістатись до медзакладу", - написала жінка.

Петицію опублікували 15 листопада. Для того щоб її розглянули у міськраді, звернення має набрати 500 голосів. Зробити це потрібно за наступні 88 днів. Підтримати ініціативу можна ТУТ

 

Додайте Всім.юа до вибраних джерел у Google

Коментарі (3)
  • Катя Попик
    Нехай купить собі гелікоптер, вигідніше вже обласну лікарню перенести в Шепетівку
    Катя Попик reply Катя Попик
    А на місці обласної побудувати великий завод,навіщо нам дві лікарні і третя района?Вони ж не облслуговують міське населення, паї забрали,роботи забрали, не хватає їм таксі до самої роботи..
  • валерія
    ДЕЕЕЕ?Земля для городян????
    З 1995-1997 рік ВСЯЯЯ земля, згідно конституції СТАТТЯ 13 була розділена між УСІМА жителями області.
    Мешканці села получили МАЙНОВІ паї - трактором, ковгоспом, коровою, свинею, фермою, іншим майном ковгоспа.
    Мешканці міста отримали ваучири, облігації,  на майно міста - АКЦІЇ на заводи, фабрики , і інші майнові сертифікати.
    Залишилась ЗЕМЛЯ. Їі розпаювали пополам - жителям міста і жителям сіл. Сільску землю отримали мешканці сіл ( всі мешканці ,ААЛЕ найбільши чином діти голови ковгоспу, родичі сільради, куми голови ковгоспу і сільради.) Деякі села, напр пирогівці, щервона зірка паїв не отримали, землю не розпаювали до сих пір.

    А землю НЕРОЗПАЙОВАНУ городян віднесли до земельного фонду , резервного фонду землі ,  фонду держ призначення землі  ,  землі запасу, землі лісового фонду, землі водного фонду, землі природно-заповідного фонду. ОСЬ ЦЮ ЗЕМЛЮ, НЕРОЗПАЙОВАНУ, ГОРОДЯН І БУДУТЬ ПРОДАВАТИ,
    АЛЕ в 1997-1998  році сільскі на один рік приїхали, повлаштовувались на фабрики, заводи, ВЗЯЛИ БЕЗ %кредити від роботи на будівництва житла, хати, дачі , БО НАПЕРЕД ЗНАЛИ про знецінення грошей (в ці роки поводили купони, і люди стали отримувати зарплатню МІЛЬЙОНАМИ ГРИВЕНЬ) і сільскі обанкротили підприємства і підприємства розвалилиса. І ТУТ НАСССС_ЛИ, ЗДОРОВЯ забрали, ЗЕМЛЮ забрали,льготи набрали на всю родину,  здитинства пільги, РОБОТИ позабирали, чому завкридували розвалили , а винен хто - ПУТІН??? ГРОЙСМАН? СИМЧИШИН?
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
14:43 Художня студія, кав’ярня та СТО: які бізнеси відкриють на Хмельниччині за гранти 14:02 У Шепетівці зіткнулися легковик і мотоцикл: 21-річний водій травмувався 13:21 На Хмельниччині двоє чоловіків відкрили стрілянину на подвір'ї будинку 12:52 На Хмельниччині зафіксували землетрус 9 липня Від читача 17:47 Відбулася головна подія року на Хмельниччині з інтервенційної кардіології 12:01 На Хмельниччині роботодавці пропонують в середньому 15,5 тис грн зарплати 11:16 Вкрала у знайомого 400 тисяч гривень: на Шепетівщині судитимуть 30-річну жінку 10:43 Нарибалив на 306 тисяч гривень: у Летичеві чоловік незаконно виловив 61 кілограм риби 10:10 Ціни на пальне у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 09:36 На Хмельниччині виявили 15 мігрантів-порушників з Індії 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 9 липня (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 21:23 Планові та аварійні відключення світла у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 20:38 Майбутні вибори в Україні: що показало дослідження про місце проживання виборців 20:10 «На щиті» повертаються 7 захисників з Хмельниччини 19:00 Справа Крупи, фіктивні служби й не тільки: що розслідує ДБР на Хмельниччині 18:19 Не змогли врятувати: у Хмельницькому попрощалися з Євгеном Белезюком 17:44 На Красилівщині оштрафували п’яного водія електросамоката 16:52 У Славуті судитимуть чоловіка за незаконне зберігання зброї: деталі 16:07 Без батька залишилися двоє дітей: у Хмельницькому попрощалися з Олександром Захаркевичем play_circle_filled 15:25 В ДТП у Дунаївцях постраждала 85-річна жінка
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up