Нічна ДТП на Шевченка. Водій Mazda влетів у магазин та втік геть, залишивши авто (ФОТО)

Нічна ДТП на Шевченка. Водій Mazda влетів у магазин та втік геть, залишивши авто (ФОТО)
УПП
  • Розшукати втікача вдалося за кілька годин.
  • На нього склали аж три протоколи.

 

Автопригода сталася близько 2-ї години ночі 14 березня на вулиці Шевченка в обласному центрі. Водій авто Mazda 3 не обрав безпечної швидкості та виїхав за межі проїзної частини. У результаті він в'їхав у магазин. Після цього кермувальник залишив авто та втік з місця.

На щастя, обійшлося без постраждалих. Патрульні склали відповідні матеріали та евакуювали транспортний засіб.

За інформацією поліцейської роти №4 УПП Роксолани Вавренюк, уже за кілька годин інспектори відділу розшуку та опрацювання матеріалів ДТП, розшукали водія та склали 3 протоколи: за статтею 124 (вчинення ДТП без потерпілих) КУпАП, протокол за статтею 122-4 (залишення місця ДТП) КУпАП, протокол за частиною 1 статті 130 (керування транспортним засобом в стані наркотичного сп’яніння) КУпАП.

Читайте також:

Фото із соцмереж
Фото із соцмереж
Фото УПП
 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (16)
  • Віталій Українець
    при Авакові злочини під наркотою вийшли на новий рівень!
  • Сергей Сорокин
    Неудевлюсь если окажется,что это был мент или прокурор или сбу
  • Микола Коваль
    Під наркотою був тому й втік
  • Ivan Petrov
    То йому навігатор вказував дорогу до травмпункту...
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
09:45 «Щасливі години» в аптеці для пенсіонерів у Хмельницькому (новини компаній) 09:30 На Хмельниччині водія засудили до 2 років, бо не платив штрафи 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 18 листопада (ІНФОГРАФІКА) 21:03 На Хмельниччину йде різке похолодання та штормовий вітер Від читача 11:07 До уваги перевізників, які здійснюють міжнародні перевезення товарів на умовах Митної конвенції про міжнародне перевезення вантажів із застосуванням книжки МДП 1975 року 21:00 Графік відключень світла на 18 листопада у Хмельницькому та області (ОНОВЛЕНО) 20:05 Планові відключення світла у Хмельницькому на 18 листопада 19:30 Блок Хмельницької АЕС роками працює упівсили через схеми Міндіча, — нардеп 18:42 Перевірка документів у Нетішині закінчилася бійкою з поліцейськими (ВІДЕО) 17:47 Зникла жінка блукала без взуття у Хмельницькому районі: продовження історії 17:02 На Камʼянецькій патрульні спіймали п’яного водія (ВІДЕО) 16:12 У Хмельницькому відбувся тренінг «Нестримні»: ветеранів залучають до рухової активності 15:30 Дива починаються: стартував конкурс “Подарунок від Святого Миколая” 15:29 У Хмельницькому попрощаються з Євгенієм Оляніном. Воїн вважався зниклим безвісти 14:53 Вночі дві автівки згоріли на парковці в Ізяславі 14:14 «Таблетки для схуднення» виявились психотропами: у Хмельницькому викрили організаторку мережі 13:44 Яка доля чекає на «зоопарк Пальохіна» після втечі левиць: дізнались деталі photo_camera 13:04 ДТП з постраждалим на Давидковецькому перехресті: деталі від поліції 12:30 400 доларів за уникнення служби: на Хмельниччині затримали військового 11:54 На Хмельниччині зростає захворюваність на ГРВІ та грип
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up