Під домашній арешт посадили посадовця, який насмерть збив пішохода на Хмельниччині

Під домашній арешт посадили посадовця, який насмерть збив пішохода на Хмельниччині
  • П’яний начальник державного пожежно-рятувального поста ГУ ДСНС збив чоловіка на узбіччі.
  • Пішохід помер, а ось на водія тепер чекає суд.
  • На період досудового розслідування чоловіка вирішили не відправляти в СІЗО, а посадити під домашній арешт.

Смертельна ДТП за участю начальника державного пожежно-рятувального поста ГУ ДСНС України у Хмельницькій області сталася ввечері 2 грудня в Білогір’ї. Посадовець на власному автомобілі збив 54-річного чоловіка, який йшов узбіччям. У результаті пішохід помер на місці.

Як виявилося, водій перебував за кермом у стані алкогольного сп’яніння. Під час перевірки Драгер показав результат у 2,18 проміле.

Як повідомили у пресслужбі Хмельницької обласної прокуратури 8 грудня, водію повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 2 статті 286 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом, що спричинило смерть потерпілого). Її санкція передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від 3 до 8 років.

Йому обрано запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту із застосуванням електронних засобів контролю. Також чоловіка відсторонено від посади.

Наразі вживається комплекс заходів, спрямованих на встановлення усіх обставин вчиненого кримінального правопорушення, та завершення досудового розслідування.

Читайте також: Автомобіль перекинувся вверх дном. У ДТП на Хмельниччині загинуло 3 людей (ФОТО, ВІДЕО)

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
18:01 У неділю на Хмельниччині — до +38°: прогноз погоди 17:09 Підпалив об’єкт «Укрзалізниці» та зливав дані про ЗСУ: засудили хмельничанина 16:23 На Хмельниччині чоловік побив військового на реабілітації та пограбував його 15:21 Ґвалтував малолітню падчерку з восьми років: як покарали жителя Хмельниччини Від читача 12:14 Пропозиції до Бюджетної декларації на 2027–2029 роки 14:25 Платне паркування на Проскурівського підпілля: кількість місць збільшать удвічі 13:23 На кордоні викрили хмельничанку з iPhone та AirPods на 17 мільйонів 12:24 На Хмельниччині 85-річний водій збив жінку на пішохідному переході 11:27 Горіли будинки та авто: за добу на Хмельниччині сталося 11 пожеж 10:44 На Хмельниччині ремонтник викрав золото на 63 тис грн у господині будинку 09:30 Біля ТЦ «Агора» знайшли бойову гранату у смітнику 21:01 Хмельниччина готується до сильної спеки: погода на 27 червня 20:13 У Хмельницькому попрощалися з двома воїнами, яких понад рік вважали зниклими безвісти 19:29 «Хмельницьктеплокомуненерго» шукає працівників: які є вакансії 18:38 Аномальні +39 на Хмельниччині: як пережити пік спеки
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up