На Хмельниччині автівка збила 17-річного хлопця: його госпіталізували

На Хмельниччині автівка збила 17-річного хлопця: його госпіталізували
  • Аварія сталась поблизу села Міцівці.

Пізно ввечері на трасі поблизу села Міцівці сталася аварія, у якій травмувався неповнолітній пішохід. Хлопця доправили до лікарні.

Про це повідомили у Поліції Хмельницької області.

Дорожньо-транспортна пригода трапилась 27 лютого близько 23:30 на автодорозі Н-03 сполученням Житомир — Чернівці поблизу села Міцівці Новодунаєвецької громади.

За інформацією правоохоронців, легковик «Peugeot 308» наїхав на 17-річного місцевого жителя. Хлопець рухався дорогою у попутному напрямку. За кермом авто перебував 28-річний житель міста Чернівці.

Унаслідок ДТП підліток отримав тілесні ушкодження. Медики ушпиталили його до травматологічного відділення Дунаєвецької багатопрофільної лікарні. Про стан потерпілого не повідомляють.

Слідчі відкрили кримінальне провадження за частиною 1 статті 286 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило тілесні ушкодження потерпілому).

Наразі правоохоронці встановлюють усі обставини події.

Читайте також: 

Подякуй журналісту гривнею icon Подякуй журналістці гривнею
Юлія Номировська
Юлія Номировська - авторка цього матеріалу. Ви можете подякувати їй та надихнути на нові корисні матеріали
Закинути на Банку

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up