На Кам’янецькій сталася аварія, якою займається ДБР (ВІДЕО)

На Кам’янецькій сталася аварія, якою займається ДБР (ВІДЕО)
Фото dtp_khm
  • Зіштовхнулися два легковики “ВАЗ”. Є потерпілі.

  • Слідчі ДРБ ще на місці.

  • Момент зіткнення зафіксувала камера "Glazok".

В ДТП на перехресті Подільської та Кам’янецької зіштовхнулися два автомобілі “ВАЗ”. На місце прибула поліція, “швидка” та працівники ТУ Державного бюро розслідувань. Є постраждалі. За попередньою інформацією в потерпілих травма голови. Про це журналістам vsim.ua повідомили в прес-службі ДБР.

Вона додала, що аварія сталася близько 12:00. Наразі правоохоронці ще працюють на місці. Стан потерпілих невідомий. Детальніше про подію, згодом на нашому сайті. Слідкуйте за оновленнями.  

Відео дня

Фото dtp_khm
Фото dtp_khm
Фото dtp_khm

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (8)
  • Богдан
    з того боку рух лише маршрутним, або патрульним з проблисковими маяками
  • Oleg Vasilevich
    По видео четко видно что менты нарушили
  • Василь
    Не знаю точно, але невже ДБР повинно займатися ДТП, а не поліція... Невже в автомобілях ВАЗ виявився чиновник рангу, на якого належить саме їм, ДБР, привернути свою увагу...!?
  • Віталій Українець
    синяки з синіми номерами!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
18:11 Хмельниччина втратила ще чотирьох військових. Хто вони photo_camera 17:17 Синоптики попереджають про негоду в неділю: прогноз на 22 червня для Хмельниччини 16:29 Трьох військових з Хмельницького району нагородили посмертно. Імена 15:42 Вважалися зниклими: загинули дев'ятеро захисників з Хмельниччини photo_camera Від читача 19:18 Лікарів-анестезіологів та медичних сестер запрошують на роботу у КНП "Хмельницький обласний серцево-судинний центр" 14:34 У Хмельницькому відбудеться кінопоказ просто неба: коли і де 13:31 Держава компенсує витрати за працевлаштування ВПО на Хмельниччині. Деталі 12:35 Міська лікарня бере кредит на новий рентген: що відомо про апарат 11:24 До мільйона на бізнес і безкоштовне навчання: що пропонує ветеранам служба зайнятості 10:07 На фронті загинув поліцейський з Хмельниччини Володимир Середюк. Йому було 35 09:04 На Хмельниччині вогонь забрав життя чоловіка
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up