На Хмельниччині ремонтують ділянку траси Н-03 (ФОТО)

На Хмельниччині ремонтують ділянку траси Н-03 (ФОТО)
  • Роботу на ділянці від села Слобідка-Рахнівецька до села Шатава планують закінчити до кінця поточного року.
  • Що тут уже встигли зробити.

Тривають роботи з поточного середнього ремонту Н-03. Так, 4 квітня, на ділянці від села Слобідка-Рахнівецька до села Шатава автодороги Н-03 влаштували вирівнюючий шар з крупнозернистої асфальтобетонної суміші. Наступний етап - верхні шари покритт. Про це повідомили у Службі автомобільних доріг Хмельницької області.

Як уточнили у САД, паралельно на ділянці влаштовують поребрики та вкладають основу на тротуарах. Також на даному відрізку, на км 260+184 ремонтуємо міст

У планах ще влаштувати фінішний шар з щебенево-мастикового асфальтобетону, встановити однобічне бар’єрне огородження та нанести горизонтальну дорожню розмітку. 

Усіх учасників дорожнього руху закликають дотримуватись ПДР, особливо на ділянках, де працює дорожня техніка.

 

Додайте Всім.юа до вибраних джерел у Google

Коментарі (7)
  • Галина Мельник Скибіцька
    7квітня десь в19.30 ми з чоловіком їхали на Хотин. Простояли хв 20  на світлофорі і поїхали на зелене.А тут зі сторони Шатави нам лоб в лоб виїхали дуже хитрі головне що в них червоне світло так ще й матюкались.2 легковика то роз'їхались в обі сторони.Наші люди нагло суне на червоне ,а те що ціла колона їде на зелене їм пофіг,бо він їде якийсь АІ.Я рахую що й поліція в таких місцях повинна контролювати.А там ще й люди працюють.Їхали назад в 23,00 вони ще  дожили асвальт
  • Володимир Вершигора
    Той місток хіба витримає 40-тонні фури?
  • Анатолий Столярчук
    а от про Поребрик це вже ЦIКАВО
  • Діма Городиський
    А коли будуть робити стару трасу на Хмельницький? Відрізок дороги Кам'янець подільський -ст.Балин. Не можливо проїхати. Там також машини їздять.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:37 Погода у Хмельницькому: прогноз на тиждень 20:23 Планові та аварійні відключення світла у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 19:07 «На щиті» повертаються 4 захисників з Хмельниччини (ІМЕНА) 18:26 На Алеї надії в Хмельницькому з’явиться ще 80 портретів Від читача 17:26 Блокуй фейки та шахраїв: як долучитися до спільноти «Брама» 17:51 На Білогірщині мікроавтобус зіткнувся з потягом 17:05 Міноборони спростило повернення із СЗЧ: що потрібно знати військовим з Хмельниччини 16:19 «У нього були золоті руки»: у Хмельницькому попрощалися із Андрієм Кордасом 15:40 Кокаїн та карткові ігри: на Хмельниччині затримали кримінального авторитета play_circle_filled 14:57 Перевіряють версію з епілепсією: на якій стадії розслідування смертельної ДТП біля «Оазису» 14:12 «Вирішував питання» із військовим обліком: судитимуть 46-річного жителя Нетішина 13:31 Біля Прибузького в ДТП загинула 28-річна пішохідка: деталі 12:44 У Хмельницькому зафіксували аварійні відключення світла (АДРЕСИ) 12:04 В ДТП на Кам’янецькій травмувався пасажир тролейбуса 11:28 На 3 померлих — 1 новонароджений: демографічна ситуація на Хмельниччині 10:42 Спричинив ДТП і втік: у Кам’янці затримали п’яного водія 09:35 «Милі мордочки» отримали свої нагороди: як у редакції vsim.ua вітали переможців фотоконкурсу 09:34 У Кам’янці водій маршрутки домагався 12-річної дівчинки 08:30 Кам’янчанин Михайло Драпатий стане Головнокомандувачем ЗСУ: деталі
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up